I familieberichten lUüllz Izaak Herman en Jans Herman de Meijer Michiel Gouweloos en Jozefina Gouweloos-de Bruijn Alida Justina Bakker-den Broeder Alida Justina den Broeder Everardus Boerma Adje van den Broeke - van Liere Isolde Hofman Levi 32 vrijdag 17 september 2010 Hl9nsenlinq.nl iHH f 8 september was het 50 jaar geleden dat in het huwelijksbootje zijn gestapt. Dit zouden ze graag met jullie willen vieren tijdens een receptie op maandag 20 september in Bistro Spetters te Breskens van 19.00 uur tot 21.00 uur. V y 11 september waren wij 65 jaar getrouwd Door omstandigheden hebben wij geen feest kunnen vieren, maar wij hebben zo veel gelukwensen ontvangen via kaarten, bloemen, telefoontjes enz.. Daar willen wij u allen hartelijk voorbedanken, zo was het voor ons toch nog een heel prettige dag. Nogmaals dank met groeten van Familie Gouweloos, Buitenruststraat 195 4337 EM Middelburg In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, ging rustig en kalm van ons heen onze lieve (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder 's Gravenhage 12 juni 1920 t Vlissingen 11 september 2010 Onze dank voor de begeleiding en goede verzorging gaat uit naar dokter Wattel en het personeel en vrijwilligers van "De Zoute Viever". Beverwijk: Oost-Souburg: Elly Kees Daniël Mirjam Koen, Jaap Ferdi Marjo Marco Daniëlle Tim, Sanne Jeroen Boaz Correspondentieadres: F.W. Bakker Beciusstraat 33 4388 BB Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden. in familiekring Mij achtervolgen slechts goedheid en vriendschap Ps23 Bedroefd zijn wij over het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en nicht Vlissingen, Pieter den Broeder Diane Schellynck Heinkenszand. Guido den Broeder Nelleke Simonse Haarlem, Peter Schouten Monique den Broeder Yeroen en Emma Kerkwerve, Annemieke Tekelenburg Houten, Jasper Nauss Veronique den Broeder Maureen Leuven (B), Marcel den Broeder Vlissingen, Ronald den Broeder 1 1 september 2010 Met dank en bewondering lerinneren we haar voorbeeld in bescheidenheid, oprechtheid, veerkracht en blijmoedige verdraagzaamheid. In de vroege ochtend van 14 september is op 83-jarige leeftijd plotseling overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Evert sinds 1999 weduwnaar van IJktje Koorn Wildervank, 27 juni 1927 Vlissingen, 14 september 2010 Lucia Boerma Peter Kooken t Lara Greetje Boerma Peter Meininger Tim Rosa Correspondentieadres: Lisztlaan 5 4384 KM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 20 september van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij hem om 13.00 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geheel onverwacht is uit ons midden weggerukt mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 73 jaar. Ton Jan Marlies Rogier An ja Jouke Niels 12 september 2010 Berkenstraat 29, 4462 VW Goes De crematie heeft op uitdrukkelijk verzoek van Adje in stilte plaatsgevonden. Coridoleren uitsluitem i schriftelijk A Middelburg, 6 februari 1921 "Daar wordt het al weer lichter Sterk en zachtmoedig Ad Gideonse Adriaan echtgenoot van Tiny Bolier t 2005 t Vlissingen, 15 september 2010 Amersfoort: Hans en Mirjam Tamar, David Biggekerke: Els en Leo Wouter en Marleen Annelies en Migchiel Marthe Marlon en Jaap Annelies en Bart Aerdenhout: Corineenjan Iris, Xanne Veel dank aan het personeel van woning 15 van verpleeghuis "TerReede" voor de persoonlijke benadering en liefdevolle verzorging van Ad. U wordt van harte uitgenodigd voor de herdenkings bijeenkomst dinsdag 21 september om 13.30 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27, te Veere. De begrafenis vindt plaats om 15.00 uur op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffie kamer. Voor een persoonlijk afscheid graag telefonisch overleg. Correspondentieadres: Dorpsstraat 6 43 73 AE Biggekerke 06-25096430 Houd, Heer, uw kruis hoog voor mijn brekend oog, licht in het duister, wijs de weg omhoog. Uw dag breekt aan, de schaduw gaat voorbij. In dood en leven, Heer, zijt Gij nabij. Lied 592:5 In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is overleden onze lieve en zorgzame tante Hendrika Jannetje Haverhoek - tante Riek 31 juli 1914 Krabbendijke 15 september 2010 Wij zijn dankbaar voorde zorg en toewijding verleend door het personeel van Nieulande en Ter Weel, unit C. Gert en Sylvia Huiskes-Hassing Peter Linda Kees en Hilde Huiskes-Stellamans Bart Veerle Correspondentieadres: G. Huiskes (ex.test.) Aalbessestraat 29 441 3 DG Krabbendijke De dankdienst voor haar leven, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt Deo Volente maandag 20 september om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 3 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal achter de kerk gelegenheid elkaar te ontmoeten. Als een vlinder zo vrij Als de sterren zo hoog Als een bloem zo mooi Isolde, dat ben jij Na een dappere strijd is de dochter van onze vrienden overleden. Isolde was bijna 10 maanden oud. De tijd was te kort om je beter te leren kennen. Wij wensen Ingmar, Margot en familie veel sterkte toe. Daphne en Eric, Raphael, Chloé, Robbert en Monica, Walter en Leonie, Sterre, Siska, Zoë, Revelino en Debora, Celina, Elmira, Wilfried en Sandra, Theo en Caroline, Esmée, Martin, Pascal en Donata Diepbedroefd geven wij u kennis, dat de HEERE, voor ons onverwachts, maar op zijn tijd, uit ons midden heeft weggenomen, ons lief kleinzoontje en neefje op de leeftijd van 414 maand. Dat de HEERE René, Wendela en kinderen en ons de kracht wil geven om dit smartelijk verlies te dragen. Serooskerke: Piet en Suus Louwerse-de Looff Serooskerke: Werner en Cindy Louwerse-Boone Björn en Kyan Oostkapelle: Trinda en Pieter den Ouden-Louwerse Marvin, Sayenne, Melisha Serooskerke: Henry en Janske Louwerse-de Visser Serooskerke: Gerwinen Daniëlle Serooskerke: Jordi Goudswaard, 15 september 2010 Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat maar ook de sporen die je achterlaat. We zijn verdrietig om het heengaan van onze lieve vriendin Nanny van Meurs-Westphaal We zullen haar humor, betrokkenheid en creativiteit missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Covert, Nick en Dimphie en overige familie. Annelies en Krijn, Francien en Bram

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34