familieberichten 133 Jack de Voogd Hubrecht Schot 1 0 ITIensenliiiq.nl donderdag 16 september 2010 Heden heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Helena Sinke-Weststrate echtgenote van M. Sinke in de leeftijd van 70 jaar. Sterke de Heere Rinus en de kinderen in dit grote verlies. Krabbendijke: M. Adam-Sinke |.M. Adam Ella en August Margré en Frans Dronten: J. Boone-Sinke P.C. Boone Pieter en Anja Marja en Harmen Oostdijk, 14 september 2010 Met droefheid geven wij kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve zusschoonzus en tante, Helena Weststrate Echtgenote van M.Sinke Yerseke: M.A.Kuzee-Weststrate I.Kuzee Kruiningen: J.Weststrate Krabbendijke: C. Weststrate-van Steveninck wed. van M. Weststrate Krabbendijke: J. Harthoorn-Weststrate wed. van M.Harthoorn West-Souburg: J.N. Harthoorn-Weststrate M.Harthoorn Middelburg: M.Weststrate NWeststrate-T roost Yerseke: W. Weststrate C. Weststrate-de lager Kruiningen: J. Weststrate S.A. Weststrate-van Koeveringe Gawege: A.Weststrate B.A. Weststrate-de Leeuw Yerseke: J.A. Koster wedn.van [.Koster-Weststrate Neven en nichten Sterke de Heere Rinus en de kinderen en kleinkinderen in dit zware verlies. Diep bedroefd geven wij u kennis dat zacht en kalm, na een geduldig gedragen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder en oma Helena Sinke-Weststrate A Gawege, t Oostdijk, 28 augustus 1940 14 september 2010 Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Oostdijk: M. Sinke Oostdijk: Magda de Goffau-Sinke Rini de Goffau Mélanie, Joeri Oostdijk: lan-Willem Sinke Jolande Sinke-Koster Marina, Heidi Oostdijk: Huib Sinke Marleen Sinke-van den Berge Jarne, Anne-Sophie, Nina, Esmee NieuwerkerkHenny Stoutjesdijk-Sinke Willem Stoutjesdijk Leone, Koen, Ruben, lamanja, Sem Waarde: Rien Sinke Betsie Sinke-van der Knijff lulieta, Leonie, Marinda Tweede Vlietweg 21 4415AE Oostdijk Gelegenheid tot condoleren donderdag 16 september van 19.30 tot 20.00 uur in dorpshuis Apeldoorn, Tweede Vlietweg 9 te Oostdijk. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 18 september om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. bij ieder afscheid valt een traan omdat je iemand moet laten gaan waar je zo aan bent gehecht verdriet dat is een groot gevecht Geschrokken en verdrietig zijn wij door het overlijden van de vader van onze vrienden Serge en Dominique Sonja, Serge, Dominique en Angelo, you'll never walk alone! Brian Wesley, Robbie, Dennis, Björn, Joost, Jidde, Michel, Patrick Ricardo Heel verdrietig werden we toen we hoorden van het over lijden van de vader van onze klasgenoot en leerling Angelo Jack de Voogd We wensen Angelo, Serge, Dominique, Sonja en de overige familie veel kracht en Gods steun toe om dit grote verlies te dragen. De klasgenootjes Ben, Ruben, Pim, Nikita, Kim, Simon, lord, Daisy, Rindert, Demi, Sterre, loost, Tim, Kim, Emelie, Charlotte, Xander, Danisha, Richard, Maaike, Sjoerd, Tristan, Collin, Kim, de andere kinderen en de leerkrachten van CBS De Regenboog Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Jack de Voogd vader van ons jeugdlid Angelo Wij wensen Sonja, Serge, Dominique en Angelo heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens spelers en begeleiding van de Dl en de gehele voetbalvereniging Oostkapelle Psalm 25:2 (berijmd) Heden overleed in de verwachting van het eeuwige leven onze geliefde schoonzuster en tante - Cornelia Vader in de leeftijd van 93 jaar. Namens allen: A.C.J. Flipse Middelburg,-14 september 2010 Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: Zilvermeeuwstraat 22 4332 DG Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 20 september om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Havenweg 26 te Nieuwdorp. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuw dorp. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd en met diep medeleven hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mevrouw H. Sinke-Weststrate Mevrouw Sinke was in haar leven de echtgenote, maar zeker ook steun en toeverlaat van ons raadslid M. Sinke. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht en zegen toe in deze droevige tijd. De gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en de medewerkers van de gemeente Reimerswaal U kent mij Heer, zoals ik ben Omdat we dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, gedurende een lang leven, zijn we nu verdrietig dat van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en over-oma Cornelia Wattel-Bakker weduwe van Johannes Wattel in de leeftijd van 90 jaar. Kamperland: Bart Wattel (in herinnering) Vlissingen: Diny en Piet van der Maas-Wattel Renate en Edo, Daphne Ronald en Natalie Wissenkerke: Toon en Katie Wattel-de Smit Harry en Rieneke, Luuk, Joost, Daan, Koen )acco, Robin Marjanne en Peter, Kayleigh, Jayden Kortgene: Joke Wattel Cora en Sjaak Lianne Oost-Souburg: Piet Wattel Tonny Chatrer Ilse en Rogier Nydia, Corinne, Marco Kamperland: Adrie en Wim Kouwer-Wattel Richard Angela Kortgene: Rinus de Kam Goes, 15 september 2010 Correspondentieadres: Soelekerkestraat 9,4493 BS Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden maandag 20 september om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", aan de Voorstraat te Wissenkerke. Aansluitend zal om pim. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in zaal "Onder de Toren", naast genoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Als iets liefs je verlaat, Blijft nog altijd de liefde. Dag lief omaatje, we zullen je enorm missen Cora en Sjaak Lianne Wij willen u hartelijk danken voor de vele blijken van betrokkenheid en medeleven bij het overlijden van onze vaderen opa Adrie Boonman Het waardig afscheid in de kerk van Ovezande en het crematorium laat bij ons mooie herinneringen achter. Ad Boonman en Ria Steendijk Annemiek en Andries Marlon en Maarten 's-Gravenpolder, 16september2010 Wij willen u bij deze hartelijk danken voor de spontane belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Huib Het heeft ons erg goed gedaan en helpt ons zeker om het gemis een plaatsje te geven. Corry Schot - de Regt Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Zierikzee, september 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35