261 sport Tennis Classics verhuist bemerkt betere Van Tatenhove Opel Corsa ecoFLEX. DERDE KLASSE ZATERDAG Bij degradant Veere is de sfeer aanzienlijk beter dan vo rig seizoen. De Walchenaren bouwen aan een team dat in de top van de derde klasse zaterdag mee kan. 14% Bijtelling en gegarandeerd vrijdag 17 september 2010 EINDHOVEN - De negende editie van de Tennis Classics is de laatste in Eindhoven. Het evenement van Paul Haarhuis en Jacco Eltingh ver huist naar Apeldoorn, zo maakten de organisatoren gisteren bekend. De komende drie jaar is Omni- sport de locatie waarin de tennis- toppers van weleer hun kunsten la ten zien. De verhuizing heeft te maken met grote verbouwingen rond het In- door Sportcentrum in Eindhoven. Dat maakt het voor de organisatie van de Classics lastig om haar gas ten op een goede manier te ont vangen. Haarhuis betreurt het vertrek uit 'zijn' stad en is ook een beetje te leurgesteld in de gemeente. „We zijn in Eindhoven groot geworden. Het evenement hoorde bij deze stad, net zoals bijvoorbeeld de ma rathon. Ik had hier graag de tiende editie beleefd, en ook de elfde en twaalfde." De voorlopig laatste Eindhovense editie van de AFAS Tennis Classics is van 30 septem ber tot en met 3 oktober. Deelne mers zijn Richard Krajicek, Andrei Medvedev, Yevgeny Kafelnikov (groep A), Thomas Enqvist, Greg Rusedski, Alex Corretja en Haar huis (groep B). De eerste editie in Apeldoorn staat gepland van 6 tot en met 9 oktober 2011. W seizoenen maakt Edwin van Taten- hove inmiddels al deel uit van de eerste selectie van Veere. door Michiel Bouwman VEERE - Na twee wedstrijden is al duidelijk wat voor seizoen Veere tegemoet gaat: wisselvallig. SKNWK werd redelijk eenvoudig aan de kant geschoven, maar tegen promovendus Heinkenszand ging de Walcherse ploeg de mist in: Met horten en stoten zal het sei zoen voor Veere verlopen, ver wacht Edwin van Tatenhove (32). Het begon al vroeg voor Van Taten hove. Rond zijn zestiende speelde hij zijn eerste wedstrijden voor Veere. „Het jaar voordat we de hoofdklasse ingingen (1995/96) kwam ik bij de eerste selectie. Ik was nog heel jong, dan besef je niet dat je hoog speelt. Dat kwam pas achteraf" Edwin van Tatenhove blaast niet al te hoog van de toren. De routinier zou tevreden zijn als Veere dit sei zoen in de middenmoot van de der de klasse zaterdag zou eindigen. foto Ronald den Dekker In de vijftien jaar dat de verdedi ger en middenvelder deel uit maakt van het Veerse vlaggen schip is, heeft hij het nodige mee gemaakt. De club zakte drie klas sen, promoveerde twee seizoenen geleden naar de tweede klasse, waarna een roemloze degradatie volgde. „Vorig jaar was de sfeer zeer matig. Dat zag je terug aan de resultaten, maar ook aan de com municatie onderling in de spelers groep. Met de trainer klikte het niet echt. Als er dan gepraat werd, ging het wel even beter. Maar na verlies viel alles weer terug in het oude. Voor mezelf is nu het belang rijkste om het plezier terug te krij gen. Dat is vorig jaar tot het diepte punt gedaald. Degraderen kan, maar dat kan op verschillende ma nieren gebeuren. De sfeer is goed nu, Henk Willemse heeft daar een grote rol in gespeeld." Trainer Wil Wijnands hield het na een jaar voor gezien en een leeg loop volgde aan de boorden van het Veerse Meer. Twee spelers stop ten, vier krachten verkozen een nieuw avontuur. Omdat maar één speler zich overschreef naar Veere Bewust omgaan met het milieu en geld besparen. Dat kan met de Opel Corsa ecoFLEX met energielabel A. Zo geldt er geen BPM voor de Corsa ecoFLEX, waardoor hij leverbaar is vanaf 14.595,-. En u betaalt gegarandeerd geen motorrijtuigenbelasting.* Mocht de regering namelijk beslissen dat deze fiscale regeling wordt afgeschaft, dan betaalt de Opel dealer tot 2012 uw wegenbelasting! Rijdt u zakelijk, dan profiteert u van 14% bijtelling. U least al een Opel Corsa ecoFLEX vanaf 235,- per maand. De Corsa ecoFLEX is slechts in een beperkte oplage leverbaar. Op is Op. www.opel.nl Gecombineerd brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km: 11,0-3,6; kms/liter: 9,1 -27,8; C02 gr/km 258-94. Verkoopprijs incl. BTW en energielabelverrekening, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Opel Leasing op basis van Full Operational Lease 60 mnd/12.000 km/per jr. *Dit aanbod geldt voor nieuwe orders vanaf 19 augustus met een uiterlijke kentekenregistratiedatum van 31 december 2010 en is niet geldig in combinatie met andere acties en/of de 4x3 deal. Indien de fiscale wetgeving m.b.t. vrijstelling van wegenbelasting tussentijds door de regering wordt aangepast, zal de Opel dealer deze wegenbelasting tot 1 januari 2012 betalen via een geldelijke bijdrage van maximaal 1.000,- die met de klant verrekend wordt. Voor de volledige actievoorwaarden zie: www.opel.nl. Wijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 28