familieberichten 137 Bart Marijs Bart Marijs Bart Marijs Jacomina Schrier O fTlensenlinq.nl zaterdag 11 september 2010 Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Bart Marijs in de leeftijd van 50 jaar. Peter en Saskia Floortje Kenny Vlissingen, 10 september 2010 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 129 4382 MC Vlissingen Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 13 september van 19.00 tot 20.00 uur. De herdenkingsdienst zal gehouden worden woensdag 15 september om 11.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zeer bedroefd maar met onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en partner Bart Marijs in de leeftijd van 50 jaar. Vlissingen: P. Marijs J. Marijs-de Ridder Arnemuiden: Henk Arnemuiden: Jan en Jacqueline Vlissingen: Elma de Jong Vlissingen, 10 september 2010 Er viel niets te kiezen. Dit gevecht kon je niet winnen, ook al heb je zo je best gedaan. Je wist het al van binnen, dat het niet meer beter zou gaan. Lieve Ome Bart we zullen jou nooit vergeten, ook al heb jij hier niets meer aan. Sommige dingen zouden niet mogen gebeuren Janneke en Nilles Marieke en Richard Anne en Stefan Jean ine en Pieter Dylan Dorien Heden is overleden na een slopende ziekte onze geliefde neef Bart Marijs in de leeftijd van 50 jaar. Hij heeft zijn ziekte geduldig gedragen. M. van Belzen Bennie en Hans A. Boone-Appel L. Boone Ans en Arno Stroo Louws en Ria de Ridder Bert en Natasja de Ridder Han en Evelien Boone Vlissingen, 10 september 2010 Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van de vader van onze collega Kenny Wij wensen Kenny, PeterElma en verdere familie veel sterkte toe met de verwerking van dit zware verlies. strandwachten gemeente Vlissingen Eva Daniëlle Ronald Sjoerd Robin Stefan Annemiek Mandy Iris Henri Justus Mascha Veronique Sanne Daniëlle Raymond Yardo Wouter Sjoerd Kees Liliane Albert Han Geschokt en toch nog onverwacht, hebben we de mededeling gekregen dat is overleden. Helaas heeft zijn ziekte hem toch geveld en moeten we afscheid nemen van een sympathieke medemuzikant. We wensen Kenny, (klein)kinderen, ouders, vriendin en verdere familie erg veel sterkte toe. Leden en bestuur Koninklijke Harmonie "Ons Genoegen" Vlissingen, 10 september 2010 20 jaren van je leven Een zo bewonderenswaardige strijd heb je gegeven Trots, vol moed, vol zonneschijn Kon je maar langer bij ons zijn je hebt ons zo heel veel gegeven In onze gedachten zal je altijd leven Verdrietig, maar met grote bewondering voor haar kracht, moed en levenslust, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en allerliefste oma Clasina Maria Faasse-van der Klooster Ineke - A 22 december 1946 t 9 september 2010 Goes: Willem Faasse Goes: Centino en Elrien Faasse Willem Brendan 's-Heer Hendrikskinderen: Wim en Lyan Faasse Rian Faasse-Westveer t Martijn van der Slikke John Mireille van der Slikke Fabiènn Goes: Arenda Faasse en Conny van der Slikke Naomi Jordy J.A. van der Goeskade 414461 BH Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 14 september om 12.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er van 11.00 tot 11.45 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Met veel verdriet hebben we afscheid genomen van onze lieve en altijd hartelijke zus, schoonzus en tante Ineke Faasse-van der Klooster Ze zal door ons heel erg gemist worden. Goes: Jan en Ina van der Klooster-Westplate Wilhelminadorp: Riet en Wim van den Dongen-van der Klooster Wemeldinge: Peter van der Klooster Hapert: Joke en Piet de Looff-van der Klooster Neven en Nichten Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze lieve schoonzus en tante Clasina Maria Faasse-van der Klooster in de leeftijd van 63 jaar. Sterke de Heere Wim met de kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies Barneveld: N.W. Schreuder P. Schreuder-Faasse Goes: J. Boone M. Boone-Faasse Goes: H.M. Verweij-Faasse Haamstede: C. Honkoop N. Honkoop-Faasse Neven en Nichten Goes, 9 september 2010 Op 6 september 2010 is zacht en kalm ingeslapen onze lieve zus en tante Mien In de leeftijd van 92 jaar. T.W. Schuur-Schrier f P. Schuur f J.P. Schrier K.P. Schrier-Boogert P. Schrier A. Schrier-Bruins W. Schrier f J.M. Schrier-van Venrooij f P.J. Houmes-Schrier J. Houmes C. Schrier f K.L. Schrier-de Weeze f A. Stoutjesdijk-Schrier f L. Stoutjesdijk J.C. Nijssen-Schrier A. Nijssen neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van Hof Klarenbeek voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Oude Veiling 5 4421 AX Kapelle De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. We ontvingen uit Canada het droeve bericht dat na een kortstondige ziekte, door de Heere van ons is weg genomen onze geliefde zuster en tante Wilhelmina Pieternella Schrier-Overbeeke weduwe van Hendrik Schrier in de ouderdom van 90 jaar. Krabbendijke: P.M. van Velzen-Overbeeke E.G. van Velzen (in herinnering) Dreischor: J.L. Overbeeke (in herinnering) W. Overbeeke-van Velzen (in herinnering) Oostdijk: J. Nieuwenhuijse-Overbeeke J. Nieuwenhuijse (in herinnering) A. Meeuwsen (in herinnering) Neven en nichten Canada, 10 september 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39