321 sport SSV'er Weijers koel bij tien tegen tien Valse start Sranang in hoofdklasse Tweede 2-2 bij Walla matchwinnaar promovendus Robur Hansweertse Boys gedeeld koploper na 5-0-overwinning ■as* «i, -r '"ftü mSSkïïlfttiï* -*XUÈ.9&'r maandag 13 september 2010 B SSV'er David den Hollander zit een speler van Nieuwdorp dwars. Ploeggenoot Michel de Croote volgt het tafereel. foto Izaak Verkeste door Jos van Belzen MIDDELBURG - Na de tweede speel ronde kent de vijfde klasse B van het zondagvoetbal nog vier ploe gen met het maximale aantal pun ten. Eén daarvan is Hansweertse Boys, dat gisteren in Oud-Vosse- meer een vrij eenvoudige 5-0-over- winning boekte. Kwadendamme en Lewedorpse Boys deelden de punten. Kwadendamme-Lewedorpse Boys 1-1: De eerste Zuid-Beveland- se derby van dit seizoen leverde geen winnaar op en dit was gezien het spelbeeld terecht. De eerste twintig minuten werden de gasten teruggedrongen en was het Ma- riusz Mosiej die Kwadendamme op voorsprong bracht: 1-0. Hierna werden de Boys sterker en was het Simon Smits die in de veertigste minuut uit een hoekschop de ge lijkmaker binnenkopte: 1-1. De tweede helft leverde weinig doel kansen op. Vosmeer-Hansweertse Boys 0-5: Het jeugdige Vosmeer was vrij kansloos tegen de sterke bezoe kers. Pas in de blessuretijd van de eerste helft was er de eerste kans voor de thuisploeg, die door Benja min Suurland echter niet werd be nut. De stand was op dat moment overigens al 0-4 door treffers van Nigel Beenhakker en Kevin Trot- man, die beiden twee keer scoor den. Na de 0-5 van Jacky Kaijser kort na rust namen de bezoekers gas te rug en gebeurde er weinig meer voor beide doelen. door Eddy van der Hooft MIDDELBURG - In hun eerste wedstrijd in de hoofdklasse impo neerden de zaalvoetballers van Schouwse Boys. Ze boekten een ruime uitoverwinning op Valkens- waard: 1-6. FM Sranang had een stroeve start: bij ESZVV Totelos werd met 4-2 verloren. Valkenwaard-Schouwse Boys 1-6: Schouwse Boys had het alleen in de eerste tien minuten moei lijk, maar liep daarna nog voor de rust uit naar 4-0 door treffers van Lars Holm (2x) en Kevin Verhoek (2X). Na de hervatting vergrootte Freek Torensma de marge tot vijf tref fers en nadat Valkenswaard tot 1-5 was teruggekomen was Kevin Veerhoek weer trefzeker. ESZVV Totelos-FM Sranang 4-2: FM Sranang was in de eerste com petitiewedstrijd verre van com pleet en had daarom onvoldoen de verweer tegen ESZW Totelos, dat vorig jaar nog in de eerste divi sie uitkwam. Sranang deed wel aardig mee, maar kwam op de cruciale momenten toch telkens tekort. De ruststand was 2-1. Bei de doelpunten van FM Sranang werden gemaakt door Salim Zan- dee. door Tom Vennink MIDDELBURG - Drie Zeeuwse clubs voeren de tweede klasse van het zaterdagvoetbal aan. SSV'65 zette Nieuwdorp te kijk met 0-1, terwijl Oostkapelle huishield in Breda (0-3 tegen Zwaluwe). Arnemuiden kwam met een bekroonde counter fortuinlijk onder de druk van Serooskerke vandaan. Nieuwdorp-SSV'65 0-1: De Goese MIDDELBURG - Ook in de tweede wedstrijd van Robur in de vierde klasse A stond er na negentig mi nuten een 2-2-eindstand op het bord. In Clinge maakte de zondag ploeg van René van Herpen een vroege 0-2-achterstand nog voor rust goed te maken. RIA W. is na de 2-1-zege bij Patrijzen de enige ploeg