tweiiB w eHiougkoeUncj MONTEUR AIRCONDITIONING JLievensberg Docent Nederlands 1,0 fte Docent Engels 0,25 fte Zoomvliet College 1e Autotechnicus APK keurmeester ViaZorg zoekt... "Ifziekenhuis 24 Ben jij de topper die ons op koers houdt? Medewerker Welzijn m/v voor 32 uur per week terneuzen bv RE-INTEGRATIE CONSULENT ARBEIDSDESKUNDIGE Psychiatrisch verpleegkundige PAAZ m/v Anesthesiemedewerkers m/v zaterdag 11 september 2010 Autobedrijf van Hoepen staat al jarenlang garant voor sterke service en vakbekwaamheid. Ons bedrijf is met de nieuwste apparatuur en gereedschappen geheel aangepast aan de huidige normen en eisen. Door de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: Je bent verantwoordelijk voor het reilen en zeilen in de werkplaats en staat ook de klanten te woord. Als 1® Autotechnicus ben je breed inzetbaar voor onderhoudswerkzaamheden en APK- keuringen aan personenauto's. Je onderzoekt problemen, stelt diagnoses en voert de reparaties en onderhoudswerkzaamheden zelfstandig uit. Functie eisen: 1" Autotechnicus of in opleiding, Bij voorkeur in bezit APK-2 diploma; Zelfstandig werkend; Klantvriendelijk. Wij Bieden: Afwisselend werk in een prettige, informele sfeer met een prima salaris. Kortom: een uitdagende functie. Ben jij de gemotiveerde 1e Autotechnicus/APK-Keurmeester die wij zoeken, stuur dan een sollicitatiebrief met cv of neem contact met ons op. Voldoe je (nog) niet helemaal aan het profiel maar denk je wel in ons team te passen, solliciteer dan ook. Service Partner Autobedrijf van Hoepen T.a.v. Benny van Norden Fagotweg 2F 4337 RC Middelburg oepen telefoon 0118-635 474 website www.autobedrijfvanhoepen.nl e-mail info@autobedrijfvanhoepen.nl Onze studenten volgen meer dan een beroepsopleiding. Zij ontwikkelen zich tot zelfbewuste persoonlijkheden die daardoor hun kennis en vakmanschap productief maken voor bedrijf en samenleving. Studenten - en medewerkers - zien we dan ook als 'regisseurs van hun eigen toekomst' en het Zoomvliet College als 'podium' daarvoor. We zijn op zoek naar een Salarisschaal LB (max. 3631,00) Meer informatie en de adresgegevens voor je sollicitatiebrief vind je op www.zoomvliet.nl. Het Zoomvliet College verzorgt mbo-opleidingen in Roosendaal voor Administratie, Handel, ICT en het Johan Cruyff College. In Bergen op Zoom biedt de Zoomvliet Studio opleidingen Audiovisuele technieken en Podium- en evenemententechniek aan en de Zoomvliet Hotelschool opleidingen op het gebied van Horeca, Toerisme en Recreatie. Zoomvliet College is een toekomst gerichte, dynamische school, die studenten stimuleert in creativiteit en ondernemerschap. Zo'n 170 plezierige collega's leiden 2700 studenten op tot zelfbewuste mensen die hun vak verstaan. Daarbij is volop aandacht voor persoonlijke ontwikkeling. Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland heeft als doelstelling "het bieden van huisvesting en welzijnsdiensten in de ruimste zin van het woord" en richt zich op zowel bewoners van zorgcentrum Cleijenborch te Colijnsplaat, als op de thuiswonende ouderen van de gemeente Noord-Beveland. Sinds juli 2010 is zorgcentrum Cleijenborch HKZ gecertificeerd. Het Zorgcentrum fungeert als spin in het web voor activiteiten die ten doel hebben de ouderen op Noord-Beveland zo hoogwaardig mogelijke zorg te leveren. De Stichting verricht haar werkzaamheden op algemene grondslag. Er is een groot aanbod aan activiteiten voor zowel bewoners van Cleijenborch en Amaliahof als voor inwoners van de gemeente Noord-Beveland (Euro-lidmaatschap voor inwoners van Noord-Beveland voor deelname aan activiteiten). Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland is op zoek naar kandidaten voor de functie: Profieleisen: Diploma MMZ4 of soortgelijk diploma Ervaring in het werken met ouderen met psychogeriatrische problematiek Bruggen kunnen bouwen naar alle disciplines Communicatief vaardig Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Werkzaamheden: Dagelijkse begeleiding van cliënten van het huiskamerproject Zorg-/leefplan opstellen en dit proces bewaken Participatie in Multi Disciplinair Overleg Coördinerende taken Contacten met vrijwilligers Gastvrouw/-heer ontmoetingsruimte Amaliahof in Wissenkerke Activiteitenplanning Begeleiding dagopvang en daaruit voortvloeiende werkzaamheden Stagebegeleiding Kwaliteitsbewaking Zo nodig hulp bij ADL Salaris en rechtspositie conform CAO WT. Inlichtingen omtrent deze functie kunt u verkrijgen bij dhr. G. Vader, tel 0113 240931 Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, zien wij graag vóór 1 oktober 2010 tege moet en kunt u richten aan Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat, ter attentie van drs. A. Kallewaard, directeur/bestuurder. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 40 Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. maatwerk fn koel-, vries- en klimaattechniek met gevoel voor service! Hougkoeling Terneuzen BV is een installatiebedrijf dat al 50 jaar ervaring heeft op het gebied van koel, vries en klimaattechniek, airconditioning en ventilatie. Wij verzor gen maatwerk voor de agrarische sector, industrie, horeca, detailhandel en utiliteit. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Functie-eisen: Kennis van elektrotechniek is een pre. In het bezit van een F-gassencertificaat Cat 1 In bezit van rijbewijs B Minimaal 2 jaar werkervaring. Gemotiveerd om zich verder in de koudetechniek te ontwikkelen. Flexibele werkinstelling Wij bieden: Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Aantrekkelijke startbonus en winstuitkering. Mogelijkheid tot het volgen van vakgerichte opleidingen Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hougkoeling Terneuzen BV, T.a.v. H.P. Houg, Lange Reksestraat 2, 4538 AZ Terneuzen, Of per E-mail: info@hougkoeling.nl Voor vragen over bovenstaande functies kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Dhr. H.P. Houg of J.F. Klaassen. Tel.: 0115-613568. ViaZorg werkt voor alle zorg- en welzijnsorganisaties in Zeeland en omstreken. Ook gemeenten, UWV WERKbedrijf en andere organisaties weten ViaZorg te vinden voor instroom in de zorg- en welzijnssector. Ons werkterrein is "Arbeidsmarkt, Personeel en Organisatie". Wij zijn actief op het gebied van werving en selectie, loopbaan en re-integratie en P&O- ondersteuning. Meer over ons vind je op www.viazorg.nl. 20-32 uur De voorkeur gaat uit naar een kandidaat die ook gecertificeerd of geregistreerd arbeidsdeskundige is. Wij bieden een veelzijdige functie en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ben jij de resultaatgerichte, zelfstandige en sociaal vaardige kandidaat die wij zoeken? Het Lievensberg ziekenhuis te Bergen op Zoom zoekt een: 32-36 uur per week (100%) en 24-36 uur per week Kijk voor nadere Info op onze website: Kijk op www.ZZ.nl voor meer informatie over deze vacature en reageer!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 90