JuhÜI sum Adriaan Maljaars Suzanna Melse 32 familieberichten DvsrJyd^fj t Greta van de Wynckel-Verstraete PAULUS PLATSCHORRE donderdag 16 september 2010 fllensenlinq.nl 1955 16 september 2010 Psalm 37:37 Let op den vrome en zie naar den oprechte, want het einde van dien man zal vrede zijn. Wij zijn blij dat onze lieve ouders en grootouders en vandaag 55 jaar zijn getrouwd. Voor de toekomst wensen we hen Gods onmisbare zegen toe. Marga en Co Wilmine, Suzanne Rita en Johan Ardjan, Marieke en Bart, Sanne, Linde, Emma Sandra en Piet Lenn en Suzanne, Arend, Jon, Jet, Suzan, Elise Jacolien en Gert-Jan Arne, Jerom, Goos Prelaatweg 62,4363 NJ Aagtekerke Na 23 jaar radiostilte was er 5 jaar telefonisch contact. Nu is zijn laatste signaal uitgezonden. Met een verward gevoel laat ik jullie weten dat op 68- jarige leeftijd mijn vader is overleden. 11 september 2010 Angelique Duvekot-v/d Bogaard Sportlaan 26 4332 TM Middelburg Naar zijn wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een dappere strijd en een geduldig gedragen lijden, voor ons toch nog onver wacht is overleden onze lieve zorgzame moeder en oma Cornelia Catharina Geertse-de Jonge weduwe van Laurens Geertse - Corrie - Vlissingen, 24 juli 1931 - t Goes, 10 september 2010 Sonja en Anton Eijke-Geertse Dennis en Sandra Silvia en Marco Onze dank gaat uit naar huisarts Posthumus, de medewerkers en vrijwilligers van Hospice Het Clarahojje voor de begeleiding en de liefdevolle verzorging. Berliozlaan 20 4462 JV Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd dat we afscheid moeten nemen, maar blij met de tijd die hem gegeven was, is na een mooi leven overleden mijn man, onze vader en opa Petrus Johannes Groenewegen Echtgenoot van Elisabeth Petronella Maria Akkermans 4- Bleiswijk, t 's-Heerenhoek, 23 oktober 1922 15 september 2010 's-Heerenhoek: E.P.M. Groenewegen-Akkermans Bergen op Zoom: Cees Groenewegen Paula Andrade Almere: Peter Groenewegen Tinka van der Gaarden-Groenewegen Jasmijn, <v> Blikhoek 16 4453 BE 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 20 september om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in "De leugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. In Gods liefde geborgen onze lieve broer, zwager en oom Willem den Herder sinds 2001 weduwnaar van Dina den Herder-Christiaanse Wolphaartsdijk, 17-3-1921 Maarssen, 13-9-2010 Serooskerke: J. den Herder J. den Herder-Remijnse P.W. den Herder (in herinnering) A.J. den Herder-Francke W.P. Joziasse-den Herder W. Josiasse (in herinnering) Neven en nichten Als een vlinder zo vrij Als de sterren zo hoog Als een bloem zo mooi Isolde, dat ben jij Isolde Hofman Na een dappere strijd is de dochter van onze vrienden overleden. Isolde was bijna 10 maanden oud. De tijd was te kort om je beter te leren kennen. Wij wensen Ingmar, Margot en familie veel sterkte toe. Daphne en Eric, Raphaël, Chloé, Robbert en Monica, Walter en Leonie, Sterre, Siska, Zoë, Revelino en Debora, Celina, Elmira, Wilfried en Sandra, Theo en Caroline, Esmée, Martin, Pascal en Donata Slechts negen maanden na het verlies van mijn lieve dochter en onze zus Irène, is plotseling overleden mijn schoonzoon, onze zwager en oom Joop de Looff Goes: Mevrouw H. Pik-Visser Waarde: Jankees en Jeanne Pik-Magielse Kloetinge: Jeannette en Rinus Berrevoets.-Pik Goes: Mariëtte en Rien de Dreu-Pik Goes: Paula en Daan Langenberg-Pik Kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van Joop de Looff vader van onze gewaardeerde medewerkster/collega Renee de Looff Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Renee - Emiel en naaste familieleden. Jan en Carla Bianca en Xem Jet en Onno Patrick, Sunder, Patrick, Kees, Pim, Wil, Peter en verdere collega's Het Grand Café Kortgene In verband met de crematie van JOOP zijn wij a.s. zaterdag tot 16.00 uur gesloten. Joop de Looff Namens alle vrienden wensen wij de kinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Wij zullen je nooit vergeten. De vrienden van Messina Bar Onze familie wordt steeds kleiner en en kleiner Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van ons schoonzusje en tante Simone en Wilfried t Hetty en Firmin Riaten Eddyt René t en Magda André en Trees Bert en Christ Neven en nichten .Eede, 13 september 2010 Too much, too soon, too far to go, too late to play, the game is over. The game is over" Marillion, 1983 Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze medewerkster Nanny van Meurs-Westphaal in de leeftijd van 54 jaar. 35 jaar lang heeft zij haar beste krachten aan ons bedrijf gegeven en ook tijdens haar ziekte bleef ze ons vol belangstelling volgen. Onze gedachten zijn bij Govert, Nick en Dimphie. Namens directie en medewerkers van Aannemingsbedrijf Geldof B.V., J. Geldof Middelburg/Hoek, 13 september 2010 Op maandag 13 september is onze gewaardeerde collega Nanny van Meurs-Westphaal na een lang ziekbed in de leeftijd van 54 jaar overleden. Wij wensen Govert, Nick en Dimphie veel sterkte toe voor nu en in de toekomst. Bestuur en leden Personeelsvereniging Geldof B.V. Middelburg/Hoek, 13 september 2010 "Het is goed zo" Nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa weduwnaar van Anthonina Jannetje van Antwerpen geboren op overleden op 25 maart 1918 10 september 2010 te Kortgene te Middelburg Wij zijn bedroefd maar kijken dankbaar terug op alles wat hij voor ons heeft betekend en hebben bewondering voor de manier waarop hij de laatste jaren heeft doorgebracht Vlissingen: Hannie de Sroot-Platschorre Dries de Sroot Yerseke: Jannie Slingui-Platschorre Ali Slingui Oost-5ouburg: Paul Platschorre Jopie Platschorre-de Kraker Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: P.M. Platschorre Middenhofsingel 26 4388 AR Oost-Souburg De begrafenis heeft naar wens van de overledene in besloten kring plaatsgevonden Lieve Opa Flip, rust zacht Paul en Willeke Tanisha, Raynor André en Engelin Sisley, Quincy, Lorenzo, Kim, Charrisa Moniek en Marcel Anouk, Jarno Willie (in herinnering) Tonny en Angela Zoey, Noa Diana en Abdessattar Leila, Imed Jean ine Chelsea, Samantha Mark en Marieke Beau, Wessel Brenda en Marco Lieve Appie de Kogel Rust nu maar uit In onze gedachten leef je gewoon door Voor ons was je een Vader en een Opa Wij zullen je allemaal vreselijk missen Fam. Braat Fam. de Bruijn-Braat en kinderen Fam. Verbeek-Braat en kinderen Fam. Nuijten-Braat en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34