Friesland abonnee Beauty Verwenarrangement PZC ABONNEE VOORDEEL Natuurlijk Galamadammen! VOORDEEL Thermen Roosendaal i Galamadammen 50% korting op verwenarrangement ■W Doe uw ogen open en kijk, aanschouw de vele kleuren. Voel de warm te en ruik de unieke geuren. Ervaar het wonder van de herfst...bij Galamadammen. Direct aan de Friese meren en nabij de Gaasterland- se Bossen en 5 van de Friese elfsteden, ligt Hotel Restaurant Jachtha vens Galamadammen in Koudum. Geniet van de rust en de ruimte tijdens het najaar. Bijtanken, relaxen, actief zijn: het kan allemaal! De locatie is sfeervol aangekleed en verlicht. Elke week is er weer iets anders te beleven; een high-tea, een wandeling met de boswachter of een speurtocht voor de kinderen in de herfst vakantie. De Gaasterlandse bossen liggen op korte afstand van het hotel, hier kunt u eindeloos wandelen en fietsen. Fietsen zijn te huur bij het hotel. Hotel Galamadammen Het hotel ligt pal aan het water en beschikt over 46 kamers, een sfeervol restaurant, een verwarmd binnenzwembad met kin derbadje, een sauna en Turks stoombad, zonnebank en tafeltennis. Zo profiteren abonnees Normale prijs arrangement 147,50 Abonneeprijs arrangement 97,50 Het Frieslandarrangement is inclusief: twee overnachtingen twee keer uitgebreid ontbijtbuffet twee avonden een 3-gangen diner v iff K-a-«"iP* Dit arrangement is op basis van 2 personen per kamer en is exclusief 1,- toeristenbe lasting per persoon per nacht. Kamers aan de waterzijde (indien beschik baar) hebben een toeslag van 25,- p.p. Deze aanbieding is geldig op basis van beschikbaarheid van kamers vanaf 21 september tot en met 21 december 2010 Reserveren Voor meer informatie en reserveringen (ondervermeldingvan PZC Abonneevoordeel) kunt u contact opnemen met het hotel: HOrEi-RFSrAURANT-jACHÏHAVFNS Hotel Restaurant Jachthavens Galamadammen Galamadammen 1-4 8723 CE Koudum Telefoon: 0514-521346 info@galamadammen.nl www.galamadammen.nl Thermen Roosendaal biedt u alles om de dagelijkse zorgen even helemaal te vergeten en te genieten van ontspanning, rust, wellness en beauty. Ontspan in de ruime saunacabines, het Laconium, de Cavitotronic en de stoomba den. Maak gebruik van de verschillende ver kwikkende coolcorners, stap in de heerlijke whirlpools en kom tot rust in het Caldarium. Daarnaast kunt u verschillende professio nele beauty arrangementen boeken. Voel uzelf een VIP en laat u met alle égards be handelen. Ervaren schoonheidsspecialistes behandelen u met topproducten. Dat moet u beslist een keer letterlijk aan den lijve on dervinden. Inhoud arrangement: Ontvangst en entree van de Thermen naar keuze; Gebruik van handdoeken en badjas: Cafe of thee complet met ovenvers appelgebak en slagroom; Gebruik van de zonnebank Heerlijke maaitijdsalade, met ovenvers stokbrood en kruidenboter; Afscheidscadeau, een zakje scrubzout voor thuis en de keuze uit één van de volgende behandelin gen: Exclusieve gelaatsbehandeling "Tresordes mer" Klasieke gezichtsbehandeling, analyse van de huid, huidscrub, eventueel verwijderen van comodonen, individueel gezichtsmasker, verzorging met hydrate- rende cremes. Tijdens het indrogen van het masker een hoofdhuid of voet massage. Exclusieve Hot Stone Massage "TresordeThailande" Sin Tao Hot Stone massage volgens de oude tradities uit het Verre Oosten met gebruikmaking van fijne etherische olieën. Dit arrangement kost normaal 109,-. Abonnees van de PZC betalen slechts 54,50. Dus 2 voor de prijs van één. Met bij betaling van 19,50 p.p. kunt u beide beauty onderdelen reserveren. Noodzakelijk van te voren te reserveren. De aanbieding is geldig tot 31 januari 2011. Thermen Roosendaal De Stok 6 4703 SZ Roosendaal Telefoon: (0165) 39 48 39 E-mail: info@thermenroosendaal.nl www.pzc.nl/abonneevoordeel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 126