w "ns DEmantuMn^ 38 familieberichten 0 II1ensenlinq.nl Serge Zijlstra Serge Zijlstra Lieve Luuk, Pieter Jan Filius Anthonina de Kok - Krijger Jan van der Linden zaterdag 11 september 2010 Met groot verdriet, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve vader en opa Lein Wijkhuijs echtgenoot van )ohanna Baas ik Biggekerke, 21 februari 1930 t Ritthem, 9 september 2010 Wijkhuijs-Baas Lein Wijkhuijs t 21-08-1963 Jacquelien Wijkhuijs Piet Adriaenssens Annemarie Wijkhuijs Vincent Heugen Erna Keur-Wijkhuijs Xander Keur Jasper en Rozanne Lydia Poortvliet-Wijkhuijs Stefan Poortvliet Yvar, Zoran, Vadim Irene de Pree-Wijkhuijs John de Pree Leon Wijkhuijs Danielle Monté-Wijkhuijs Elin Zuidweg 9,4389 VG Ritthem Er is gelegenheid tot bezoek zaterdag 11 september van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Maandag 13 september zal er om 13.30 uur een korte dienst worden gehouden in de Protestantse Kerk te Ritthem. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Ritthem. Tijdens deze dagen liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Uitsluitend schriftelijke condoleances. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom Lein Wijkhuijs Echtgenoot van Jo Wijkhuijs-Baas Wij zullen hem missen, hij was een goed mens. Nieuw Sint Joosland: Oost-Souburg: Oost-Souburg: Nieuw Sint loosland: Arnemuiden: Heinkenszand: Bram (in herinnering) en Sjaan Wijkhuijs-Jasperse Piet en Riet Wijkhuijs-Marijs Corrie en Bram de Bree-Wijkhuijs Sjaan en Kees (in herinnering) Elenbaas-Wijkhuijs Nel en Jan (in herinnering Van Belzen-Wijkhuijs Magda en Gilles Vermeulen-Wijkhuijs Neven en nichten Ritthem, 9 september 2010 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Lein Wijkhuijs Echtgenoot van onze zus Jo We zijn dankbaar voor wat hij voor ons is geweest. Zijn trouw en hartelijkheid zullen we missen. Voor Jo en haar kinderen willen we er zijn. Oost-Souburg: Arnemuiden: Middelburg: Koudekerke: Oost-Souburg: Oost-Souburg: Oost-Souburg: Arnemuiden: 9 september 2010 Corrie Flipse-Baas Gré Baas-Koppejan Koos en Frans Nieuwersteeg-Baas Marie en Rinus de Groot-Baas Helma Baas Koos Baas-Wisse Ko en Nel Baas-van Belzen Carin en Frans van der Heide-Baas Neven en nichten Verdrietig zijn wij omdat wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriend Wij wensèn Ellen, Luuk, Manon en familie heel veel sterkte toe. Erwin, Dianne, Romy en Thijs Bedankt goede vriend, voor alle mooie momenten die wij samen met jou mochten beleven. Lieve Serge, Trots zijn wij dat wij je laatste wens in vervulling mogen laten gaan. We zullen er voor je zijn nog één keer allemaal samen. Je was een leuke vriend, een lieve echtgenoot en een super papa Ellen, Luuk en Manon, heel veel sterkte en we zijn er voor jullie. Jacco Patrice, Dennis, Kevin Angela, Chris Mireille, Johnny Mirjam, Rik Margo, Terence Maartje, Jerry Cathy, Stefan Joyce We vinden het heel verdrietig dat je papa er niet meer is. Een knuffel voor je zusje. Je voetbalvriendjes van F4. Demian, Finn, Jarno, Mitch, Kayle, Sean, Thijs, Wouter en onze papa's en mama's. De Heer is mijn Herder ps. 23 Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste Tante Anny J.M.P.A. Oele Goes, 12 november 1914 Zwolle, 8 september 2010 Wij zijn de medewerkers van het Zonnehuis dankbaar voorde liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen. Zuid-Beijerland: Nelleke Van Houdenhoven-Oele Wim Van Houdenhoven Zwolle: Joan Lucas-Van Houdenhoven Frank Lucas Susanna, Jacqueline, Diederik 's Gravendeel: Ruth de Boorder-Van Houdenhoven Marco de Boorder Sebastiaan, Charlotte Oud-Beijerland: Eefje den Ouden-Van Houdenhoven Jasper den Ouden Alec, Julia, Liam <7 Correspondentieadres: Houtwalstraat 8, 8043 VR Zwolle We nemen afscheid van Tante Anny op dinsdag 14 september. U wordt van harte uitgenodigd om samen met ons de lunch te gebruiken om 12.30 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 in Goes. De dienst begint aldaar om 14.00 uur. Aansluitend zullen we haar begraven. We vinden het fijn om jullie daarna te ontmoeten in de aula. 4Tt ■Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de steun die we kebben ontvangen tijdens kef 2iek 2ijn en na kef overlijden van mijn lieve vrouw, onze. zorgzame moeder en oma vwcx vein den Boomgaam - TPeA<c\CM* De vele kaarten, bezoeken, telefoontjes en bloemen kebben ons als familie enorm veel steun en krackt gegeven om verder te gaan. T~amilie van den Boomgaard ^erseke, september 20i0. IN PLAATS VAN KAARTEN Wij danken u hartelijk voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Tevens danken wij uitvaartverzorging Alexandra Markusse, voor de fijne begeleiding en uitvoering van de uitvaart. Wissenkerke, 11 september 2010 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze lieve vader en opa Wim Flipse Het heeft ons goed gedaan, steun en troost gegeven. Joanne Flipse-Ostermeier Kinderen en kleinkinderen Goes, september 2010 Zoals het was, zal het nooit meer zijn. Ontroerend en hartverwarmend waren de vele blijken van vriendschap en medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn trotse opa Thomas Aart de Kam - Tonny Het was overweldigend om te mogen ervaren dat er zoveel mensen met ons meeleefden en dat wij niet de enigen zijn die hem zullen missen. Bedankt lieve mensen. Leni de Kam-Verlinde Emiel en Sandra, Alicia Thomas en Linda Larissa en Michiel Kats, september 2010 hartelijk dankvoor uw warme belangstelling na het overlijden van mijn vrouw, onze (schoon)moeder en oma W t Goes, september 2010 P.J. de Kok en familie Wat zo diep in je hart zit kun je door de dood niet verliezen Onze hartelijke dank voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze allerliefste en bijzondere vader, schoonvader, opa en overgrootvader Vlissingen,september 2010 Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van het Theo van Doesburg Woonzorgcentrum voor alle goede zorg en lieve aandacht aan onze vader en ons geven. -Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze broer en zwager Jan Schreijenberg willen wij via deze weg iedereen hartelijk dankzeggen. Namens de familie Biggekerke, september 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40