OPEN HUIS? kim Netwerken doe je met de Ondernemer! I Actieve netwerkreis Lapland Rantasipi Hotel Pohjanhove Koop nu uw droomhuis! de ndernemer Plan Heiakker: stijlvolle vrijstaande woningen in fraaie 30-er jaren stijl! In het landelijk gelegen dorp Heikantgemeente Hulst BB FRAANIE 18 wonen De ondernemer bestaat 10 jaar en biedt u deze exclusieve netwerkreizen aan! Voor meer informatie en boekingen kijk op www.groepsreisopmaat.nl/deondernemer Reserveren kan tot en met 25 september en alleen met vermelding van k.v.k.-nummer Heikant Knokke Brussel TypeBF-BL Plan 'Heiakker' te Heikant bestaat uit de bouw van fraaie vrijstaande woningen in verschillende uitvoeringen. Situatietekening Informatie: BRANDAX MAKELAARDIJ Markt 10, 4571 BG Axel T: 0115 562054 www.brandax.nl aannemingsbedrijf Nieuwe-Kraaijertsedijk 37 Lewedorp T: 0113 615500 www.fraanje.com Kenmerken van dit bouwplan zijn: Aantrekkelijke prijzen - De ruim opgezette en prachtig gelegen kavels variërend van 400 tot 2200 m?! Prijzen vanaf 289.000,- v.o.n. - Landelijk gelegen met aanwezigheid van veel groen inclusief kavel! - Kwalitatief hoogstaande woningen in sfeervolle 30-er jaren stijl zaterdag 18 september 2010 16 tlm 19 december 2010 Een 5-daagse vliegreis met verblijf in het 4-sterren Rantasipi Hotel Pohjanhove, op basis van volpension. Tijdens uw verblijf ontvangt u een winteruitrusting Bij aankomst in hotel is er na het inchecken een gezamenlijk welkomstdiner. Op de 2e dag is er een sneeuwscootersafari met ijsvissen. 's Middags brengt u een bezoek aan een Huskyfarm met hondensledetocht. 's Avonds is er wederom een gezamenlijk diner. Op de 3e dag gaat u per sneeuwscooter naar de magische poolcirkel en be zoekt u daarna een rendierenfarm waar u ook kunt leren slederijden, 's Avonds is er een netwerkdiner met een spreker. Tevens worden er deze avond een advertentiepagina en reischeque verloot. Op dag 4 brengt u een bezoek aan Santa Claus Village en sluiten we de dag af met een diner. Op de Se dag vertrekken we weer richting huis. Tijdens het verblijf kunt onbeperkt gebruik maken van de sauna's van het hotel. Tevens ontvangt u advertentieruimte ter waarde van 50% van uw netwerkreis- som per persoon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 100