11115 Manager Werkplaats Calculator Werkvoorbereider - jspida #1 véél woonplezier Www.adrz. O JobTrack.nl spilfunctie - teamspeler veelzijdige functie - dynamische omgeving Topverkopers Enthousiaste Gastheer Gastvrouw ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS MEDEWERKER SERVICE SUPPORT Geef gevluchte studenten een nieuwe toekomst! zaterdag 18 september 143 11® TROOSTMECHANICALSERVICES Troost Mechanical Services BV (TMS) is een gerenommeerd bedrijf op het gebied van werktuigbouwkundig onderhoud, nieuwbouw en renovatie van industriële installaties in de chemische, petrochemische, zware- en voedingsmiddelenindustrie. Voor deze organisatie werken 450 medewerkers verdeeld over de drie locaties in Middelburg, Terneuzen en Moerdijk. De kracht van TMS bestaat uit vakmensen die breed inzetbaar zijn en zich snel kunnen aanpassen op de capaciteitsbehoefte van de klant. Kenmerkend voor de TMS organisatie is de waardering voor de vrijheid en zelfstandigheid die medewerkers binnen hun werkzaamheden ervaren. Wegens toenemende werkzaamheden zoeken wij voor de vestiging Middelburg m/v De uitdaging Je beschikt over een gemotiveerd team van ge middeld 20 vakkundige medewerkers, die flexi bel en breed inzetbaar zijn om projecten succes vol in productie te nemen. Je deelt het werk in, begeleidt, controleert en corrigeert waar nodig de uitvoering van de onderhanden zijnde projec ten. Je zorgt ervoor dat werkzaamheden worden uitgevoerd volgens de hoge veiligheids- en kwa liteitsnormen van TMS. Naast het aansturen en coachen van je teamgenoten in de werkplaats werkje intensief samen met je collega's van het bedrijfsbureau, controlerende instanties en klan ten. De projecten die jij samen met je team ople vert, zijn het visitekaartje aan de klant van TMS. Jouw profiel Je hebt bewezen dat je het leidinggeven en organiseren in de vingers hebt bij een soort gelijke, werktuigbouwkundige productieom geving. Daarnaast ben je voldoende leergierig om jezelf vakinhoudelijk te blijven ontwikkelen op het gebied van constructiewerk, piping en/ of apparatenbouw. Hiervoor beschik je over een solide basiskennis die je hebt opgedaan door een werktuigbouwkundige opleiding (of vergelijkbaar) op mbo/hbo-niveau, met enige jaren relevante werkervaring. Daarnaast ben je een teamspeler die goed luistert en communi ceert met zijn omgeving, maar zelfde regie in handen houdt. Geboden Een positie met veel verantwoordelijkheid en voldoende ruimte voor initiatief om deze func tie naar eigen inzicht vorm te geven. TMS is een gezond en ambitieus bedrijf. Uiteraard zijn de arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. De uitdaging Samen met vijf collega's ben je werkzaam op het bedrijfsbureau. Kenmerkend voor de af deling is de brede inzetbaarheid van mede werkers enerzijds en de specialisaties van de onderlinge teamleden anderzijds. Afhankelijk van je kennis en ervaring krijg je een aantal (deel)projecten toebedeeld. Dit houdt in datje calculaties maakt, offertes uitwerkt, opdrach ten tekst' en tekengereed maakt, projecten inplant, materialen inkoopt en contacten onderhoudt met klanten en collega's over de voortgang van de werkzaamheden. Jouw profiel Gezien de complexiteit en het aantal projecten dat op stapel ligt, is er ruimte voor een junior of een senior op de afdeling. Je bent zelfstan dig, geordend en weet je werkzaamheden zodanig te organiseren dat kwaliteit en lever tijden volgens afspraak met de klant worden nagekomen. Je bent erop gebrand om projec ten tot een succes te maken door nauwkeurig te calculeren en projecten inventief voor te bereiden. Daarnaast benje een echte teamspe ler, die proactief communiceert met klanten en collega's over