edudelta Schipper/Kantonnier m/v Qoccnt Wiskunde Zeeland Seaports onderwijsgroep Docent Wiskunde WERKEN IN HET HART VAN DE ZEEUWSE ECONOMIE (1,0 fte) 36 zaterdag 11 september 2010 Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO. MBO en contractopleidingen} en in de technische sector (VMBO- teehniek en -economie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Met 300 medewerkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidings programma's met bijzondere aandacht voor de persoonlijke en maatschappelijke ontplooi ing van leerling, student en cursist. De Edudelta Onderwijsgroep bestaat uit de volgende locaties: Edudelta College Goes Edudelta College Barendrecht Edudelta College Miridelharnis OPDC De Vliedberg Goes Edudelta Contract De website van de Edudelta Onderwijsgroep is www.edudelta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt nier op prijs gesteld. Edudelta College Middelharnis is wegens ziektevervanging per direct op zoek naar een (0,9 WTF) De Edudelta Onderwijsgroep verzorgt uitgebreide opleidingsprogramma's in de groepsleerwegen van het VMBO en MBO, met o.a. GL-programma's. De docent draagt kennis, vaardigheden en houdingsaspecten behorende bij het eigen leer- en/of vakgebied over aan leerlingen ten behoeve van het uitoefenen van een beroep, draagt bij aan de onderwijsontwikkeling en vernieuwing op het eigen leer- en/of vakgebied, levert in teamverband een bijdrage aan het leerlingenbeleid, draagt zorg voor het eigen persoonlijk ontwikkelingsplan, draagt bij aan de activiteiten van de organisatorische eenheid en/of onderwijsinstelling op basis van de afspraken voortvloeiend uit het jaartaakbeleid. Functie-eisen: ervaring in het verzorgen van lessen op het VMBO is een pré; in bezit van een relevante onderwijsbevoegdheid; pedagogisch, vakinhoudelijk en didactisch competent; voldoen aan de overige basiscompetenties van de wet BIO; mee willen werken aan het ontwikkelen van de lesstof en het invullen van de PTA's; mee willen werken aan het ontwikkelen van het competentiegerichte onderwijs voor onze leerlingen/studenten. Aanvullende informatie: de tijdelijke functie betreft een benoeming in functieschaal LB van de CAO Bve (max. 52.330,- bruto per jaar bij een fulltime dienstverband). Geïnteresseerd? Telefonische informatie wordt verstrekt door de heer WJ. Jongejan: teamleider VMBO. Tel: 06 - 13156053. Je kunt voor algemene informatie ook kijken op: www.edudelta.nl Stuur uw gemotiveerde reactie en een uitgebreid c.v. voor 20 september a.s. bij voorkeur per mail naar: Edudelta College Middelharnis, t.a.v. dhr. WJ. Jongejan e-mail: wjongejan@edudelta.nl. Schoolstraat 11,3241 CT Middelharnis ^Wm ®oWo Hoofdstraat 101, 4484 CD Kortgene Telefoon 0113 - 30 20 55 Fax 0113- 30 18 42 Standard Glas B.V. in Kortgene is een dynamische, internationaal opererende handels-onderneming in vlakglasproducten met 14 medewerkers. Het glas wordt met name ingekocht in Azië en in con tainers rechtstreeks verscheept naar de afzetgebieden over de hele wereld. De grootste concentra tie klanten bevindt zich in Latijns-Amerika. De inkoop en verkoop geschiedt grotendeels door de directie, ondersteund door een professioneel team van binnendienstmedewerkers. Vanwege een sterke groei die .onze onderneming momenteel doormaakt zijn wij op zoek naar een COMMERCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V (ft) Functie-inhoud: Je onderhoudt de dagelijkse contacten met buitenlandse leveranciers, afnemers en transporteurs vanuit kantoor. Je verwerkt, controleert en administreert de inkoop- en verkooporders en coördi neert de internationale transportopdrachten en documentenstroom. Je werkt offertes uit en zorgt voor de opvolging ervan. Gevraagd: Een grote mate van zelfstandigheid en initiatief. Uiteraard heb je commerciële affiniteit. Je handelt gestructureerd op HBO werk- en denkniveau (bijv. IBL). Je bent analytisch sterk en hebt de kracht en autoriteit om zaken gedaan te krijgen. Goede beheersing van de Engelse, Franse en Spaanse taal in woord en geschrift is een vereiste. ASSISTENT INKOOP MA/ (ft) Functie-inhoud: Je assisteert het hoofd inkoop glas bij alie voorkomende werkzaamheden. Bij afwezigheid van het afdelingshoofd treed je zelfstandig op. Ruim 50% van de dageli)kse werkzaamheden bestaan uit administratieve handelingen, daarnaast heb je veelvuldig telefonisch en schriftelijk contact met de voornamelijk buitenlandse leveranciers waarbij commercieel denken en handelen een vereiste is. Gevraagd: Je hebt het vermogen zelfstandig en daadkrachtig te handelen. Je bent van nature een doorzetter, commercieel ingesteld, accuraat en vindt het prettig om gegevens op een doeltreffende manier te administreren. Je voelt je fijn in een ondersteunende rol. Ervaring in een dergelijke functie binnen een internationale onderneming is een pré. Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift Je functioneert op minimaal MBO werk- en denkniveau. Geboden: Standard Glas is een familiebedrijf met een ambitieuze directie en een enthousiast team van medewerkers. De functie is afwisselend, door het dynamische karakter van het bedrijf soms lastig en complex, maar ook bijzonder leuk en uitdagend. Er wordt veel van je verlangd, maar hier staat tegenover dat je een grote mate van verantwoordelijkheid krijgt. Uw sollicitatie voor deze functie kunt u, bij voorkeur per e-mail, binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan Marian Keim (marian@standardglas.com) of aan Standard Glas B.V., Postbus 12, 4484 ZG Kortgene Telefonische inlichtingen via 0113 30 20 55" Haven 1151 Port Authority Schelpenpad 2 Postbus 132 4530 AG Terneuzen T 0115-647400 F 0115-647500 port@zeefand-seaports.com www.zeela nd-seaports.com De havens van Borsele, Vlissingen en Terneuzen vormen samen de derde haven van Nederland. De haven, waar ongeveer 250 bedrijven gevestigd zijn biedt werk aan zo'n 30.000 mensen. Met deze bijdrage aan de Zeeuwse werkgelegenheid en economie mag dit gebied met recht het kloppend hart van de Zeeuwse economie genoemd worden. Zeeland Seaports is verantwoordelijk voor de economische ontwikkeling, het beheer, onderhoud, de exploitatie en de promotie van de Zeeuwse havens. Voor de komende jaren heeft 'Zeeland Seaports de ambitie uitgesproken de haven verder te laten groeien voor wat betreft overslag en werkgelegenheid. Aandachtspunten hierbij zijn de groei van containeroverslag en de verdere ontwikkeling van duurzame industrieclusters. De afdeling Infrastructuur Ruimte is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, realiseren en beheren van havens, terreinen en infra structuur (zoals wegen en spoor). Doordat de huidige schipper/ kantonnier de organisatie gaat verlaten zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega om ons team te versterken. Wij zoeken een: Vacaturenummer IR 948 Je vaart zelfstandig met de peilboot. Daarnaast verricht je ook volgens het beheer- en onderhoudsplan diverse technische werkzaamheden in het beheersgebied en schouw je periodiek de natte (kades en glooiingen) en droge (wegen, groen en installaties) infrastructuur en terreinen. Operatio neel word je aangestuurd door de daarvoor aangewezen beheerder. Wie zoeken wij? Voor deze functie vragen wij minimaal VMBO werk- en denkniveau. Je bent in het bezit van rijbewijs B, rijbewijs BE is een aanbeveling. Je hebt ervaring als schipper en je hebt de KOF opleiding gevolgd. Je weet goed om te gaan met Arborichtlijnen en veiligheids- en onderhoudsvoorschriften. Je hebt een zakelijke instelling en je bent klantgericht met zorg voor kwaliteit. Daarnaast vinden we flexibiliteit, stressbestendigheid, initiatief en verantwoordelijkheid belangrijke eigenschappen. Wat bieden wij? Zeeland Seaports is op weg naar verzelfstandiging. Dit houdt in dat we van een overheidsorganisatie overgaan naar een NV. De functie is gewaardeerd op functieschaal 6 met een salaris van maximaal 2.337,39 bruto per maand bij een 36-urige werkweek (norm 1 januari 2010). Wil je ook werken aan de ontwikkeling van het economisch hart van Zeeland? Stuur dan je sollicitatie met motivatie en c.v. onder vermelding van het vacaturenummer vóór 28 september 2010 naar Zeeland Seaports t.a.v. Anneloes Kegels, Postbus 132,4530 AC Terneuzen. Mailen kan ook naar: port@zeelandseaports.com. De standplaats van de functie is Terneuzen. De gesprekken zijn gepland op vrijdag 15 oktober. Wil je meer weten? Neem dan contact op met de heer N.P. Durinck, Beheerder of de heer D. Engelhardt, Hoofd afdeling Infrastructuur Ruimte, beiden bereikbaar onder telefoonnummer 0115-647400. Meer informatie over de volledige vacature en onze organisatie kunt u vinden op: www.zeelandseaports.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 104