sport 127 sfeer bij Veere (222) tekstlink Ibrahimovic in de clinch met Sacchi oudere spelers en als die afhaken dan zijn we erg jong en onervaren.' 'We zijn redelijk afhankelijk van de Kustmarathon nu ook in MimMundi Word het ITlidd£lpunt van uw regio! Clijsters in Guiness Book of Records Brice Feillu trekt naar gebroeders Schleck Portugal wil Mourinho voor kwalificatie EK Regel het zelf gemakkelijk, voordelig en snel met een tekstlink op pzc.nl .O" vrijdag 17 september 2010 Edwin van Tatenhove moest de club improviseren. De nieuwe trainer Henk Willemse moest veel jeugd inpassen. En dat gegeven sluit welhaast uit dat de club zich met de top kan meten. „Als we in de middenmoot eindi gen zou dat mooi zijn", zegt Van Tatenhove. „Dat klinkt niet heel erg ambitieus, maar je moet realis tisch zijn. We zijn redelijk afhanke lijk van de oudere spelers en als die afhaken dan zijn we erg jong en onervaren. Dan moet je dat compenseren met werklust. Maar als je minder inzet hebt dan de te genstander is het niet raar dat je verliest. Dat zal nog wel vaker voorkomen." Eerlijk is eerlijk, voor Van Tatenho ve kost het soms even wat moeite om zich op te laden. „Het is niet al tijd even makkelijk, maar je bent eraan begonnen. Van tevoren was duidelijk dat we met veel jeugd zouden spelen, dus dan stel je je verwachtingen bij. Op zich klikt het wel, maar de jonge gasten moe ten nog wennen. Fysiek, tactisch, op alle fronten, maar vooral fysiek. Veere had altijd een fysiek sterke ploeg, dat hebben we nu niet meer. Toen ik als jonge knaap de buteerde was ik fysiek veel verder dan de jongens van nu." Tegen Heinkenszand werd er meer verlies geleden dan alleen in doelpunten. Michel van der Lin den en Van Tatenhove vielen alle bei uit met een hamstringblessure. „Michel heeft waarschijnlijk een scheurtje, daar staat een herstel van vier tot zes weken voor. Ik denk dat ik een verrekkinkje heb. Vorig jaar had ik voor het eerst last van mijn hamstring. Tegen SKNWK was ik ook al uitgevallen, maar ik wilde het tegen Heinkens zand toch proberen. Achteraf ge zien is dat niet verstandig ge weest." Door de fysieke malaise zit Van Tatenhove morgen, als Nieuw- land de tegenstander is, langs de kant. „Het is moeilijk om toe te kij ken als je geblesseerd bent, je wilt toch spelen hè. Nieuwland ken nen we niet echt. De inzet zal be ter dan afgelopen zaterdag moeten zijn, anders gaan we op dezelfde manier onderuit. We bouwen met Veere aan een team dat weer mee kan spelen in de top van de derde klasse." MIDDELBURG - MiniMundi is sinds gisteravond een nieu we attractie rijker. Het Middelburgse attractiepark heeft met het oog op de Kustmarathon de Langstraat in Zoutelande in het klein nagebouwd. Organisator Lein Lievense (zwart shirt, tweede van rechts) bracht met een druk op de knop verschillende hardlopertjes in be weging. De officiële opening van de attractie was het hoogtepunt van de Kustmarathonavond waar honder den hardlopers en andere belangstellenden op afkwa men. De achtste editie van de Kustmarathon vindt op vrijdag 1 en zaterdag 2 oktober plaats. foto Maurice Steketee MILAAN - Zlatan Ibrahimovic, de nieuwe aanvalsleider van AC Mi lan, heeft in de nazit van de ge wonnen wedstrijd tegen Auxerre in de Champions League (2-0) een rel veroorzaakt in een Italiaans tv-programma. De Zweed haalde live in de uitzending fel uit naar de zeer gerespecteerde oud-bonds- coach en voormalige Milan-trainer Arigo Sacchi, die het had gewaagd een grappig bedoelde opmerking te maken over de ex-Ajacied. FRANKFURT De tennispartij tussen de Belgische Kim Clijsters en de Amerikaanse Serena Williams op 8 juli in het Ko ning Boudewijnstadion in Brussel heeft een vermelding in het Guin ness Book of Records gekregen. Met 35.681 toeschouwers is het de best bezochte wedstrijd in de ge schiedenis. Het oude record stond op 30.472 toeschouwers tijdens de wedstrijd tussen Billie Jean King en Bobby Riggs in Houston. „Zlatan heeft zijn eerste doelpunt