Het regent voordeel op fietsffleding In de afgelopen weken zijn er al heel wat herfstachtige dagen voorbij gekomen. Toch is er geen reden om op die dagen binnen te blijven. Met de juiste regenkleding kom je tegenwoordig niet alleen zonder nat pak aan op je bestemming, er zijn ook genoeg mogelijkheden om er trendy bij te lopen. dinsdag 14 september 2010 6l Veel mensen kijken tegen woordig voordat ze naar buiten gaan nog even snel op internet om te zien of er misschien een bui in de buurt is. Heel handig, maar het biedt geen zekerheid. Er kan zomaar ineens een flinke hoeveelheid regen uit de lucht komen vallen en zonder goede regenkle ding word je dan gegarandeerd nat. Regenkleding moet in de eerste plaats functi oneel zijn. Eisen die aan regenkleding gesteld worden zijn bijvoorbeeld dat het waterdicht Sinds dit voorjaar is er nog een andere manier om de benen te beschermen met-de S CAPE. Deze beenbeschermer is te bevestigen aan het stuur, zodat deze altijd binnen handbereik is. Met klitte- bandsluitingen kan de cape aan de taille worden bevestigd. Het doek kan dan over de benen worden heengespannen. Adviesprijs: €29,95 www.s-caperegencape.nl Schuilen hoeft Regenkleding kan naast functio neel ook heel hip zijn. Dit jack met stippen van Happy Rainy Days is gemaakt van gecoate nylon en is naast hip ook ademend en waterdicht. Adviesprijs: €89,95 www.happyrainydays.nl moet zijn, dat het weinig weegt, dat het mak kelijk aan en uit te trekken is, maar ook dat het ademt. De regen mag niet door het pak drin gen, maar transpiratievocht moet het lichaam wel kunnen verlaten. Van regenpakken tot jacks en broeken en van hoedjes tot rainlegs en waterdichte rugzak ken. Er zijn mogelijkheden genoeg en allang niet meer alleen in de kleuren blauw en zwart. Drukke prints en felle kleuren sieren tegen woordig het straatbeeld tijdens een regenach- tige dag. Wendy de Jong Collectie Onderdelen Service Occasion Acties Fietskleding van Piet Voskamp is comfortabel, functioneel én modisch. Kom nu naar onze showroom en ervaar o.a. onze uitgebreide AGU-collectie boven- en onderkleding, gemaakt van de nieuwste materialen, ontworpen volgens de laatste trends. Ons assortiment kleding bestaat onder meer uit: dames- en heren «nderte0g|gg met een zeemleren zi wiafejaj fietsbroeken er regeopaakar ia diverse t<ft. voeringen, zoa» nan ZcnAei fietsscftoenen, fietshelmen, briilei^spcrfS^' glasses AGU). U bent verzekerd van topkwaliteit tegen een voordelige prijs! Kom kijken én passen (pashokjes aanwezig) en laat u deskundig adviseren door onze medewerk(st)ers. Fietsspecialist Stationsstraat 52, Middelburg - [t] 0118 - 6i 31 87 - [e] info@pietvoskamp.nl - [i] www.pietvoskamp.ni Winkel di. t/m vrij. 9.00 tot 17.30 uur, za. 9.00-15.00 uur. Maandag gesloten. Werkplaats di. t/m vrij. 8.00 tot 17.30 uur. Za. en ma. gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46