261 sport Tennis Classics verhuist 5 De Groote kijkt weer omhoog i TWEEDE KLASSE ZATERDAG SSV'65 mikt op een klassering in de top vijf. Bij de Goe- se zaterdag-tweedeklasser is de blik na enkele zeer ma gere jaren weer omhoog gericht. O/ïten^ vrijdag 17 september 2010 EINDHOVEN - De negende editie van de Tennis Classics is de laatste in Eindhoven. Het evenement van Paul Haarhuis en Jacco Eltingh ver huist naar Apeldoorn, zo maakten de organisatoren gisteren bekend. De komende drie jaar is Omni- sport de locatie waarin de tennis- toppers van weleer hun kunsten la ten zien. De verhuizing heeft te maken met grote verbouwingen rond het in door Sportcentrum in Eindhoven. Dat maakt het voor de organisatie van de Classics lastig om haar gas ten op een goede manier te ont vangen. Haarhuis betreurt het vertrek uit 'zijn' stad en is ook een beetje te leurgesteld in de gemeente. „We zijn in Eindhoven groot geworden. Het evenement hoorde bij deze stad, net zoals bijvoorbeeld de ma rathon. Ik had hier graag de tiende editie beleefd, en ook de elfde en twaalfde." De voorlopig laatste Eindhovense editie van de AFAS Tennis Classics is van 30 septem ber tot en met 3 oktober. Deelne mers zijn Richard Krajicek, Andrei Medvedev, Yevgeny Kafelnikov (groep A), Thomas Enqvist, Greg Rusedski, Alex Corretja en Haar huis (groep B). De eerste editie in Apeldoorn staat gepland van 6 tot en met 9 oktober 2011. Het aantal punten dat SSV'65 in het seizoen 2006-2007 in de hoofd klasse behaalde. door Michiel Bouwman Ondanks enkele magere jaren is het nooit bij Michel de Groote (links) opge komen om zijn club SSV'65 te verlaten. foto Willem Mieras GOES - Hij maakte het hoogtepunt mee, maar Michel de Groote (26) was er ook bij toen het met SSV'65 bergafwaarts ging. Hij werd met zijn club kampioen, speelde hoofdklasse en degradeer de twee keer op rij. Nu is de blik van de back weer omhoog gericht. Het tweede jaar onder leiding van Alexander van Keulen moet leiden tot een eindklassering bij de top vijf De Groote: „Vorig jaar was dé mogelijkheid om te promoveren (door de invoering van de topklas se promoveerde de top drie recht streeks). Maar op de beslissende momenten gaven we niet thuis, waardoor we directe promotie mis liepen." Wat restte voor de Goese ploeg was de nacompetitie, maar in de laatste ronde was GPC Vlissingen de sterkere. En dus speelt SSV dit jaar weer in de tweede klasse, waar het een uitstekende start ken de met 'zes-uit-twee', door twee minimale overwinningen op Zwa- luwe en Nieuwdorp. „Met alle res- peet, maar Zwaluwe en Nieuw dorp zijn niet de ploegen die spe len om het kampioenschap, die wil je onder je houden. Zaterdag tegen Duiveland wordt het moeilij ker, hoewel de onderlinge resulta ten de laatste jaren wel in ons voordeel zijn, behalve vorig jaar dan. Dennie le Comte en Barry Steenpoorte zijn spitsen die je niet te veel ruimte geven, want ze kun nen uit alle hoeken en standen raak schieten. En dan is Ronald iW. <5 ja mj w/'*; iVAwl MBMB IS SS' - mm Bewust omgaan met het milieu en geld besparen. Dat kan met de Opel Corsa ecoFLEX met energielabel A. Zo geldt er geen BPM voor de Corsa ecoFLEX, waardoor hij leverbaar is vanaf 14.595,-. En u betaalt gegarandeerd geen motorrijtuigenbelasting.* Mocht de regering namelijk beslissen dat deze fiscale regeling wordt afgeschaft, dan betaalt de Opel dealer tot 2012 uw wegenbelasting! Rijdt u zakelijk, dan profiteert u van 14% bijtelling. U least al een Opel Corsa ecoFLEX vanaf 235,- per maand. De Corsa ecoFLEX is slechts in een beperkte oplage leverbaar. Op is Op. www.opel.nl Gecombineerd brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km: 11,0-3,6; kms/liter: 9,1 -27,8; C02 gr/km 258-94. Verkoopprijs incl. BTW en energielobelverrekening, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Opel Leasing op basis van Full Operational Lease 60 mnd/12.000 km/per jr. "Dit aanbod geldt voor nieuwe orders vanaf 19 augustus met een uiterlijke kentekenregistratiedatum van 31 december 2010 en is niet geldig in combinatie met andere acties en/of de 4x3 deal. Indien de fiscale wetgeving m.b.t. vrijstelling van wegenbelasting tussentijds door de regering wordt aangepast, zal de Opel dealer deze wegenbelasting tot 1 januari 2012 betalen via een geldelijke bijdrage van maximaal 1.000,- die met de klant verrekend wordt. Voor de volledige actievoorwaarden zie: www.opel.nl. Wijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58