261 sport Real houdt de schade v effeweg.nl Bayern München in slotfase langs AS Roma ÜMMMIV sT', SSSS CHAMPIONS LEAGUE Ajax komt goed weg met een 2-0-nederlaag bij Real Madrid. De thuisploeg mist veel Ajax verdient net als a"e ande opgelegde kansen. League minstens 7,2 miljoen e Zlatan bezorgt Milan eindelijk een thuiszege supervoordelige busreizen BERLIJN - NAJAARSAANBIEDING WENEN EN HET WIENERWALD RONDREIS SCHOTLAND OF WAT DACHT U VAN 8 dagen Kerstreis Kroatiëv.a. €399,- Kijk op vivivi.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 donderdag 16 september 2010 i- o deelnemers aan de Champions - Jop van Kempen MADRID - Ajax mocht gisteravond van geluk spreken dat het slechts met 2-0 verloor in de uitwedstrijd tegen Real Madrid. De Amsterdam se club smachtte vijf jaar naar de Champions League, maar het werd volledig weggespeeld door een club van de Europese elite. „Ik heb dertien spelers nodig om Real Madrid tegen te houden", zei José Mourinho ooit als trainer van Porto toen hij op bezoek ging in Estadio Santiago Bernabéu. „Al leen een pistool kan die ploeg stop pen." Hetzelfde gevoel met Ajax-trainer Martin Jol gehad heb ben toen hij gisteravond in zijn trainingspak langs de lijn zat in Bernabéu. Mourinho's Madrid combineerde naar hartenlust door de verdedi ging van Ajax, Jol en zijn team konden weinig anders doen dan proberen de schade beperkt te houden. In de tweede helft werd Urby Emanuelson opgeofferd om Reals linksback Marcelo af te stop pen. En Ajax mocht van geluk spreken dat de aanvallende rechtsback Ser gio Ramos op de dag van de wed strijd geblesseerd raakte, waardoor de minder opstomende Alvaro Ar- beloa speelde. De wedstrijd was een groot avon tuur voor Ajax, dat voor het eerst in vijf jaar weer eens mocht proe ven van de Chamions League. Be halve Maarten Stekelenburg, Mou- nir El Hamdaoui, Urby Ema nuelson en André Ooijer kenden de Ajacieden de Champions Lea gue alleen maar van de televisie. Ook Jol hoorde de hymne van 's werelds sterkste toernooi voor het eerst vanaf de bank. In de grootste wedstrijd van zijn nog prille carrière wilde de klein- MILAAN - Zlatan Ibrahimovic heeft AC Milan eindelijk weer aan een thuiszege in de Champions Lea gue geholpen. Met twee treffers te gen Auxerre bezorgde de Zweed, voor veel geld weggetrokken bij Barcelona, de Italianen gistera vond een voortreffelijke start in de groep G waar ook Real Madrid en Ajax deel van uitmaken. De zege kwam als een bevrijding voor Mi lan, dat de voorgaande zes Europe se thuisduels niet in winst wist om te zetten. Tien minuten na de komst van in valler Robinho bewees Ibrahimo vic zijn waarde. De Zweed nam de t-o voor zijn rekening, zijn eerste voor Milan. Twee minuten later be sliste hij het duel met zijn tweede treffer. Op 28 september komt Ibra himovic als grote meneer terug in de ArenA voor het treffen met zijn oude werkgever Ajax. MUNCHEN - Bayern München is goed begonnen aan de Cham pions League. De ploeg van trainer Louis van Gaal versloeg in eigen stadion AS Roma met 2-0. Tho mas Müller en invaller Miroslav Klose maakten in het laatste kwar tier de doelpunten. Bayern domineerde de wedstrijd tegen het defensief ingestelde Ro ma. Desondanks kregen de Italia nen in de eerste helft de beste kans. Bayern-verdediger Daniel van Buyten werkte de bal bijna in eigen doel. Na rust leidde het over wicht van de Duitsers wel tot kan sen. Toni Kroos en Müller stuitten in eerste instantie op Roma-doel- man Julio Sergio. De finalist in de Champions League van vorig sei zoen kreeg in de slotfase toch nog de verdiende zege door Müller en Klose. Mark van Bommel speelde zijn honderdste Europese wedstrijd in het clubvoetbal. De middenvelder won in zijn carrière al eens de Champions League met Barcelona. In dienst van PSV reikte hij ooit tot de halve finale van het kam pioenenbal. Bayern gaat door de overwinning aan de leiding in groep E voor CRF Cluj. De Roemenen waren met 2-1 te sterk voor de Zwitserse bezoekers uit Basel. Chelsea en Arsenal hebben in te genstelling tot Manchester United (dinsdag 0-0 tegen Celtic) hun grootse plannen in de Champions League gisteravond al meteen ont vouwd. Beide Europese troonpre tendenten uit Londen wonnen hun openingswedstrijd superieur. De Engelse kampioen was in Slo wakije veel te sterk voor MSK Zili- na: 1-4. Arsenal ontnam voor ei gen publiek Braga een illusie: 6-0. Inclusief: Inclusief: Vertrek op: 22 oktober Schotse Hooglanden op z'n best! Breng een bezoek aan de hoofdstad van Schotland, Edinburgh. Ontdek de ruines van kasteel St. Andrwes en geniet hier van het uitzicht vanaf de kaap. Ga mee naar een whisky-distilleerdij en proef een glaasje whisky! Maak een tocht door de Highlands en vaar over het meer van Loch Ness. Inclusief: 10 hotelovernachtingen, lOx ontbijt en diner, bootovertocht Calais - Dover v.v, stadsrondrit Edingburgh o.l.v. een gids en vervoer per Comfort ^Class touringcary 4 dagen Kerstreis Kufstein Salzburgv.a. €125,- 5 dagen South Downs Brightonv.a. €259,- Vermeld nu bij boeking de boekcode en u maakt kans op een stedentrip! ilKW ANVR w Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. Alle fouten voorbehouden. sgr Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl €15,- reserveringskosten. V ue stad van architectuur, cultuur en natuur Ontdek Berlijn en maak een stadstour langs de Reichstag, de Brandenburger Tor, Alexanderplatz en de restanten van de Berlijnse Muur. Maak ook een boottocht over de Spree! Uiteraard mag een bezoek aan Potsdam met park Sanssouci niet ontbreken. y3 hotelovernachtingen, 3x ontbijtbuffet en vervoer per Tourist Class touringcarJ De oude keizerstad aan de Donau U verblijft tijdens deze busreis in het prachtige Baden, gelegen in het hart van Wienerwald. Van hieruit bezoeken we de oude keizerstad Wenen. Bekijk o l.v. een Nederlands sprekende gids Slot Belvedere, Slot Schönbrunn en de Stephansdom. Ga ook mee met een tocht door het Wienerwald I 7 hotelovernachtingen, 7x ontbijt en diner, stadsrondrit Wenen en bezoek aan Schönbrunn o.l.v. een Nederlands sprekende gids en vervoer per ^Comfort Class touringcar Ajacied Demy de Zeeuw (rechts) in duel met Angel Di Maria van Real Madrid ste speler Ajax iets extra's laten een paar dagen voor de wedstrijd, zien. „Ik denk niet dat ze me in „Ik hoop dat ik het publiek in Ma- Spanje kennen", zei Vurnon Anita drid als eerste indruk kan geven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 28