aan zijn schoenmaat 47 te dan ken", glimlachte Sacchi. Ibrahimo vic reageerde woedend toen hij in de catacomben van San Siro hoor de wat de gedistingeerde Italiaan had gezegd. „Sacchi moet leren zijn mond te houden", brieste Zla tan. „Hij praat veel te veel. Hij lijkt wel jaloers op mij. Als hij wat van mij wil, moet hij naar mij toeko men. En als hij niet van mijn spel houdt, moet hij niet komen kij- PARIJS Wielrenner Brice Feillu verlaat Va- cansoleil en tekent bij het nieuwe team rond de Luxemburgers Frank en Andy Schleck. De Franse klim mer werd vorig seizoen samen met zijn broer Romain door Vacan- soleil naar Nederland gehaald in de hoop mee te kunnen doen aan de Ronde van Frankrijk. Dat mislukte waardoor Brice ongelukkig was bij de ploeg. Romain blijft Vacansoleil vooralsnog wel trouw. ken. Toen ik nog bij Barcelona speelde, had Sacchi ook steeds wat over mij te zeggen." Sacchi hoorde de verbale uitbarsting hoofdschud dend aan. „Volgens mij heb ik jou niet beledigd", sprak hij bedaard. „Ik denk dat ik mijn mening op een beleefde en correcte manier heb gegeven. Laat mij het uitleg gen." Ibrahimovic: „Jij hoeft mij niets uit te leggen." Sacchi: „Je zal toch echt nog wat manieren moe ten leren, mijn jongen." LISSABON UIT BILJARTEN Driebanden. Derde divisie. Cogito/Polka Print-De Stene Brug 6-2: Jean Paul de Kraker - Piet Koek 35-17, 44; Dirk Vlerick-Wim de Kok 35-26, 42; Meerten Dallinga-Arjo Hollestelle 27-30, 47; Louis Dallinga-Ad Menheere 30-16. Pool. Regionale tweede klasse. Roadhouse United-Jumping Jacks 4-2: straight. Johan Bras penning-Mare Kerckhoven 28-40. 9-ball. Rag- ne Pieterse-Kyra van de Wiel 6-3; Johan Bras- penning-Kevin van de Wouw 5-6; Krijn Wiele- maker-Marck Kerckhoven 6-4. 8-ball. Roy Nij- hoff-Kyra van de Wiel 5-4, Ragne Pieterse-Ke- vin van de Wouw 5-1 WIELRENNEN Salamanca, Ronde van Spanje. Achttiende etappe, Valladolid - Salamanca. 1. Cavendish (GBr) 148,9 km in 3.27.11, 2. Haedo (Arg), 3. Cardoso (Por), 4. Farrar (VSt), 5. Dumoulïn (Fra), 6. Förster (Dui), 7. Mata (Spa), 8. Van Avermaet (Bel), 9. Weylandt (Bel), 10. Hondo (Dui), 16. Nibali (Ita) 0.05, 17. Peter Velits (Slw), 18. Mosquera (Spa), 22. Langeveld (Ned), 25. Frank Schleck (Lux), 35. Joaquim Ro driguez 0.09, 60. Terpstra (Ned), 127. Mentsjov 1.10, 159. Kreder 7.33. Algemeen klassement. 1. Nibali 74.47.06, 2. Mosquera 0.38, 3. Peter Velits 1.59, 4. Frank De Portugese voetbalbond wil trai ner José Mourinho van Real Ma drid 'lenen' voor de EK-kwalifïca- tieduels van de nationale ploeg te gen Denemarken en IJsland. Onlangs werd bondscoach Carlos Queiroz aan de kant gezet na een 4-4-gelijkspel tegen Cyprus en een 0-1-nederlaag tegen Noorwegen. Op zoek naar de opvolger van Quei roz wil de bond tijd winnen met de aanstelling van Mourinho. Schleck 3.43, 5. Joaquim Rodriguez 3.48, 6. Tondo (Spa)3.48, 7. Thomas Danielson (VSt) 3.58, 8. Roche (Ier) 4.02, 9. Sastre (Spa) 4.16, 10. Luis Leon Sanchez (Spa) 5.42, 41. Mentsjov 1.04.1194. Terpstra 2.16.36. Ronde van Groot-Brittannië. Zesde etappe, King's Lynn - Great Yarmouth: 1. Greipel (Dui) 190 km in 4.09.05, 2. Bozic (Slv), 3. Hae do (Arg), 4. Henderson (NZI), 5. De Negri (Ita), 6. Neirynck (Bel), 7. De Kort, 22. Hoogerland. Algemeen klassement: 1. Albasini (Zwi) 24.02.14, 2. Bozic 1.26, 3. Porte (Aus) 1.27, 4. Henderson 1.33, 5. Hoogerland (Ned) 1.37, 6. Sinkewitz (Dui) 2.08, 9. De Kort 2.43. V aiMtsnj o 6e •epmUe ia U bent slechts een paar stappen verwijderd van een voordelige online advertentiecam pagne die u volledig zelf kunt beheren. Start vandaag nog en profiteer van de volgende voordelen: U brengt uw boodschap onder de aandacht van ruim 400.000 potentiële klanten U kiest de rubriek die het beste bij u past: homepage, uw regio of adverteer rondom een specifiek thema U kunt zelf uw advertentie online plaatsen én aanpassen, 24 uur per dag Ga snel naar www.pzc.nl/maakmedia en regel het geheel zelf!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29