buitenkans binnenstad heerlijk Netwerken doe je met de Ondernemer! tieve netwerkreis Lapland Kant. 'ohjanhove de ndememer Oostmolenpark, Kloetinge M. Nijhofflaan 54 Vrijstaande woning op 435 m2 EUR 335.000 k.k. in de Middelburg (binnenstad) Segeersstraat 43 winkel (40m2) magazijn (40m2) wonen (110m2) EUR 208.000 k.k. Doe mee: word vrijwilliger of donateur DE ZONNEBLOEM De ondernemer bestaat 10 jaar en biedt u deze exclusieve netwerkreizen aan! 16 tlm 19 december 2010 Voor meer informatie en boekingen kijk op www.groepsreisopmaat.nl/deondernemer Reserveren kan tot en met 25 september en alleen met vermelding van k.v.k.-nummer i8 zaterdag 11 september 2010 -keurig verzorgde woning -perfecte staat en onderhoudsarm -heerlijke tuin en mooie ligging -volop ruimte en mogelijkheden... -winkel, atelier, woon-werk, bed breakfast, belegging -dit pand moet worden gemoderniseerd -direct beschikbaar, inruil woning bespreekbaar voor meer informatie over bovenstaande objecten of een vrijblijvende bezichtiging: Van Sluis Investments, 0118-490600, 06-45452000 (24/7) of info@vansluisinvestments.nl De vrijwilligers van de Zonnebloem geven elke dag kleur aan het leven van zieken, gehandicapten en hulpbehoevende ouderen, leder op hun eigen manier, in hun eigen omgeving. Door samen een blokje om te gaan, door een huisbezoekje of als begeleider bij Zonnebloem uitstapjes en vakanties. Ook bij jou in de buurt is de Zonnebloem op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Naar mensen die dichtbij iets willen betekenen voor een ander. En naar men sen die de vrijwilligersorganisatie in beweging willen houden met hun financiële steun. Kijk op www.zonnebloem.nl of bel met 0900- 50004000. Want de Zonnebloem is ook op zoek naar jou. Nationale Vereniging höedenevenement van nederland: chapeau voor Oostkapelle. Doe ook mee aan de HOEDEN WEDSTRIJD! Voor meer informatie: 'Sm Een 5-daagse vliegreis met verblijf in het 4-sterren Rantasipi Hotel Pohjanhove, op basis van volpension. Tijdens uw verblijf ontvangt u een winteruitrusting Bij aankomst in hotel is er na het inchecken een gezamenlijk welkomstdiner. Op de 2e dag is er een sneeuwscootersafari met ijsvissen. 's Middags brengt u een bezoek aan een Huskyfarm met hondensledetocht. 's Avonds is er wederom een gezamenlijk diner. Op de 3e dag gaat u per sneeuwscooter naar de magische poolcirkel en be zoekt u daarna een rendierenfarm waar u ook kunt leren slederijden, 's Avonds is er een netwerkdiner met een spreker. Tevens worden er deze avond een advertentiepagina en reischegue verloot. Op dag 4 brengt u een bezoek aan Santa Claus Village en sluiten we de dag af met een diner. Op de 5e dag vertrekken we weer richting huis. Tijdens het verblijf kunt onbeperkt gebruik maken van de sauna's van het hotel. Tevens ontvangt u advertentieruimte ter waarde van 50% van uw netwerkreis- som per persoon. /~fT-1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 98