HOONDERT ELEKTROTECHNICUS 's-Heerenhoek TEAMLEIDER VASTGOED WERKVOORBEREIDER CIVIELTECHNIEK BEHEERDER CIVIELTECHNISCHE INFRASTRUCTUUR Woonbegeleider O JobTrack.nl Toezichthouder/ handhaver omgevingsrecht (bouwen) m/v Machinist telescoopkraan containeroverslagkraan Machinist hydraulische kraan Vrachtwagen (kipper)chauffeur - -• - - Verbreed je horizon, pak je ruimte of als op Schouwen-Duiveland 20 zaterdag 18 september iektrotechniek BEN JIJ EN OP ZOEK NAAR EEN NIEUWE UITDAGING??? Wie zoeken wij? Voor deze functie vragen wij MBO elektrotechniek. - Je bent in het bezit van rijbewijs B en hebt enige jaren ervaring in de licht-/kracht- en alle zwakstroom installaties. Je bent flexibel en klantgericht met zorg voor kwaliteit van geleverde werkzaamheden. - Daarnaast vinden wij goede communicatieve en sociale vaardigheden belangrijke eigenschappen. Functie-eisen: Zowel zelfstandig als in samenwerking met collega's kunnen werken. - Je kunt complete elektra installaties aanleggen. - Je hebt ervaring met programmeerwerkzaamheden. Wat bieden wij? Wij bieden je een baan met een grote mate van zelfstandigheid. Een leuk team met informele werksfeer, met voldoende ruimte voor je eigen ambities. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.Een bedrijfsauto wordt beschikbaar gesteld. Zie jij dit helemaal zitten solliciteer dan binnen 14 dagen naar: Verhage Elektrotechniek BV Wemeldingse Zandweg 214424 CP Wemeldinge info@verhage-elektrotechniek.nl Info per telefoon: 0113-622437 GEMEENTE Het cluster Toezicht en handhaving heeft 10 medewerkers. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden en intensivering van het toezicht zoeken we een nieuwe collega voor de functie van - mbo - min. 0,8/max. 1,0 fte - functieschaal 8 De functie Je voert controles uit op verleende bouwvergunningen. Ook controleer je op het bouwen zonder vergunning, het strijdig gebruik van gebouwen en erven en je spoort illegale bouwactiviteiten op. Het toepassen van bestuursdwang, het verzorgen van de le aanschrijving en het adviseren over klachten zijn onderdelen van jouw taak. Bij deze werkzaamheden hoort ook het opstellen van rapporten en verslagen en het verstrekken van informatie over bouwkundige zaken aan het publiek. Verder draag je bij aan het opstellen van verweerschriften in bezwaar- en beroepszaken. Het profiel Je hebt een vakgerichte opleiding op mbo-niveau (bijvoorbeeld MTS bouwkunde) aangevuld met het diploma Ambtenaar bouw- en woningtoezicht (primair) én je beschikt over aantoonbare ervaring met het houden van toezicht op de bouw. Je bent communicatief vaardig en qua karakter een "stevig" persoon met overtuigingskracht, tact en inlevingsvermogen. Bezit van het rijbewijs B en een eigen auto is vereist. De arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van opleiding en ervaring kom je in aanloopschaal 7 (max. 2.672 bij 36 uur per week) of in de functieschaal 8 (max. 3.027). Afhankelijk van je functioneren behoort uitloop naar schaal 9 op termijn tot de mogelijkheden. Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn o.a. variabele werktijden, koop of verkoop vakantie-uren, opbouw compensaticverlof, betaald ouderschapsverlof, een fietsplan, bedrijfsfitness en uitstekende studiefaciliteiten. Informatie Meer informatie nodig? Bel met Jos van de Graaf, coördinator cluster Toezicht en handhaving, telefoon 0118-555441 of Jan Kole. personeeisadviseur, telefoon 0118-555391. Heb je belangstelling? Mail of stuur je sollicitatiebrief met CV voor 4 oktober 2010 naaf vaeaturetoveere.nl of gemeente Veere, t.a.v. afdeling P01, Postbus 1000,4357 ZV Domburg, onder vermelding van vacaturenummer 20/10 in de linkerbovenhoek van de envelop. Aannemings- en verhuur bedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activi teiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-pro- jecten, industriële dienst verlening, puin recycling, op- en overslag en het verhuren van bouwma terieel. De werkzaamhe den vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide ser vice en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieueisen die van een modern bedrijf ver wacht mogen worden. Momenteel hebben wij de volgende vacatures: Op onze website www.hoondert.nl vindt u meer infor matie m.b.t. deze vacatures. Indien u vragen heeft kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met dhr W. Louws. Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. U kunt uw reactie met CV binnen twee weken naar on derstaand adres versturen t.a.v. dhr J.S.G. Hoondert. Aannemings- en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. Postbus 4 4453 ZG's-Heerenhoek Tel: 0113-352510 www.hoondert.nl info@hoondert.nl Kijk voor meer informatie op www.schouwen-duiveland.nl Gemeente Schouwen-Duiveland aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De AWBZ-instelling 'Stichting New Creation' biedt in Wemeldinge, Zeeland beschermd wonen aan Antilliaanse en Arubaanse cliënten die begeleiding en ondersteuning in hun maatschappelijk functioneren nodig hebben. Centraal staat het begeleiden van de cliënten met hun psychische en sociale beperkingen waarbij de focus ligt op de ontwikkeling van competenties en vaardigheden die zij nodig hebben voor het participeren in de Nederlandse samenleving. De cliënten worden op diverse leefgebieden ondersteund waarbij langzaam de moeilijkheidsgraad toeneemt en tegelijkertijd steeds meer zelfwerkzaamheid van de cliënt gevraagd wordt. Het re-integratietraject duurt een tot anderhalf jaar. Op korte termijn zijn wij op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's voor de vacante functie van: 24-36 uur (m/v) Taakinhoud: Het begeleiden en ondersteunen van cliënten bij het uitvoeren van het trajectplan Het voeren van stimulerende en motiverende gesprekken met cliënten Het begeleiden van cliënten bij activiteiten op diverse leefgebieden Het verzorgen van dagelijkse rapportages Het toezien op het groepsproces Functie-eisen: Afgeronde opleiding MBO-SPW of een daaraan gelijkwaardige opleiding Ervaring met begeleiding van cliënten met gedrags- en psychische problematiek goede communicatieve vaardigheden Kennis van de cultuurachtergrond van de doelgroep en beheersing van het Papiamento ffiniteit met de doelgroep Geboden: salaris conform de CAO-GGZ in FWG 40, maximaal werkweek en afhankelijk van ervaring en opleiding. aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden 2425,- bruto per maand bij een 36-urige Informatie en sollicitatie: Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer Daal, tel:070-4850242 of 0639608035. Schriftelijke sollicitaties: Kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze vacaturemelding mailen aan de heer H. Daal: hdaal@hotmail.com of richten aan Stichting New Creation, Prinses Beatrixweg 8, 4424 AC Wemeldinge, Zeeland. Woningstichti^^^ Volksbelang Woningstichting Volksbelang bezit circa 1.800 woningen in de ge meente Drimmelen. We zijn een ambitieuze, informele, slagvaardige organisatie met zestien medewerkers. De komende jaren wordt van uit het strategisch voorraadbeleid onze bestaande woningvoorraad gemoderniseerd en gaan we fors investeren in energiemaatregelen en onderhoud. Daarnaast hebben we een stevig nieuwbouwprogramma in de verschillende dorpen. Samen met een klantgerichte houding willen we op deze manier onze huurders aan ons (blijven) binden en nieuwe klanten werven. In het najaar verschijnt ons nieuwe ondernemingsplan waarin we nadrukkelijk onze rol als moderne woningcorporatie in een landelijke gemeente vorm gaan geven. Om aan onze ambities inhoud te geven zijn we op zoek naar een met een verantwoordelijkheid voor het Vastgoedbeheer, -ontwikkeling en -beleid Naast uitvoerende werkzaamheden geef je op strategisch niveau het vastgoedbeheer vorm. Ook geef je leiding aan de projectleider nieuwbouw en 2 medewerkers op het bedrijfsbureau. Je hebt aantoonbare ervaring met Vastgoedbeheer waarbij ervaring met nieuwbouw een pre is. Ook heb je ervaring met het vertalen van beleid in onderhouds- en investeringsbegrotingen en de uitvoering daarvan. Je hebt een coördinerende rol in nieuwbouwprojecten met de projectleider en/of externe projectmanagers. Voor het functieprofiel en de sollicitatieprocedure verwijzen wij je naar de website www.volksbelang-made.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 108