"rtwWEIL Account Manager 100 m E3 BOM ENGINEERING Gevraagd: HTS-ers wtb Trailerchauffeurs CU Smurf it Kappa sSi ZELFKLEVENDE ETIKETTEN Pionier met drive die een eigen netwerk opbouwt en onderhoudt Nederland weer mooi! Allround monteur elektrotechniek De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden imon Wij verhuizen per juli 2011 naar Borchwerf II Roosendaal www.bomengineering.nl FONDSENWERVER ZAKELIJKE MARKT zaterdag 11 september 2010 Decolabel te Roosendaal is gespecialiseerd in de productie en verkoop van zelfklevende etiketten. Met etiketten in alle soorten en maten richt Decolabel zich onder meer op de food- en non-foodindüstrie, chemische industrie en logistieke sector in Nederland, België, Duitsland en Frankrijk. Naast etiketten biedt Decolabel haar klanten prijskaartjes, tags, verpakkingsmaterialen, tapes en folies. De producten worden zowel direct ais via de groothandel geleverd aan de eindgebruiker. Decolabel kenmerkt zich door klant vriendelijkheid en de persoonlijke benadering. Daarnaast zijn de briljante kwaliteit en snelheid van bedrukken en afwerken,het snelle schakelen en betrouwbare levertijden dé succesfactoren van deze onderneming. In deze functie ga je op zelfstandige wijze op zoek naar nieuwe afzetmogelijkheden voor de Decolabel producten. Hierbij ligt je focus op potentiële klanten in Nederland. Als geen ander weet je hen te overtuigen. Je gaat met hen een samenwerking aan en denkt met hen mee. Door jouw accurate manier van werken, ben je in staat je relaties te onderhouden en verder uit te bouwen. Als Account Manager werk je nauw samen met de directeur-eigenaar. De persoon die we zoeken: Ruime commerciële buitendienstervaring in de industrie Ondernemend, vasthoudend en resultaatgericht Feeling met de producten en branche Innemende klantvriendelijke persoonlijkheid HBO werk- en denkniveau Geïnteresseerd? Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar: Decolabel BV t.a.v. direktie Wijnkorenstraat 17 4706 PM Roosendaal Of: info@Decolabei.nl Werken bij Decolabel, betekent: Kleine, sterk groeiende, flexibele organisatie Betrokkenheid, korte lijnen, informele sfeer Ruime mogelijkheid voor ontwikkeling Zelfstandige functie met verkoop targets Ook kun je kijken op www.decolabel.nl. Voor meer informatie over deze advertentie kunt u bellen naar 0165-555177 Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van €30 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. Stuur een kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer2501, 6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op www.nederlandscultuurlandschap.nl. Trimbach Smurfit Kappa Solid Board Benelux is onderdeel van de Smurfit Kappa Specialties Divisie en behoort tot de Smurfit Kappa Group. Met twee productiebedrijven in Nederland en één in België is Smurfit Kappa Solid Board Benelux gespecialiseerd in de productie en verkoop van massief kartonnen verpakkingen voor de groente en fruitmarkt, bloemen, vlees en kip, vis en vele andere producten. Op dit moment zijn wij voor onze onderneming Smurfit Kappa Trimbach, gevestigd te Bergen op Zoom, op zoek naar een: 36 uur per week (dagdienst) Samen met je collega's van het team Techniek werk je mee aan het realiseren van een optimale technische service aan de productiemiddelen en installaties, vooral op elektronisch gebied. Concreet houdt dit in dat je bezig bent met het uitvoeren van inspecties, installeren van modificaties, uitvoeren van onderhoud, verhelpen van storingen, uitvoeren van noodreparaties en technische verbetervoorstellen doet. Wij vragen: MBO (elektronisch of energietechniek); Kennis van PLC systemen, programmeren, MS-office en tekenprogramma's; Enige kennis en vaardigheden van mechanische werkzaamheden zijn vereist; Kennis van Duitse en/of Engelse taal (technisch); NEN 3140 - VCA basisveiligheid - heftruckcertificaat zijn een pré. Smurfit Kappa is een organisatie die koploper is in haar marktgebied met een open, informele cultuur en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Je kunt je reactie per email sturen naar: evelien.volkers@smurfitkappa.nl. of per post naar: Smurfit Kappa Trimbach, t.a.v. Evelien Volkers, Postbus 238, 4600 AE Bergen op Zoom. Voor verdere informatie kan je bellen naar Jos Rens, hoofd Technische Dienst, telefoonnummer +31 164 213 137. MERWEDE IHC Metalix B.V. IHC Metalix B.V. is lid van de IHC Merwede Groep en heeft een leidende positie op het gebied van de ontwikkeling en productie van staalbouwpakketten over de gehele wereld. Door te excelleren op het gebied van kwaliteit, logistiek en productiviteit, zorgt IHC Metalix voor tevreden klanten en tegelijkertijd voor een uitdagende omge ving voor de meer dan 100 medewerkers. Voor de afdeling Service Maintenance zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie: Onderhoudscoördinator/ Allround monteur technische dienst Functie-inhoud? Als allround monteur technische dienst ben je verantwoordelijk voor het onderhoud van de productielijnen, machines en installaties binnen de gestelde budgetten en technische eisen en nor men. De primaire taak is het analyseren, adequaat reageren en verheipen van storingen aan machines en apparatuur om productieverlies zoveel mogelijk te beperken. Functie-eisen? Kennis van mechatronica, onderhoud en werktuigbouwkunde op MTS niveau; Ervaring in elektrotechniek, besturingstechniek (PLC) en hydraulische systemen; Analyseren van storing op zowel elektrisch als hydraulisch gebied; Zelfstandig problemen kunnen oplossen. Wat bieden wij? Wij bieden jou een afwisselende baan in een dynamische organisatie, waarbij de tech niek zich bevindt op de top van de huidige mogelijkheden. Je krijgt de ruimte om verfrissende ideeën in te brengen en je wordt daarbij ondersteund door enthousiaste collega's. Interesse? Voor nadere informatie kun je contact opnemen met de heer J. Breedveld; i.breedveld@ihcmerwede.comTelefoonnummer: 078 691 04 86 IHC Metalix: the process innovator. Voor onze nieuwe standplaats te BREDA zoeken wij Voor meer informatie over Simon Loos en de vacatures verwijzen wij u graag naar onze website www.simonloos.nl. www.simonloos.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HomePlan Stichting HomePlan is een ontwikkelings organisatie die kleinschalige huisvestings projecten realiseert in ontwikkelingslanden. Wij zijn op zoek naar een: In deze functie ben je verantwoordelijk voor de acquisitie van bedrijven met als doel inkomsten te genereren voor Stichting HomePlan. Je hebt MBO+ niveau en 3 jaar commerciële werkervaring. We bieden je een leuke baan in een informele werkomgeving. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor meer informatie over de functie kijk op: www.homeplan.nl Geïnteresseerd? Stuur dan vóór 30 september je CV en motivatie per email (bij voorkeur) naar marike@homeplan.nl of per post naar Stichting HomePlan. Postbus 6849, 4802 HV Breda, t.a.v. Marike van Seeters. Hoofd Communicatie Fondsenwerving-, Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 100