PZC 1 Speciaal voor de kleintjes! PZC Shop- Relaxarrangement! Unieke aanbiedingen Dagje winkelen en daarna relaxen op de splinternieuwe Wellnessboot in het Brabantse Land! www.pzc.nl/webwinkel WEBWINKEL Nu in onze webwinkel Sprookjesboom ,eGQ Kikker Vriendjes Elmo's wereld Sesamstraat Eerste Stapjes www.pzc.nl/webwinkel categorie DVD's en games donderdag 16 september 2010 In het najaar heeft iedereen wel zin om nog even een paar dagen weg te gaan. Maar wat en waar naar toe? Wel, wij hebben een uniek arrangement voor u samengesteld in Hampshire Dormylle - Hotel Wellness, gelegen in het mooie landschap van Mill, een klein plaatsje waar u de Brabantse gastvrijheid nog kunt proeven. Naast een mooie wandel- of fietstocht in de landelijke omgeving stellen wij het volgende voor: heerlijk een nieuwe najaarsgarderóbe aanschaffen in één van de nabijgelegen win kelsteden; Uden, Den Bosch of Nijmegen. De volgende dag mag u dan heerlijke relaxen op de splinternieuwe wellnessboot naast het hotel; een unieke ervaring waar alle stress uit u wegstroomt. Laat u verrassen door de veelzijdigheid van dit arrangement. Shoppen, tot rust komen en weer fris en vol energie het najaar in! Hampshire Hotel - Dormylle: U verblijft in dit 4-sterren hotel gelegen in Mill, waar u met een Brabantse gezelligheid verwelkomd wordt. Uw moderne hotelkamer is voorzien van een luxe douche, toilet, telefoon, kleurentelevisie, internetverbindingen een kluisje. Het 3-gangen proeverijmenu 's avonds in restaurant "Des Werelds" zal u zeker verrassen. Het hotel biedt u samen met het aange legen sportcentrum Fitland (www.fitland.nl) een scala aan faciliteiten. Zwemmen, sauna, fitness, squashbanen, klimwand en diverse groeps lessen zijn enkel een greep uit de vele activiteiten die het hotel u biedt. De Wellnessboot: Een unieke belevenis van rust en ontspanning in Nederland; De Wellness boot. De 40 meter lange en 4 verdiepingen hoge Wellnessboot heeft een bijzondere vormgeving en een fantastische ligging op het water. U zult versteld staan van de vele faciliteiten: 7 sauna's, kruidenbad, binnenzwembad, mintstoombad, voetenbad, afkoelzones, relaxruimtes, buitenzwembad, whirlpool met schitterend uitzicht, buitenbar, terras, zonnedek, zoutstoomcabine, rasul, restaurant.bent u al nieuwsgierig geworden? Inhoud: lof2x overnachting 1 of 2 x uitgebreid Brabants ontbijtbuffet 1 x 3-gangendiner in restaurant "Des Werelds" Gebruik van alle saunafaciliteiten op de Wellnessboot Rondleiding door onze gastvrouw Gebruik van scrubzout, heerlijk geurende douchegel en shampoo. Deelname aan diverse opgietingen Gratis gebruik van de sportfaciliteiten van Fitland zwembad Shoproute Nijmegen Adviesprijs 158,50 Lezersprijs 119,50 (2 overnachtingen) 79,- (1 overnachting) *Prijs per persoon. Toeslag bij aankomst op zaterdag: 10,- p.p. (enkel van toepassing bij 1 overnachting) Eenpersoonstoeslag 30,- toeristen belasting €2,50 p.p.p.n. Dit arrangement is geldig t/m 31 maart 2011, m.u.v. 24 december 2010 tot 2 januari 2011. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op tel.nr. 0571-277744. Marrea hoteiarrangementen categorie reizen (hotelovernachtingen) Laat uw (klein) kind genieten van de avon turen uit het Sprookjesbos van de Efteling! Verteld door Sprookjesboom. Deze exclu sieve box bevat 3 dvd's: Het is Feest... Magische Momenten... Vrienden voor het Leven... Speelduur 210 minuten, Nederlands gespro ken, alle leeftijden. Adviesprijs 29,05 Lezersprijs €14,95* exclusief 2,95 verzendkosten if AT i :j De Avwtwe* «a» Eln« Laat uw (klein) kind genieten van deze unieke set dvd's van Kikker Vriendjes. Deze mooie box bestaat uit 3 dvd's: Verliefd Natuur Vriendschap Kikker Vriendjes is gebaseerd op het werk van Max Velthuijs. Voor alle leeftijden. Speelduur ca. 110 minuten. Adviesprijs 24,05 Lezersprijs €14,95* exclusief 2,95 verzendkosten Deze exclusieve box bevat 20 afleveringen van ongeveer 6 minuten met in de hoofdrol Elmo. Het favoriete monster van iedere peuter. Iedere episode ziet uw peuter hoe Elmo dezelfde alledaagse dingen meemaakt als hij/zij zelf. Alle leeftijden/Nederlands gesproken. Speel duur 120 minuten. Adviesprijs 24,05 Lezersprijs €14,95* exclusief 2,95 verzendkosten Laat uw (klein)kind lachend, zingend, pra tend, spelend en bewegend leren samen met populaire karakters van Sesamstraat. Neder lands gesproken, speelduur 135 minuten. Sesamstraat Eerste Stapjes is een ideale manier om uw kind te laten zien hoe leuk het kan zijn om iets te leren! Adviesprijs €24,95 Lezersprijs €14,95* exclusief 2,95 verzendkosten Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Levertijd is 5 werkdagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 26