ELOPAK Quality Engineer m/v Plant Engineer m/v KOMT U INHOUD GEVEN AAN ONZE VERPAKKINGEN? ELOPAK Duhamel College 's-Hertogenbosch Docenten Nederlands(NT2) in combinatie met Wiskunde Wiskunde/Nask Medical Management Support Elopak B.V. is een onderdeel van de Noorse Elopak-organisatie die gespecialiseerd is in het vervaardigen van totaalsystemen voor vloeibare producten in kartonnen verpakkingen. De Elopak-groep beschikt wereldwijd over diverse productiebedrijven, machinefabriek en verkoopkantoren en is onderdeel van de Ferd-groep. In volcontinudienst wordt het gecoate karton bedrukt en gevormd tot de bekende Pure-Pak® verpakking. Elopak B.V. biedt werk aan circa 280 medewerkers. In Terneuzen bevindt zich tevens de dochteronderneming Élocoat B.V. met circa 100 medewerkers, waar door middel van extrusie coating en laminatie het karton wordt geproduceerd. Als Quality Engineer ondersteunt u de Quality Assurance Manager en werkt u nauw samen met de collega's van de Market Unit en Technical Services. Uw belangrijkste taken en verantwoordelijk heden zijn: Het uitvoeren van onderzoek naar aanleiding van kwaliteitsproblemen en/of klachten. Het analyseren en interpreteren van de resultaten van het onderzoek. In samenwerking met de Quality Analist opstellen van actieplannen ter voorkoming van klachten in de toekomst. Het bespre ken van dezé plannen met de intern betrokkenen en vervolgens het (laten) uitvoeren van deze plannen. Het tijdig informeren van alle betrokken afdelingen en/of leveranciers over de onderno men stappen en acties. Na interne afstemming bespreken van de klacht met de klant en het (laten) verzorgen van de bijbehorende afhandeling. Het zelf verrichten en het laten uitvoeren van metingen en proeven gedurende het productieproces. Naar aanleiding van de bevindingen het doen van voorstellen met betrekking tot productie- en machine-instellingen. Het opstellen van management rapportages en het organiseren en begeleiden van interne en externe audits. Profiel: Een afgeronde HBO-opleiding; Enige jaren relevante werkervaring bij een kwaliteitsafdeling in een productiebedrijf; U bent klantgericht en u verliest de kwaliteit hierbij nooit uit het oog; Een goed analytisch vermogen in combinatie met accuratesse; U heeft ervaring met het werken in een productieomgeving en in projectteams; In staat om collega's en (interne) klanten te overtuigen; Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; U blijft onder tijdsdruk efficiënt en effectief werken; Flexibiliteit in uw werktijden en -dagen; Bereidheid tot het volgen van opleidingen en periodiek reizen naar het buitenland. U bent verantwoordelijk voor de optimalisatie van de productieprocessen en werkmethoden binnen Elopak. In uw functie rapporteert u rechtstreeks aan de Plant Manager. Om uw doelstellingen te bereiken werkt u nauw samen met het afdelingsmanagement (met name Production, Quality Assurance en Maintenance). Uw belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn: Op basis van onderzoeken en analyses voorstellen doen voor verbetertrajecten, vernieuwingen en/of modificaties. Uw voorstellen zijn altijd onderbouwd met een kosten-batenanalyse. Het opstellen van projectplannen. Het coördineren en het (laten) uitvoeren van werkzaamheden die voortkomen uit de projectplannen. Het bewaken van de voortgang van de afgesproken projectplanning en het opvolgen van de beoogde resultaten. Het leiden van afdelingsoverschrijdende projectteams en het begeleiden van de projectteamleden. Het verzorgen van (management)rapportages. Het onderhouden van contact met de Plant Engineers binnen de Elopak-groep en de collega's op het hoofdkantoor, met als doel het delen van informatie over productie verbeteringen. Profiel: Een afgeronde HBO/WO technische opleiding, bij voorkeur aangevuld met Bedrijfskunde; Kennis van SixSigma en Lean Manufacturing; Enige jaren werkervaring in een productiebedrijf, kennis en ervaring met verpakkingen is een pre; Visie op het gebied van verbetering van productieprocessen; Een pro-actieve en pragmatische houding gecombineerd met doorzettingsvermogen, gericht op samenwerking met verschillende disciplines; In staat om collega's en (interne) klanten te overtuigen; U bent analytisch sterk, flexibel en resultaatgericht; Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; U blijft onder tijdsdruk efficiënt en effectief werken; Flexibiliteit in uw werktijden en -dagen; Bereidheid tot het volgen van opleidingen en periodiek reizen naar het buitenland. Aanbod: Een fulltime functie in een vooruitstrevende en resultaatgerichte organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Heeft u belangstelling voor deze functie? Stuur dan uw Curriculum Vitae met motivatie naar Elopak B.V. t.a.v. Robert Marcus (HR Manager), Postbus 82, 4530 AB Terneuzen of per e-mail naar: Robert.Marcus@elopak.nl. Sluitingsdatum: 2 oktober 2010. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Kijk voor meer informatie op www.elopak.com ■E Bk Het Duhamel College is een vmbo school met de sectoren Zorg en Welzijn en Techniek. De leerling, die met hoofd, hart en handen wil leren, wordt door een professioneel en enthousiast team van docenten begeleid. De school biedt passende leerwegen en optimale doorstroommogelijkheden. Met zo weinig mogelijk drempels en zo veel mogelijk kansen wordt een vlotte doorstroming naar het mbo gerealiseerd. Naast kennis- en vaardigheidsontwikkeling staat ook de persoonlijkheidsontwikkeling centraal. Wij streven ernaar onze leerlingen alle kansen te bieden die opleidingen te volgen en diploma's te behalen die het beste aansluiten bij hun mogelijkheden. Het Duhamel College wil het hoogst haalbare uit elke leerling halen. Het Duhamel College heeft per direct de volgende vacatures: voor bepaalde tijd schaal LB 1.0 wtf 18 lessen NT 2,/4 lessen Wiskunde) schaal LB 1,0 wtf Het betreft lessen in de bovenbouw VMBO k+b (incl LWOO) Functie-eisen Bevoegd en bekwaam voor vacature Sterke affiniteit met de doelgroep (vmbo k+b incl Iwoo) leerlingen Inspirerend en motiverend naar kinderen, ouders en collega's Persoonskenmerken: Flexibel, optimistisch, deskundig, teamwerker Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Machielse, op telefoonnummer (073) 621 60 41 of bezoek onze website www. duhamelcollege.nl. Sollicitatie Uw heldere motivatie en CV kunt u voor 30 september 2010 per e-mail adm@duhamelcollege.nl richten aan de directeur van het Duhamel College, de heer A.A. Machielse MEM. ons middelbaar onderwijs 0 StrateegBlikvanger? Regisseur? Wat is jouw talent? Koppel dat aan je baan bij ons! 0M0 is een school bestuur met 45 scholen voor voortgezet onderwijs in Brabant Iedere leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambi tieus te zijn en talenten in te zetten om het onderwijs van morgen te geven... Combineer je kennis met talent. www.omo.nl Door de sterke groei van ons adviesbureau komen wij graag in contact met enthousiaste kandidaten voor de functie van: Management Assistente (16-20 uur per week) Met doorgroeimogelijkheden naar adviseur Geïnteresseerd? Meer informatie over de vacature, functieomschrijving, functie-eisen en arbeidsvoorwaarden kunt u vinden op: www.medicalmanagement-support.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 109