Colofon Hlensenlinq.nl Willem Jacobus Verbrugge Wim Ó'JSfHs Berichten familieberichten 133 Faïïiilieberrchten de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Nooit meer: "Jullie zijn zeker zusjes?" Bedroefd maar dankbaar voor ruim 42 jaar vriendschap moeten we afscheid nemen van Sarina Wat een strijd. Wat was je een kanjer. Wat zijn we trots op je. Liefs |an, Sandra, Fija en Eva Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En wat ik meteen vergeet Herinner mij dan niet in sombere dagen Maar in dagen met veel zon Toen ik alles nog kon Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Clemence Breepoel Terneuzen, 16 januari 1932 Terneuzen, 9 september 2010 Terneuzen: Clemence Verbrugge - Breepoel Sommelsdijk: Anja en Peter Richard Delfgauw: Miranda in herinnering Amersfoort: Martijn en Aline Pijnacker: Sylvia Een woord van dank aan alle medewerkers van zorgcentrum De Blide en De Zoutvliet voor de goede zorgen. Rodenbachstraat 79 4532 CX Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met heel veel verdriet nemen we afscheid van m'n vader en schoonvader Wim Verbrugge Rust zacht Anja en Peter Rust zacht Lieve opa We zullen je missen. Martijn en Aline Sylvia Richard Je hield nog zoveel van het leven Maar had het niet in eigen hand Ongevraagd moest je ons verlaten En wij staan machteloos aan de kant Te vi'oeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie de Visser-Vette Yerseke: Willy Vette Middelburg: Lies en Kees de Visser-Vette Kees de Visser en Mariska Warmerdam Yerseke: Paul Vette Goes: |an en Elly Vette-Sandee Eline en Noel Knops- Vette, Bettie lanine Vette, Merlijn llona Vette en Roland Klaassen dinsdag 14 september 2010 REQUIEM uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35