sport 12 7 met SSV'65 Ibrahimovic in de clinch met Sacchi (T^2^T) tekstlink 'De vaste kern speelt al een jaar of vijf met elkaar. Buiten het voetbal komen we ook regelmatig bij elkaar over de vloer.' Kustmarathon nu ook in MiniMundi Tweede nederlaag Brice Feillu trekt naar voor De Stene Brug gebroeders Schleck Portugal wil Mourinho voor kwalificatie EK Word het middBlpunt van uw regio! Regel het zelf gemakkelijk, voordelig en snel met een tekstlink op pzc.nl vrijdag 17 september 2010 ■J- Sfc. A '"•-» S.-1- Michel de Croote Zwager volgens mij nog niet fit. Ik ga er vanuit dat ik zaterdag weer rechtsback sta. Ze wisselen veel van positie, dus een vaste spits zal ik niet tegenover me hebben", weet De Groote. „Het zijn voetbal lers die al gepresteerd hebben. Als verdediger motiveert het om ze niet te laten scoren. Dan heb je na afloop een voldaan gevoel, als je niet verliest tenminste." Het is nog maar vier jaar geleden dat SSV'65 als kampioen van de eerste klasse de hoofdklasse bereik te. Het werd een verhaal van Klein Duimpje, waarin de hoofdfiguur zonder te winnen maar vijf pun ten bijeensprokkelde. „We waren kampioen geworden met spelers als Mamadouba Gueye, Arno Melaard, Paul Bom en Dennis van der Welle. Het jaar erop ging trainer Cees Houtepen naar Hoek en nam hij een aantal spelers mee. Als groep waren we er toen nog niet klaar voor, het ni veau was te hoog, oók voor mij zelf Je komt jongens tegen die in de eerste divisie hebben gespeeld. Dennis Schulp, Raoul Henar, dat is een niveautje hoger. Tegen Spa kenburg speelde ik tegen Donovan Mijnals, toen werd ik na 25 minu ten gewisseld... Desondanks heb ik wel een mooi jaar gehad. Hoeveel spelers kunnen zeggen dat ze hoofdklasse hebben gespeeld? Jam mer dat we uiteindelijk niet een keertje hebben kunnen winnen." Wat volgde was een vrije val. Het jaar erop degradeerde SSV ook uit de eerste klasse en het jaar daarna speelde de ploeg zich pas op de laatste speeldag veilig. De Groote: „De verliespartijen bleven door gaan. Dan kom je in een vicieuze cirkel terecht. De trainingen en de moraal worden minder, waardoor de prestaties slecht zijn. Kunnen we nog wel winnen? Feitelijk heb ben we drie jaar op rij niet veel an ders dan verloren." Ondanks de sportief mindere ja ren speelde De Groote nooit met de gedachte om zijn heil elders te zoeken. „De vaste kern speelt al een jaar of vijf met elkaar. Buiten het voetbal komen we ook regel matig bij elkaar over de vloer. Aan gevuld met jeugdspelers hebben we een goede mix. De gezelligheid blijft bij SSV." MIDDELBURG - MiniMundi is sinds gisteravond een nieu we attractie rijker. Het Middelburgse attractiepark heeft met het oog op de Kustmarathon de Langstraat in Zoutelande in het klein nagebouwd. Organisator Lein Lieyense (zwart shirt, tweede van rechts) bracht met een druk op de knop verschillende hardlopertjes in be weging. De officiële opening van de attractie was het hoogtepunt van de Kustmarathonavond waar honder den hardlopers en andere belangstellenden op afkwa men. De achtste editie van de Kustmarathon vindt op vrijdag 1 en zaterdag 2 oktober plaats. foto Maurice Steketee MILAAN - Zlatan Ibrahimovic, de nieuwe aanvalsleider van AC Mi lan, heeft in de nazit van de ge wonnen wedstrijd tegen Auxerre in de Champions League (2-0) een rel veroorzaakt in een Italiaans tv-programma. De Zweed haalde live in de uitzending fel uit naar de zeer gerespecteerde oud-bonds- coach en voormalige Milan-trainer Arigo Sacchi, die het had gewaagd een grappig bedoelde opmerking te maken over de ex-Ajacied. „Zlatan heeft zijn eerste doelpunt aan zijn schoenmaat 47 te dan ken", glimlachte Sacchi. Ibrahimo vic reageerde woedend toen hij in de catacomben van San Siro hoor de wat de gedistingeerde Italiaan had gezegd. „Sacchi moet leren zijn mond te houden", brieste Zla tan. „Hij praat veel te veel. Hij lijkt wel jaloers op mij. Als hij wat van mij wil, moet hij naar mij toeko men. En als1 hij niet van mijn