zonder puntverlies. Clinge-Robur 2-2: De thuisploeg kende een flitsende start wat al binnen zo'n twintig minuten leid de tot een 2-o-voorsprong door treffers van John Slis en Martin Leeghwater. Ook hierna bleef Clin ge de aanval zoeken, waardoor er ruimte kwam voor de snelle aan- formatie heeft een goede seizoens start. De eerste twee wedstrijden werden gewonnen. Het duel met Nieuwdorp brak pas los in de tweede helft. De tot dan toe evenwichtige wedstrijd werd opgeschud door twee rode kaarten. Jelmer Pasveer kon na twee gele kaarten zijn Nieuwdorp-shirt uit trekken en nog geen vijf minuten later werd SSV'er Salim Sandee weggestuurd met een directe rode vallers van Robur. Na de aanslui tingstreffer van Ouassim Hamoudi (2-1), bracht Alex van Dongen de bezoekers nog voor rust op gelijke hoogte: 2-2. Patrijzen-RIA W. 1-2: RIA kwam na twintig minuten op voor sprong door een schot van ruim dertig meter van Tim van Herwe- ge. Drie minuten later maakte de doorgebroken Mario Mulder oog in oog met de doelman geen fout en was het weer gelijk. Patrijzen probeerde in de tweede helft wel druk te zetten, maar dit leverde weinig op. Met nog ruim een kwar tier op de klok schoot Jorden Ta- kaddine raak uit een vrije trap: 1-2. kaart. Dennis Weijers hield in die zelfde fase het hoofd koel en vond het Nieuwdorpse doel. De span ning liep hoog op in de slotfase en bereikte z'n climax toen het vlam mende schot van Ruud Lagrand op het allerlaatste moment werd ge stopt. Zwaluwe-Oostkapelle 0-3 (0-0): Wou ter Verduijn 0-1, Wouter Verduijn 0-2, Arjen Pattenier 0-3. AZW-De Noormannen 2-3 (0-3): door Tom Vennink MIDDELBURG - Na twee speelrondes in de vierde klasse A is Hoedekens- kerke de enige ploeg met zes pun ten. Zaterdag won de ploeg bij Apollo'69 met 6-1. Wolfaartsdijk keerde puntloos terug van een ener verend duel tegen Borssele (4-3). Apollo'69-Hoedekenskerke 1-6: Dat Apollo lange tijd gelijkwaardig was aan Hoedekenskerke valt niet uit de uitslag af te lezen. Toch stond er na een kwartier een voor sprong voor Apollo op het score bord. De 1-0 was van Jeffrey Otten. Het geblesseerd uitvallen van de ta lentvolle Robin Braam en de rode kaart voor Ardjan Bolink luidden de ommekeer in de wedstrijd aan. Mark Minderhoud 0-1, Menno de Nooijer 0-2, Niels Dominicus 0-3, Ema nuel Pauwels 1-3, Wouter Boeije 2-3. Serooskerke-Arnemuiden 0-1 (0-0): Marinus Baas 0-1. Duiveland-DFC 1-1 (1-0): Leen IJzelen- berg 1-0, Appie Güler 1-1. j 'Jubileum Jos van Belzen onder aE punten'. Lees erover op het web- log RudeStats via www.pzc.nl/blogs Sebastiaan Lagrand nam Hoede kenskerke op sleeptouw en maakte de gelijkmaker vlak voor rust. Daar na lag het spel in handen van de be zoekers. Doelpuntenmakers waren Niels One (ix), Jermo Stoel (2x) en Sebastiaan Lagrand (nog 2x). Borssele-Wolfaartsdijk 4-3: Bors sele heeft zijn eerste seizoenszege te pakken na een buitengewoon duel tegen Wolfaartsdijk. De gas ten kwamen op voorsprong via Leon Tavenier, keken weer tegen een gelijke stand aan na het doel punt van Sander Weüg, maar gin gen dankzij Wilfred van den Dries alsnog met een voorsprong rusten. In de pauze werden de kaarten ge schud. Borssele begon sterk en kwam op 3-2 door twee treffers M~~m f/SSJ f//-*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 78