Overleden familieberichten 119 L.D. van Flierenburg-de Grave Lien M.M Hollemans Hendrik Dieleman (Ilenseniinq.nl maandag 13 september 2010 Als leven lijden wordt, is sterven een bevrijding. Na al op jonge leeftijd oorlog en ramp te hebben meege maakt, gevolgd door een werkzaam leven, in het teken van vlijt, plichtsgevoel en toewijding, is op 88-jarige leeftijd van ons heengegaan, onze lieve en zorgzame vader en opa Anton Blok sinds 1994 weduwnaar van Catharina Verhulst, met wie hij nu weer herenigd is. Kamperland: Piet Blok Rita Pulmans lan-Cees en Loes Sarah, Madou Goes: Daan Blok Els Blok-Kouwer Jacqueline en Adrie Danny en Jacqueline Joey Woensdrecht: Adrie Damme-BIok Piet Damme Jack en Linda Danny, Rick, Nicole Zijn en onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Cleijenborch' te Colijnsplaat, voor de goede en liefdevolle verzorging. 10 september 2010 Zorgcentrum 'Cleijenborch', Colijnsplaat Correspondentieadres: Stompe Torenlaan 18 4634 VS Woensdrecht De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 15 september om 13.00 uur in 't Zaaltje, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Vooraf gaand aan deze dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in 't Zaaltje. De totaalsom van ons leven wordt gevormd door de uren waarin wij liefltadden. Wilhelm Busch In haar vertrouwde omgeving hebben we vol liefde afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma Johanna Antonetta de Mooij-van der Vloed ~fo~ echtgenote van Willem de Mooij t A Rotterdam, 4 juli 1917 t Renesse, 10 september 2010 Els de Mooij Klaas de Mooij Thea de Mooij-Stam Emmeline en Adriaan Liselotte en Geert Oosterenbanweg 54 4325 GT Renesse Moeder is thuis. De afscheidssamenkomst zal gehouden worden op woensdag 15 september in het Dorpshuis, Zeeanemoon- weg 1 te Renesse, aanvang 12.30 uur. Gratis parkeer-mogelijkheid op het Transferium, op enkele minuten loopafstand van het Dorpshuis. Na het afscheid is er tot 14.30 uur gelegenheid tot condo leren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. - Moeder hield van bloemen Beetje bij beetje moesten we je verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer, de moeder van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed van ons bent heengegaan zeggen we 'Dank je wel' voor wat je hebt gedaan. Verdrietig dat we haar nu moeten missen, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Machelina Martina Timmerman - Lien - sinds 14 oktober 1966 weduwe van M. Hollemans Goes, 16-8-1919 t Middelburg, 11-9-2010 Kortgene: Rens en Wilma Hollemans-Verwijs Wemeldinge: Mariël en Antoine Fleur Linde Goes: Rudie en Beppie Hollemans-Timmerman Wemeldinge: Marnix en Eva Goes: Marjolein en Sander Correspondentieadres: Botterlaan 27,4484 RA Kortgene We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op vrijdag 17 september om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal zij om ongeveer 14.00 uur begraven worden bij haar man op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna bent u opnieuw welkom in bovengenoemd rouw centrum om de familie te condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter IJ. H. G. Sclimeitz en naar het verzorgend personeel van het Gasthuis te Middelburg, afd. Molenwater. Vandaag hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn geliefde zus en onze tante Zij is 77 jaar geworden A. Poortvliet-de Grave Neven en nichten Middelburg. 10.september 2010 Correspndentieadres: Roggeveenstraat 25 3151 PK Hoek van Holland Lieve Oma, Altijd vrolijk en zorgzaam, Altijd positief en lief. Altijd tijd om langs te komen en gezellig te doen En nu voor altijd de fijne herinneringen Mijn oma, öm trots op te zijn. Hou van u...voor altijd Liefs Marjolein Lieve Tante Lien We zullen je heel erg missen Geeraard en Heieen Timmerman van der Have Sluit je ogen en slaap maar in, zo dapper gestreden een eenzame strijd. Met steun, zorg en liefde omringd, dankbaar voor wat je hebt gedaan. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Geertruida Koster 16 november 1916 f 10 september 2010 Axel G. Dieleman-Koster Axel Jo en Jo de Koeijer-Dieleman Kemzeke (B) Ko en Vera Dieleman-Heijninck klein- en achterkleinkinderen 10 september 2010 Johannastraat 4, 4571 AL Axel Dinsdag 14 september is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Willen diegene die geen kaart hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mede, dat na een moeizame laatste levensperiode van ons is weggenomen, mijn lieve zorgzame vrouw, mijn lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, zus en schoonzus Rie Groen-Leeuwenburg in de leeftijd van 84 jaar. lan Groen Ben en Yvonne Groen Jeroen en Marriëtta Ingmar, Morris Bjom en Anouk Tijl, Sien Piet en Esther Leeuwenburg en verdere familie 12 september 2010 Singel 41 4382 LM Vlissingen Donderdag 16 september zal om 13.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Toch nog onverwachts overleed onze geliefde schoonzuster en tante Rie Groen-Leeuwenburg Wij wensen Jan, Ben en Yvonne en (kiein-)kinderen veel sterkte toe. Chris en Addie Groen-Blokpoel Ron, Ina en Marlijn Hans, Marianne en Kelly Francis, Robert en Bonno De oude man en de zee, 't is goed, ga nu maar mee. - Big Na een kort ziekbed is rustig overleden mijn lieve man, onze zorgzame papa en opa Izaak Jannis Dierkx echtgenoot van Maria Janna van Hoeve in de leeftijd van 80 jaar. Izaak was een veelzijdig mens met een sterke eigen wil en een goed hart. Een buitenmens, die genoot van de zee en het strand, vissen en werken in zijn moestuin. Daarnaast was hij een geweldige opa voor Fleur-Li Wij zullen hem heel erg missen. Cadzand-Bad: Halsteren: M.J. Dierkx-van Hoeve Rudi en Margot Fleur-Li Oostburg, 10 september 2010 Duindoornstraat 9 4506 KH Cadzand-Bad Izaak is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg, alwaar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dinsdag 14 september van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 15 september om 12.00 uur in het Monuta crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21