36 familieberichten fllensenlinq.nl rÊJiïamk Nicole Duivenvoorde Willem van Luijk umfëimi Francijntje Maria Anthonetta de Fluister Lieve Ma, Lieve Oma Francijntje Malcorps-de Hulster Francijntje Malcorps-de Hulster Francijntje Malcorps-de Hulster Jan Bos zaterdag 11 september 2010 Wij gaan trouwen! Samen met Rose line en Frederique vieren wij dit feest op 17 september 2010 Wij zullen elkaar in de Sint Jacobskerk te Vlissingen om 14.00 uur het ja-woord geven. Aansluitend zal de kerkelijke inzegening plaatsvinden. Van 16.00 tot 18.00 is er gelegenheid met ons het glas te heffen op ons geluk in Restaurant - Grandcafe Pare Central Bellamypark 34 te Vlissingen. Nicole Duivenvoorde en Willem van Luijk Roseline en Frederique Oude Koudekerkseweg 32 4335 CD Middelburg Graag wil ik iedereen bedanken voor de felicitaties ,in welke vorm dan ook, die ik heb ontvangen n.a.v. mijn 100ste verjaardag. P.E. Koeman-Nijssen Goes, Randhof Nooit klage?td, nooit vragend. Je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Vandaag hebben we toch nog plotseling afscheid moeten nemen van een bijzonder positief en blij mens, mijn lieve vrouw, onze mama en allerliefste oma gehuwd met Karei Malcorps geboren op overleden op 29 juni 1925 te Schoondijke 9 september 2010 te Sluis Sluis: K.F. Malcorps Sluis: Suzan Malcorps Horgen (Ziirich): Nicolien en Tonny Groosman-Malcorps Maxime, Lode, Sophie Schoondijke: Robert en Tine Malcorps-De Bruycker Justin, Jason, Megan, Joey, Joyce Correspondentieadres: Hoogstraat 58D 4524 AD Sluis De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 14 september om 10.30 uur in de PKN-kerk aan het Dorpsplein te Schoondijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden in besloten kring. Alleen schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Vanochtend vroeg is ons (telefoon)lijntje voor altijd verbroken. Dag mam, je was en blijft heel speciaal voor mij. xx Nicolien Horgen (ZWI) 9 september 2010 We zullen je fteel veel missen, maar achter elke traan schuilt een glimlach om de mooie herinneringen. RaÉert, Tine Justin, Jason, Megan, Joey, Joyce Op 85-jarige leeftijd is overleden mijn zus, vriendin en schoonzus Francijntje Maria Anthonetta de Hulster We zullen ze heel erg missen. Cadzand-Bad: Rietje Faas-de Hulster Piet Faas Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Moeder van onze gewaardeerde werkgever en collega Robert. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en familie. Wij wensen Robert, Tine en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Investment Service B.V Petra, Cathy, Luc, Egbert, Ko, Marc, Johan en partners. Ensenada. je geboorteplaats waar je zo trots op was. Met verdriet staan we stil bij het overlijden van Wij hebben haar gekend als een lieve echtgenote, moeder en oma. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en naaste familie heel veel sterkte in hun verdriet. Namens alle medewerkers van Guesthouse Ensenada Schoondijke Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze oud mede-bestuurslid Stichting De Hulster Molen te Schoondijke "Wat de toekomst brengen moge. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader en mijn opa weduwnaar van Martina Adam in de leeftijd van 90 jaar. Rijkje en Jonny Joosse-Bos Ronald Oost-Souburg, 9 september 2010 Correspondentieadres: Noorderbaan 55 4386 CE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid némen op dinsdag 14 september van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst, waarin ds. J. Nauta voorgaat, zal worden gehouden op woensdag 15 september om 11.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij willen het personeel van Ambachtsveld 33 hartelijk danken voor de goede verzorging. Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het onverwachts overlijden van onze medewerker, de heer J.A. Jacobs )an was vanaf 15 oktober 2005 bij ons werkzaam. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 9 september 2010 Verdrietig en verbijsterd zijn wij vanwege het plotseling overlijden van onze collega Jan Jan was vele jaren een gewaardeerd collega binnen onze afdeling monteren. Wij zullen |an blijven herinneren als een goed en respectvol collega. Zijn familie en vrienden wensen wij veel sterkte toe met dit verlies. Werkleiding en collega's afdeling Monteren LétÉ Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega van het voormalig Delta Collega Wim Huigen Wij wensen zijn familieleden veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Personeel Economisch College Zeeland J.P. Marchand, Directeur Bedroefd geven wij kermis van het overlijden van onze schoonzuster en tante J. van Liere - Komejan G. van Liere - de Rooy H. van Liere - Lepoeter A. van Liere I.J. van Liere - Poley Neven en Nichten Kapelle, 8 september 2010. Psalm 23:6 'ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen Wim Westveer Onze geliefde broeder is, na een lange weg van ziekte en strijd, thuisgehaald door onze hemelse Vader. Ons mede leven gaat uit naar Jannie en Marco, familie, vrienden en gemeenteleden. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38