spel houdt, moet hij niet komen kij- W& M BOMM SLUISKIL PARIJS De driebanders van De Stene Brug verloren in Sluiskil met 6-2 van Cogito/Polka Print. Het was de tweede nederlaag in successie. Met ruime verliespartijen van Ad Menheere, Wim de Kok en Piet Koek bleven zij kansloos tegen de nieuwe koploper. Arjo Hollestelle voorkwam dat de thuisploeg de maximale score behaalde en redde de eer met een prima zege op Meer- ten Dallinga. UIT BILJARTEN Driebanden. Derde divisie. Cogito/Polka Print-De Stene Brug 6-2: Jean Paul de Kraker - Piet Koek 35-17, 44; Dirk Vlerick-Wim de Kok 35-26, 42; Meerten Dallinga-Arjo Hollestelle 27-30, 47; Louis Dallinga-Ad Menheere 30-16. Pool. Regionale tweede klasse. Roadhouse United-Jumping Jacks 4-2: straight. Johan Bras- penning-Marc Kerckhoven 28-40. 9-ball. Rag- ne Pieterse-Kyra van de Wiel 6-3; Johan Bras- penning-Kevin van de Wouw 5-6; Krijn Wiele- maker-Marck Kerckhoven 6-4. 8-ball. Roy Nij- hoff-Kyra van de Wiel 5-4, Ragne Pieterse-Ke- vin van de Wouw 5-1 Wielrenner Brice Feillu verlaat Va- cansoleil en tekent bij het nieuwe team rond de Luxemburgers Frank en Andy Schleck. De Franse klim mer werd vorig seizoen samen met zijn broer Romain door Vacan- soleil naar Nederland gehaald in de hoop mee te kunnen doen aan de Ronde van Frankrijk. Dat mislukte waardoor Brice ongelukkig was bij de ploeg. Romain blijft Vacansoleil vooralsnog wel trouw. WIELRENNEN Salamanca, Ronde van Spanje. Achttiende etappe, Valladolid - Salamanca. 1Cavendish (GBr) 148,9 km in 3.27.11, 2. Haedo (Arg), 3. Cardoso (Por), 4. Farrar (VSt), 5. Dumoulin (Fra), 6. Förster (Dui), 7. Mata (Spa), 8. Van Avermaet (Bel), 9. Weylandt (Bel), 10. Hondo (Dui), 16. Nibali (Ita) 0.05, 17. Peter Velits (Slw), 18. Mosquera (Spa), 22. Langeveld (Ned), 25. Frank Schleck (Lux), 35. Joaquim Ro driguez 0.09, 60. Terpstra (Ned), 127. Mentsjov 1.10,159. Kreder 7.33. Algemeen klassement. 1. Nibali 74.47.06, 2. Mosquera 0.38, 3. Peter Velits 1.59, 4. Frank ken. Toen ik nog bij Barcelona speelde, had Sacchi ook steeds wat over mij te zeggen." Sacchi hoorde de verbale uitbarsting hoofdschud dend aan. „Volgens mij heb ik jou niet beledigd", sprak hij bedaard. „Ik denk dat ik mijn mening op een beleefde en correcte manier heb gegeven. Laat mij het uitleg gen." Ibrahimovic: „Jij hoeft mij niets uit te leggen." Sacchi: „Je zal toch echt nog wat manieren moe ten leren, mijn jongen." LISSABON De Portugese voetbalbond wil trai ner José Mourinho van Real Ma drid 'lenen' voor de EK-kwalifica- tieduels van de nationale ploeg te gen Denemarken en IJsland. Onlangs werd bondscoach Carlos Queiroz aan de kant gezet na een 4-4-gelijkspel tegen Cyprus en een 0-1-nederlaag tegen Noorwegen. Op zoek naar de opvolger van Quei roz wil de bond tijd winnen met de aanstelling van Mourinho. Schleck 3.43, 5. Joaquim Rodriguez 3.48, 6. Tondo (Spa)3.48, 7. Thomas Danielson (VSt) 3.58, 8. Roche (Ier) 4.02, 9. Sastre (Spa) 4.16, 10. Luis Leon Sanchez (Spa) 5.42, 41. Mentsjov 1.04.11, 94. Terpstra 2.16.36. Ronde van Groot-Brittannië. Zesde etappe, King's Lynn - Great Yarmouth: 1. Greipel (Dui) 190 km in 4.09.05, 2. Bozic (Slv), 3. Hae do (Arg), 4. Henderson (NZI), 5. De Negri (Ita), 6. Neirynck (Bel), 7. De Kort, 22. Hoogerland. Algemeen klassement: 1Albasini (Zwi) 24.02.14, 2. Bozic 1.26, 3. Porte (Aus) 1.27, 4. Henderson 1.33, 5. Hoogerland (Ned) 1.37, 6. Sinkewitz (Dui) 2.08, 9. De Kort 2.43. U bent slechts een paar stappen verwijderd van een voordelige online advertentiecam pagne die u volledig zelf kunt beheren. Start vandaag nog en profiteer van de volgende voordelen: U brengt uw boodschap onder de aandacht van ruim 400.000 potentiële klanten U kiest de rubriek die het beste bij u past: homepage, uw regio of adverteer rondom een specifiek thema U kunt zelf uw advertentie online plaatsen én aanpassen, 24 uur per dag Ga snel naar www.pzc.nl/maakmedia en regel het geheel zelf!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 59