261 sport Tennis Classics verhuist Spits Robin Provoost leeft op Opel Corsa ecoFLEX. ZATERDAG VIERDE KLASSE Als ZSC'62 morgen wint van SVD heeft de ploeg aan de eerste doelstelling van trainer Jos Wesdorp voldaan: zeven punten uit de eerste drie wedstrijden. 14% Bijtelling en vrijdag 17 september 2010 eindhoven - De negende editie van de Tennis Classics is de laatste in Eindhoven. Het evenement van Paul Haarhuis en Jacco Eltingh ver huist naar Apeldoorn, zo maakten de organisatoren gisteren bekend. De komende drie jaar is Omni- sport de locatie waarin de tennis- toppers van weleer hun kunsten la ten zien. De verhuizing heeft te maken met grote verbouwingen rond het In- door Sportcentrum in Eindhoven. Dat maakt het voor de organisatie van de Classics lastig om haar gas ten op een goede manier te ont vangen. Haarhuis betreurt het vertrek uit 'zijn' stad en is ook een beetje te leurgesteld in de gemeente. „We zijn in Eindhoven groot geworden. Het evenement hoorde bij deze stad, net zoals bijvoorbeeld de ma rathon. Ik had hier graag de tiende editie beleefd, en ook de elfde en twaalfde." De voorlopig laatste Eindhovense editie van de AFAS Tennis Classics is van 30 septem ber tot en met 3 oktober. Deelne mers zijn Richard Krajicek, Andrei Medvedev, Yevgeny Kafelnikov (groep A), Thomas Enqvist, Greg Rusedski, Alex Corretja en Haar huis (groep B). De eerste editie in Apeldoorn staat gepland van 6 tot en met 9 oktober 2011. Het aantal doelpunten dat Robin Provoost dit seizoen minimaal hoopt te maken voor ZSC'62. door Klaas Verspoor SCHARENDIJKE - Een spits die kickt op doelpunten; het is een combi natie die goud waard kan zijn voor elk elftal. Bij zaterdag-vierdeklas ser ZSC'62 loopt er ook zo eentje rond: Robin Provoost. Een zater dag niet gescoord, is voor hem een zaterdag niet geleefd. Als achttienjarige maakte hij vorig seizoen de overstap naar de senio ren van de Scharendijkse vereni ging en in zijn debuutjaar prikte hij er direct elf binnen. In de ope ningswedstrijd van dit seizoen scoorde hij op eigen veld tegen Apollo'69 één keer. Zaterdag beleefde Provoost een voor hem dramatische middag. Noch hij, noch ZSC'62 scoorde uit bij MZVC. „We hebben daar ge woon twee punten verloren. Zelf Robin Provoost leeft voor het ma ken van doelpunten. „Ook al win nen we met 2-0; als ik zelf niet heb gescoord kan ik daar de hele dag mee zitten", zegt de aanvaller. foto Dirk-Jan Cjeltema heb ik drie open kansen gemist en ook Arjan Smalheer had er wat in kunnen schieten." De jonge aanvaller kijkt kritisch naar zichzelf. „Ik ben een spits die veel kansen nodig heeft en af en toe niet scherp is. Ik mis nog wat scherpte voor de goal en er gaan er gewoon te weinig in. Ik moet meer scoren." De eerstejaars student sport- en be wegingseducatie, een HBO-oplei ding aan de HZ in Vlissingen, geeft ook een stukje karakter bloot. „Ook al winnen we met 2-0, als ik zelf niet heb gescoord kan ik daar de hele dag mee zitten. Ik scoor liever zelf dan dat ik een bal afgeef Maar als iemand anders er beter voorstaat, dan geef ik hem wel af" Dit seizoen vormt Robin Provoost met Arjan Smalheer het spitsen- duo in het 4-4-2-systeem van Jos Wesdorps ploeg. „Wij zijn allebei snel, maar de samenwerking is tot nu toe nog niet top. Het kan be ter." Vorig seizoen speelde hij veel met Don van Vliet in zijn buurt, maar het bevalt Provoost al beter met wwMmsMmEmmmmMmmmmmmmBmmmmsiimamMmmmmMMfflMMWwmmmmMmMmmfflmmiMMmmmmMM i, Bewust omgaan met het milieu en geld besparen. Dat kan met de Opel Corsa ecoFLEX met energielabel A. Zo geldt er geen BPM voor de Corsa ecoFLEX, waardoor hij leverbaar is vanaf 14.595,-. En u betaalt gegarandeerd geen motorrijtuigenbelasting.* Mocht de regering namelijk beslissen dat deze fiscale regeling wordt afgeschaft, dan betaalt de Opel dealer tot 2012 uw wegenbelasting! Rijdt u zakelijk, dan profiteert u van 14% bijtelling. U least al een Opel Corsa ecoFLEX vanaf 235,- per maand. De Corsa ecoFLEX is slechts in een beperkte oplage leverbaar. Op is Op. www.opel.nl Gecombineerd brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km: 11,0-3,6; kms/liter: 9,1 -27,8; C02 gr/km 258-94. Verkoopprijs incl. BTW en energielabelverrekening, excl. kosten rijklaar maken«n verwijderingsbijdrage. Opel Leasing op basis van Full Operational Lease 60 mnd/12.000 km/per jr. *Dit aanbod geldt voor nieuwe orders vanaf 19 augustus met een uiterlijke kentekenregistratiedatum van 31 december 2010 en is niet geldig in combinatie met andere acties en/of de 4x3 deal. Indien de fiscale wetgeving m.b.t. vrijstelling van wegenbelasting tussentijds door de regering wordt aangepast, zal de Opel dealer deze wegenbelasting tot 1 januari 2012 betalen via een geldelijke bijdrage van maximaal 1.000,- die met de klant verrekend wordt. Voor de volledige actievoorwoarden zie: www.opel.nl. Wijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 68