Colofon 28 i familieberichten 0 (Il0nsenlinq.nl L JuLiJÊum Maatje Overweel-Den Engelsman ÜVSflBLlüfJ Jacobus Johannes Deunink Cornelia de Groote-van Es .jam»* m amilieberichten donderdag 9 september 2010 Op zondag 12 september hoop ik, 90 jaar te worden. Wilt U mij daarvoor de hand drukken kan dit op zaterdag 18 september van 16.00 uur tot 17.30iiurin De Kwikstaart, Nagelenburgsingel 2 te Oost Souburg Nagelenburgsingel 61 4388 KG Oost Souburg Heden overleed thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die hem lief waren mijn lieve man, onze lieve vader en onze lieve, trotse opa Hans echtgenoot van Sonja Cristina Deunink hij overleed in de leeftijd van 47 jaar. Sas van Gent: Sonja Sas van Gent: Hannelore en Jos, Mireille Philippine: Johan en Connie, Jonah, Faith Familie Deunink 8 September 2010 Europalaan 23, 4551 VA Sas Gent De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 13 september om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c Bij ons is het droeve bericht binnen gekomen dat onze medewerker en collega Hans Deunink 8 september 2010 op 47-jarige leeftijd is overleden na een langdurige ziekte. Hans was bij ons 23 jaar een zeer gewaardeerde mede werker en collega. Wij wensen zijn vrouw Sonja en kinderen veel sterkte toe, eveneens naaste familie, vrienden en kennissen. Namens directie en medewerkers van Taxicentrale Oostburg B.V. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kort stondige ziekte is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Louisa Eeman Riet Zij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Een woord van dank aan het personeel van afdeling 'Meander' van de Blaauwe Hoeve voor hun goede en liefdevolle verzorging. Familie Eeman neven en nichten 7 september 2010 Steenpit 9 a 4561 CT Hulst U kunt afscheid nemen van Riet in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 12 september van 12.00 tot 12.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 13 september om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst. De crematieplechtigheid zal volgen om 14.30 uur in de aula van het crematorium te Ternetizen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kapel vanaf 10.15 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd. Na een leven vol van energie en wilskracht is op zeer hoge leeftijd van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 1989 weduwe van Jacobus de Groote 2 juni 1908 6 september 2010 Terneuzen M.C. Reinhoud-de Groote W. Reinhoud- in herinnering- Joke en Marc - Pascal, Nathalie Sluis J. de Groote S. de Groote-van der Linde Petra en Martin - Sophie Marco en Marianne - MichieL, Judith Correspondentieadres: Kamperstraat 1 4524 EN Sluis -De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Stichting Thuiszorg en verzorgingshuis 'Vremdieke 'voor de liefdevolle verzorging. Overleden mijn lief, onze vader, schoonvader en opa Wim Huigen A Rotterdam 9 maart 1951 t Vlissingen 7 september 2010 Marijke Wattel Marjolein Huigen en Michel Loontjes Delano, Mika, uliette Robert lohnsonstraat 11 4337 W) Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 13 september van 11.45 - 12.15 uur in het uitvaartcentrum H. )obse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op 86-jarige leeftijd is overleden onze zus en tante Adriana Sturm Middelburg: C. Vos-Sturm W. Vos t Oost-Souburg: G. Sturm M. Sturm neven en nichten Op één van haar reizen naar Italië is bij haar zuster in Gaeta overleden onze moeder/schoonmoeder, oma en zuster Moranda Eugenie Hortense Rietema-Rosato weduwe van Simon Petrus Rietema A 9 oktober 1924 13 september 2010 Luxemburg: Angelien Carlino-Rietema Claudio Carlino Rome: Lucrezia Carlino Vitré (Fr.): Berto Rietema Riet Rietema-Melse Utrecht: Raphael Rietema Luik (B.): Eliana Rosato Gaeta Ut.): Nelly Nota-Rosato Correspondentieadres: Gedempte Zuiderdiep 152 971-1 HN Groningen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 11 september om 15.00 uur in de aula van het uitvaart centrum H. (obse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. De Heer is mijn herder" Ps.23 Diepbedroefd, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons gedurende zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis dat tijdens onze vakantie geheel onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame pa en onze trotse opa Pieter Oppeneer echtgenoot van Corrie Anna Vinke in de leeftijd van 69 jaar. Terneuzen: Corrie Oppeneer-Vinke Terneuzen: Evelyne Dominique, Soraya Terneuzen: Marcel en Lonneke Demindy, Néryah Zaamslag: Karlijn en Kees Kars, Nora Svoboda/Tsjechië, 4 september 2010 Bernhardstraat 22 4532 AT Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 14 september om 14.00 uur in het uitvaartcentrum van "de Ridder", Hughersluys 22 in Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinderT op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat 28b in Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in het uitvaartcentrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. (O)pa, We zullen je missen... Liefs, je kinderen en kleinkinderen Wij zijn verdrietig nu onze lieve en altijd behulpzame broer j zwager is overleden. Pieter Oppeneer "We zullen hem missen" Janny Nelly en Frans Sjaan Tiny en Kees Neven en nichten Terneuzen, september 2010 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74