Dvdfrdü en 32 familieberichten Cl Hlenseniinq.nl Janna Lena van der Klooster t Vlissingen, 11 september 2010 dinsdag 14 september 2010 D' eenvoudigen wil God steeds gadeslaan. Psalm 116. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat God tot Zich heeft genomen onze innig geliefde en zorgzame moeder, oma en oud omaatje Janna Helena Boot-de Wilde sinds 1996 weduwe van Adriaan Boot 27-12-1907 12-9-2010 Tholen: L. Quist-Boot J.W. Quist Hermantje, in herinnering Ede: I. Boot G.I. Boot-de Jager, in herinnering Apeldoorn: A. Wilbrink-Boot J. Wilbrink Serooskerke: H. Boot E.K. Boot-Bosman Kortgene: H, de Bruine-Boot A. de Bruine Goes: N. Bruël-Boot K.H. Bruël P. Boot, in herinnering Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Wij danken het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Cleijenborchvoor de goede en liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen. Zorgcentrum 'Cleijenborch' Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Hoofdstraat 57,4484 CC Kortgene De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. donderdag 16 september om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. Voorafgaand aan deze dienst is er van 10.00 tot 10.25 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Onze vriendelijke en behulpzame buurman Bram den Herder is overleden. Wij wensen verdere familie sterkte in het dragen van dit verlies. Kees en Ria Bram en Janny Cor en Rian Met verdriet nemen wij afscheid van mevrouw M.M. Hollemans-Timmerman Wij zullen haar blijven herinneren als een krachtige, levenslustige en lieve tante. Anita Timmerman Theo en Nel Timmerman-Noordhoek Kinderen en kleinkinderen MM i2É L 1 Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat.hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden onze lieve zorgzame vader, broer en oom Joop de Looff sinds 24 november 2009 weduwe van Irène Pik in de leeftijd van 58 jaar. Marina en Denny Renee en Benny Emiel Coby en Gillis t Corry Marijke en Jan Andrea en Jo Neven en nichten 10 september 2010 Correspondentieadres: Johnsonlaan 38,4463 GW Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 18 september om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Als u geen rouwbrief Iteeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Papa Wij hebben alles gezegd wat we wilden zeggen, om alvast een beetje verdriet weg te leggen. Wij gaan verder met het leven en willen je bedanken voor wat je ons allemaal hebt gegeven. Joop Een markant persoon is niet meer een reus is geveld. Vaak zullen we je nog tegenkomen met wat je was en wat je zei Ie bent wel van ons weggenomen maar een stuk van jou blijft altijd héél dichtbij. Zoveel verdriet in zo'n korte tijd het is haast niet te bevatten. Maar samen staan we sterk, en we zullen er altijd zijn Voor je schatten. Adri en Susanne Sharon en Wesley "Alles wordt anders" Janny Een veelzijdige vrouw is onverwachts gestorven. 17-06-1932 Burgh t 12-09-2010 Vlissingen echtgenote van Johannes van der Maas Wij verliezen in haar een actieve en zorgzame echtgenote en moeder. Zoals zij ons altijd bij vertrek uit het ouderlijk huis uitzwaaide, zo zwaaien wij haar nu voor het laatst uit. J. van der Maas Maijon en Peter Leo, in liefdevolle herinnering Johan Lageweg 23 4328 RR Westenschouwen Wij zullen afscheid nemen van Janny op vrijdag 17 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid om samen te zijn in de ontvangstkamer aldaar. Janny hield van bloemen. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Na een kortstondige ziekte is plotseling overleden onze zus en tante J.L. van der Maas-van der Klooster C.J. van der Klooster L.W. Kooman-van der Klooster Neven en nichten Burgh-Haamstede Hij heeft haar geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. Met verdriet in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en schoonmoeder Margaretha Cornelia van Overloop - Lindenberg Gretlva echtgenote van Frans van Overloop (t 16-1-1988) in de leeftijd van 86 jaar Wij zijn dankbaar wat zij voor ons heeft betekend. Martin en Anita Kapelle, 11 september 2010, zorgcentrum"Cederhof" Correspondentieadres: Wemeldingse Zandweg 9,4421 ND Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 september om 14.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. (bereikbaar vanaf deVroonlandseweg) Er is vanaf 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden: Onze dank en waardering gaat uit naar allen die hebben bijgedragen aan de liefdevolle zorg aan onze moeder en schoonmoeder besteed. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Margaretha van Overloop - Lindenberg Wij wensen Martin en Anita veel sterkte. Kapelle: Jan en Joke Lindenberg-Minnaard Na. een moeizame levensavond is overleden onze meelevende schoonzuster en tante M.C. van Overloop-Lindenberg in de leeftijd vari 86 jaar Kapelle: A. Meulpolder - van Overloop C. van Overloop 'J. van Overloop - Franje C. Eversdijk - van Overloop Biezelinge: J. Dekker- van Overloop A. Dekker Neven en Nichten Kapelle, 11 september 2010. Opgewekt en zorgzaam nimmer klagend, altijd stil dragend moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij iedere dag weer knokte, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze vader, schoonvader en opa Victor Laurentius Maria van de Reijt "Victor" Sinds 22 mei 2008 weduwnaar van Adriana Geertruida van de Reijt-Alkema Lid in de Orde van Oranje-Nassau A Ginneken, 26 mei 1943 Oost-Souburg: Jurgen van de Reijt Donna Rhemrev Ritthem: Arjan van de Reijt Agnès Rhemrev Jip, Tim Een bijzonder woord van dank aan iedereen die heeft bijgedragen aan zijn medische verzorging. Pa is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen vrijdag 17 september van 13.30 tot 14.00 uur. Aansluitend zal de plechtigheid plaatsvinden in de aula van het uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 20 4389 TL Ritthem. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen mogen deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34