Biutm Buuim bij Piet Voskamp in Middelburg 7 29?5 29?5 34?5 POKckó Plets Waterproof VjunLeys XuicLumter 3700 dinsdag 14 september 2010 foto Lex de Meester Voor mensen die geen zin hebben om een regenpak aan te trekken of mee te nemen, maar toch graag droog blijven, is er de poncho. Ook deze is te verkrijgen met allerlei schreeuwerige prints. De lichte, waterdichte variant van Vaude is gemakkelijk op te bergen in het zakje aan de voorzijde. Adviesprijs: €32,- wwww.vaude.com Dit regenpak van het fietsmerk Agu bestaat uit een jack en broek en is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Het jack heeft onder meer een afneembare op maat te stellen capuchon, extra ventilatie en reflecterende prints. Met geïntegreerd opbergsysteem aan de binnenkant van het jack en de broek. Adviesprijs: €62,50 www.agu.com De Aquapac waterdichte rugzak biedt de mogelijkheid om producten als een laptop veilig te vervoeren tijdens een stortbui. De rugzak is 100% waterproof. De tas is gemaakt van gecoate nylon en is uitgerust met reflectoren. Adviesprijs: €74,95 www.regenkleding-winkel.nl Rainlegs beschermen de bovenbenen tegen regen, wind en afkoeling. De beenbeschermers zijn gemaakt van licht wind- en waterdicht materiaal en zijn gemakkelijk mee te nemen. Rainlegs zijn verkrijgbaar in verschillende maten. Adviesprijs: €27,95 www.rainlegs.nl De zuidwester is een regenhoedje dat is uitgerust met brede randen om het water weg te laten lopen. Deze rode zuidwester is gemaakt van gecoate nylon en is waterafstotend en ademend. Adviesprijs: €17,95 www.buienradar.nl/shop Ruil nu uw oude regenkleding in en ontvang 25,00 korting op een ademend jack en broek van AGU' Kinder-regenpak van WILLEX Gemaakt van stevig poly ester en v.v. reflecterende strepen. Met opvouwbare capuchon en handige op bergtas. Verkrijgbaar in de maten 122 t/m 164, ook in donkerblauw/blauw. Oversized poncho van WILLEX Polyester ponch, zowel voor dames en heren met reflecterende strepen. In handige opbergtas. Verkrijg baar in de maten 5 t/m XL, ook in blauw. Nu voor Nu voor Regenbroek en jack van WILLEX Hoogwaardige poly ester regenkleding, ook los te verkrijgen. In handige opbergtas. Regenbroek 14.95 Regenjack 24.95 Nu als set voor Rainmates Skirt Een schitterend en functionele regen- rok, snel en eenvou dig aan te trekken. Nu voor Kijk ook eens op onze nieuwe website www.pietvoskamp.nl voor o.a. fietswijzer, nieuws, aanbiedingen, occasions en acties. vraag naar de voorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47