Je bent toch niet gek. AledlaÊi/Markt Er is werk aan de winkel. Verkoper Je geeft klanten informatie en advies, springt in op wensen van de klant en biedt een uitstekende service. Daarnaast zorg je voor het aanvullen, presenteren en prijzen van producten op je afdeling. Je hebt een mbo werk- en denkniveau, enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie en de benodigde productkennis. Medewerker Je verzorgt onder Logistiek andere het laden, Medewerker Je bent verantwoor- Verkoper -le berït verantwoordelijk |g voor de verkoop van kleine huishoudelijke apparaten, zoals broodroosters, koffie zetapparaten en stofzuigers. Je geeft klanten productinformatie en advies en zorgt voor het aanvullen, presenteren en prijzen van producten. Je hebt een mbo werk- en denkniveau, ervaring in een commerciële functie en de nodige productkennis. Verkope -,e bent verantwoordelijk KTV/HiFi voor de verkoop en presen tatie van onder andere LCD televisies, HiFi producten en DVD spelers. In de winkel benader je klanten actief en help je hen op vriendelijke wijze. Je verkoopt, adviseert en biedt uitstekende service. Je hebt een mbo werk- en denkniveau, ervaring in een commerciële functie en een brede productkennis van audio en video. Medewerker Je verzorgt onder Logistiek/ andere het laden, Bezorging lossen en opslaan van Een saaie baan accepteren? Nee, Media Markt is geen gewone elektronicawinkel. Zo'n winkel waar je tien keer per dag alle producten gaat rechtzetten. Waar je de plasmaschermen aanzet om de nieuwste videoclips te checken, of je collega's gaat pesten om de tijd te doden. Bij Media Markt kun je écht werken aan de winkel. Elke Media Markt-vestiging is een zelfstandige onderneming, en die zelfstandigheid vind je ook op de winkelvloer. Elke winkel onderhandelt zelf met leveranciers, bepaalt zijn eigen assortiment en deelt de eigen vloer in. Saai wordt het dus nooit. Ben je benieuwd naar jouw rol in het Media Markt-succesverhaal? Bekijk dan onderstaande vacatures die we hebben voor Media Markt Middelburg: lossen en opslaan van goederen, het controleren van pakbonnen, het klaarzetten van bezorgingen en reserveringen, het bijhouden van de goederenadministratie en het opruimen van het magazijn. Je hebt een mbo werk- en denkniveau, enige ervaring in een vergelijkbare functie, een groot doorzettings vermogen en een klantgerichte instelling. Service delijk voor de correcte afhandeling van het ruilen en retourneren van producten en het in gang zetten, begeleiden en bewaken van het reparatieproces. Samen met je collega's zorg je voor een prettige sfeer en een geordende afdeling. Je hebt een mbo-diploma, bent klantvriendelijk en geduldig en hebt affiniteit met elektronica. goederen, het contro leren van pakbonnen en het bezorgen van goederen. Tijdens de bezorging verleen je de klant service door bijvoorbeeld het instellen van de TV, het aansluiten van trekschakelaars, etc. Ook het correct afhandelen van een (rest-)betaling op aankoop van goederen behoort tot je taken. Ten slotte heb je uiteraard aandacht voor schade preventie en installatiewerkzaamheden. Je hebt een mbo werk- en denkniveau, enige ervaring in een vergelijkbare functie, een groot doorzet tingsvermogen en een klantgerichte instelling. Wij bieden Wij bieden je een uitdagende functie voor 13-32 uur in een dynamisch en expansief bedrijf met prima leer- en doorgroeimogelijkheden. Media Markt heeft een uitstekend arbeidsvoorwaar denpakket met een collectieve ziektekosten verzekering, een marktconform salaris, een aantrekkelijke regeling voor personeelskorting, een spaarloonregeling en een studieregeling. Kijk op www.werkenbijmediamarkt.ni voor meer informatie over de functies bij ons bedrijf. Je sollicitatiebrief kun je sturen naar Media Markt Middelburg, t.a.v. Cindy Knuijt/ sollicitatie, Mortiereboulevard 4, 4336 RA Middelburg. Of stuur een e-mail naar: knuijt-degroff@media-saturn.com Een integriteitscontrole via het Waarschuwings- register van de Stichting Fraude Aanpak Detail handel is onderdeel van de sollicitatieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30