de voortgang van projecten. Je beschikt over minimaal mbo-niveau met werktuigbouwkundige achtergrond, verkregen door scholing en/of werkervaring. Tevens heb je kennis van constructiewerk, piping en/of ap paratenbouw. Geboden Deze functie biedt perspectief aan kandidaten die zich inhoudelijk willen blijven ontwikkelen binnen hun vakgebied. TMS is een gezond en ambitieus bedrijf. Uiteraard zijn de arbeids voorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. organisatie- 1 bouwers Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je brief met cv per e-mail naar vacature@ispida.nl t.a.v. de heer Nicolai Schiettekatte. Tel: 06-14360011 Zie ook www.troost.nl en www.ispida.nl t-. Voor onze totaal vernieuwde winkel zijn wij op zoek naar: parttime 13-30 uur Meewerken in een enthousiast verkoopteam Interieurplannen samenstellen Stylingadvies verstrekken aan klanten Hoogwaardige meubelen in alle stijlen verkopen Het profiel Je bezit een commerciële instelling. Je hebt een functiegerichte opleiding gevolgd en werkervaring opgedaan zodat je overtuigd stylingadvies kunt geven en interieurschetsen kunt maken. Bovendien ben je communi catief sterk en ga je doelgericht te werk. Voor deze functie geldt dat werken op zon- en feestdagen geen belemmering mag zijn. parttime 13-30 uur Op en top gastvrouw-/gastheerschap tonen aan onze klanten Verwelkomen en doorverwijzen van bezoekers Presenteren van hapjes en drankjes Klantenindrukken registreren en aan collega's doorgeven Het profiel De geschikte kandidaat bezit een uitstekend ontwikkeld gevoel voor gastvrijheid en sfeer, is representatief en heeft uitstekende communica tieve vaardigheden. Je hebt minimaal 5 jaar werkervaring, bijvoorbeeld in de horeca, je bent gewend zelfstandig te werken maar ook in een team voel je je thuis. Voor deze functie geldt dat werken op zon- en feestdagen geen belemmering mag zijn. Daarnaast heb je geen 9 tot 5 mentaliteit. Wij bieden Functies met uitdaging in een dynamische werkomgeving. Je kunt rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden met een prima salarisregeling, pensioen, collectieve personeelsverzekeringen, interne opleidingen, CAO-Wonen en personeelskorting. Geïnteresseerd? Kan jij jezelf vinden in de bovenstaande functie-eisen en lijkt het je leuk om ons team te versterken? Stuur dan snel je motivatiebrief plus c.v. naar Morres Wonen Hulst b.v., mevrouw R. Snelders, Industrieweg 2, 4561 GH Hulst. Of email je reactie rechtstreeks naar: rsnelders@morres.nl. Morres Wonen in Hulst heeft alles in huis om mensen te inspireren. Een woonwarenhuis op 40.000 vierkante meter om onze klanten te inspireren, te verbazen en te verrassen. Dat doen we iedere dag opnieuw met toonaangevende meubelcojlecties, met een grote collectie woonaccessoires en gedreven mensen die er een succes van willen maken. Het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis zal de komende jaren het zorgaanbod uit breiden en kan daarbij niet zonder enthousiaste professionals. ZIEKENHUIS In dit ziekenhuis zoeken wij voor de afdeling Service Support (onderdeel van de afdeling ICMT) met ingang van oktober een enthousiaste: Het betreft een dienstverband voor gemiddeld 36 uur per week, voor bepaalde tijd, namelijk voor de duur van i jaar. Vacaturenummer: 10.83 Meer informatie over deze vacature en de wijze waarop u kunt solliciteren is te vinden op onze website www.adrz.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. op teoers. waar bet er! Admiraal c>e R.u.yt er Z,lekiewlriuls. Steun het UAF met 1,50 per maand sms STUDENT AAN naar 4488 www.uaf.nl Studie en werk voor hoger opgeleide vluchtelingen .%ÏV m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 127