261 sport Tennis Classics verhuist Via RIA wil Van Herreweghe g Opel Corsa ecoFLEX. VIERDE KLASSE ZONDAG Na de degradatie uit de derde klasse is RIA W. een niveau lager sterk gestart. Tim van Herreweghe is één van de nieuwe gezichten in de opgefriste selectie. 14% Bijtelling en gegarandeerd geen wegen vrijdag 17 september 2010 EINDHOVEN - De negende editie van de Tennis Classics is de laatste in Eindhoven. Het evenement van Paul Haarhuis en Jacco Eltingh ver huist naar Apeldoorn, zo maakten de organisatoren gisteren bekend. De komende drie jaar is Omni- sport de locatie waarin de tennis- toppers van weleer hun kunsten la ten zien. De verhuizing heeft te maken met grote verbouwingen rond het In- door Sportcentrum in Eindhoven. Dat maakt het voor de organisatie van de Classics lastig om haar gas ten op een goede manier te ont vangen. Haarhuis betreurt het vertrek uit 'zijn' stad en is ook een beetje te leurgesteld in de gemeente. „We zijn in Eindhoven groot geworden. Het evenement hoorde bij deze stad, net zoals bijvoorbeeld de ma rathon. Ik had hier graag de tiende editie beleefd, en ook de elfde en twaalfde." De voorlopig laatste Eindhovense editie van de AFAS Tennis Classics is van 30 septem ber tot en met 3 oktober. Deelne mers zijn Richard Krajicek, Andrei Medvedev, Yevgeny Kafelnikov (groep A), Thomas Enqvist, Greg Rusedski, Alex Corretja en Haar huis (groep B). De eerste editie in Apeldoorn staat gepland van 6 tot en met 9 oktober 2011. 16 In de derde klasse pakte RIA W. vorig seizoen zestien punten. Het eindigde op de laatste plaats. door Jack Begijn ZELZATE - Hij glundert bij het be schrijven van zijn eerste competi- tiedoelpunt voor RIA W., afgelo pen zondag tegen Patrijzen. Verde diger Tim van Herreweghe schoof door naar het middenveld, kreeg de bal aangespeeld, zag de keeper te ver voor zijn doel staan en schoot van ruim dertig meter hard in de kruising. „Ja, dat was genie ten", zegt de in Zelzate woonachti ge Van Herreweghe. „Eigenlijk ben ik meer een speler van de assist. Mijn scorend vermogen is niet mijn sterkste wapen." Tim van Herreweghe kwam dit sei zoen over van SKW Wachtebeke (vierde klasse provinciaal), waar voor hij twee jaar uitkwam. Daar voor speelde hij twee jaar bij der- Tim van Herreweghe is één van de elf nieuwe spelers bij RIA W. „Ik had de ploeg nog niet eerder zien spelen. Voor mij maakt het ook niet uit. Ik ben gekomen om te spelen." foto Mark Neelemans de-provincialer Ertvelde. In de jeugd" heette hij een talent te zijn en kwam hij enkele keren uit voor de Oost-Vlaamse selectie. „Door blessures raakte ik buiten beeld. Maar het is mijn ambitie om straks een stap hogerop te maken. Bij RIA wil ik me in de kijker spe len." Bij Wachtebeke had hij het wel naar zijn zin, maar zijn vroege re verzorger bij Ertvelde, Antoine van den Bossche, nu werkzaam bij RIA, haalde hem over naar West- dorpe te komen. Tim van Herre weghe was daarmee één van de elf nieuwelingen in de ploeg van trai ner Jean-Pierre Hubregsen. Zelf is hij zich daar niet van be wust. „Is dat zo? Ik ken de ploeg niet. Sterker nog: ik had RIA nog niet eerder zien spelen. Voor mij maakt het ook niet uit, want alle jongens zijn nieuw voor mij. Ik ben gekomen om te spelen en daar doe ik mijn best voor." Eigenlijk is hij een aanvallende middenvelder, maar door een over schot aan dat soort spelers verhuis de hij naar de positie van vrije ver dediger. Zijn spelinzicht, uithou dingsvermogen, passing en balaan- www.opel.nl Gecombineerd brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km: 11,0-3,6; kms/liter: 9,1 - 27,8; C02 gr/km 258-94. Verkoopprijs incl. BTW en energielabelverrekening, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Opel Leasing op basis van Full Operational Lease 60 mnd/12.000 km/per jr. *Dit aanbod geldt voor nieuwe orders vanaf 19 augustus met een uiterlijke kentekenregistratiedatum van 31 december 2010 en is niet geldig in combinatie met andere acties en/of de 4x3 deal. Indien de fiscale wetgeving m.b.t. vrijstelling van wegenbelasting tussentijds door de regering wordt aangepast, zal de Opel dealer deze wegenbelasting tot 1 januari 2012 betalen via een geldelijke bijdrage van maximaal 1.000,- die met de klant verrekend wordt. Voor de volledige actievoorwaarden zie: www.opel.nl. Wijzigingen voorbehouden. Bewust omgaan met het milieu en geld besparen. Dat kan met de Opel Corsa ecoFLEX met energielabel A. Zo geldt er geen BPM voor de Corsa ecoFLEX, waardoor hij leverbaar is vanaf 14.595,-. En u betaalt gegarandeerd geen motorrijtuigenbelasting* Mocht de regering namelijk beslissen dat deze fiscale regeling wordt afgeschaft, dan betaalt de Opel dealer tot 2012 uw wegenbelasting! Rijdt u zakelijk, dan profiteert u van 14% bijtelling. U least al een Opel Corsa ecoFLEX vanaf 235,- per maand. De Corsa ecoFLEX is slechts in een beperkte oplage leverbaar. Op is Op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 78