De Vlieger TE HUUR 1 0 ik heb geen uitvaart verzekering 0 Mm 0 IHenseniinq.nl familieberichten 139 Joke Rietveld - in 't Veld Helena Jacoba Wielemaker Leny Rinus de Zeeuw *r De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Uitvaartverzorging MAREA Uitvaartbegeleiding "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." Familieberichten zaterdag 11 september 2010 De vele blijken van medeleven overlijden van onze moeder en aanwezigheid na het Martina Meesen-Verschuure hebben ons diep getroffen Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Greet Baas-Meesen Rob Baas )an W. Meesen Julie Martens September 2010 Graag willen wij u bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Cornelis Arie de Neef - Kees De vele reacties, op welke manier dan ook, hebben op ons een diepe indruk ge'maakt, dit geeft ons veel steun om ons verdriet te verwerken. Truus de Neef-Mol Kinderen en kleinkinderen Wissenkerke, september 2010 Voor uw blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Cornelis de Pundert betuigen wij u onze hartelijke dank. Goes, september 2010 Familie de Pundert De tijd, het stromende getij gaat nu zo snel en het verval zo steil, alles werd weggespoeld. Kom nu forellen, mijn herinneringen spring met de verse krachten en met de eerste wilde geuren tegen de stroom. Vasaiis, De oude kustlijn Hartelijk dank voor uw medeleven, in welke vorm dan ook, voor en na het overlijden van onze moeder en oma Kinderen en kleinkinderen. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven in de vorm van kaarten, telefoontjes en de warme belangstelling tijdens de korte periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Ko Boone Het was een grote troost voor ons en het heeft ons erg goed gedaan. Corry Boone-Hillebrand Krijn Anita Peter en Claudia; Wessel Oostkapelle, september 2010 "en Kracht is ons gegeven Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Suzanna Snoek - Roelse Uw steun bij de verwerking van dit verlies heeft ons heel goed gedaan, onze oprechte dank. In het bijzonder een woord van dank aan uitvaartverzorging Peter en Corrie Butler voor de fijne begeleiding en correcte uitvoering van de uitvaart. A. Smits - Snoek J. B. Smits Klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, september 2010. echtgenote van Ruud Weststrate Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven. Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Ruud, Yorben, Julia Pebbles "Zij heeft de wereld iets mooier gemaakt..." Koudekerke, september 2010 Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en mijn trotse opa mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Ria de Zeeuw-Kapsenberg Bas, Sandrien en Jimmy Rob en Xandra September, 2010 Ü!/3figïï Bs/iCfJISfJ Voor betaalbare kwaliféit Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl dag en nacht bereikbaar 0118 - 413 417 'an Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen - info(a>uzzl.nl Monuta V wie verzorgt mijn uitvaart? Ook als u niet of ergens anders verzekerd bent, regelen wij uw uitvaart zoals u dat wilt. Bij Monuta De Voorzorg in Vlissingen en Monuta Goes zijn we er als u ons nodig heeft. bel 0118-41 2760 Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Vlissingen bel 0113-21 63 63 Monuta Goes Fluitekruidstraat 8, Goes www.monuta.nl UITVAARTZORG x, T Yl Voorhe^Schoonaard ^eenSchoonaard .t&LL Vooreen stijlvolle Begrafenis of Crematie Schouwen-Duiveland Telefoon 0111 40 2.000 - Dag en Nacht www.uitvaartdevjieger.nl 4C bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 IN KAPELLE (ZEELAND) geschakelde twee-onder-een kapwoning gelegen aan de Coxstraat. Huurprijs 778,22 p.m., excl. 4,31 servicekosten p.m. Inlichtingen: B.V. Coördinatie-Bouw. Telefoon 035-6958211 of kijk op www.HUURWEL.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41