koop bij Handel Wandel zeeland 121 Hulst houdt voor laatste keer Reynaertmars bieden op spullen in de loods van het online veilinghuis in Hulst Tuin van De Witte voor laatste keer open Handel Wandel regioagenda Meetfietsen bekijken hobbeligheid paden Cursussen Frans in Den Dullaert donderdag 9 september 2010 Wandel ingebrachte bank. Bijpassen- voor een koopje van de hand. Bij exploit d.d. 3-9-2010 van gerechts deurwaarder P.J. Dielen te Terneuzen, is t.v.v. Combivoordeel Hypotheken BV, gevestigd te Hoevelaken, bete kend aan o.m. hen die verblijven in de onroerende zaak of gedeelte daarvan staand en gelegen te 4381 BM Vlissingen aan de Wilhelminastraat 43, de grosse van de beschikking d.d. 2-9-2010 gegeven door de Voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg, waarbij Combivoordeel verlof is verleend het huurbeding in te roepen tegen hen die verblijven op voormeld adres. Met gelijktijdig bevel het pand binnen 3 dagen na heden te ontruimen met al de hunnen en al het hunne en onder afgifte der sleutels ter vrije beschik king van Combivoordeel te stellen. Dat bij niet-voldoening aan dit bevel tot verdere executie, w.o. ontruiming, zal worden overgegaan. Afschrift van dit exploot kan betrokkene(n) verkrijgen op onderstaand adres. Van Damme c.s. Gerechtsdeurwaarders, Axelsestraat 12, 4537 AJ Terneuzen AARDENBURG Voor de laatste keer dit jaar houdt tuinarchitect Tom de Witte open tuindagen. Vanaf vrijdag tot en met zondag is de tuin in de Land- straat in Aardenburg geopend on der het motto 'Hapje, drankje, rondje door de tuin'. Vrijdag kun nen bezoekers er terecht van to.oo tot 20.00 uur, zaterdag en zondag van ïo.oo tot 16.00 uur. Het principe van Handel Wan del is simpel edoch briljant be dacht; iedereen, bedrijven en parti culieren, kan spullen komen afleve ren bij de Hulster loods. De eigena ren vermelden er vervolgens voor welk minimumbedrag ze hun goe deren willen verkopen. De Waal: „Soms willen verkopers onredelijk veel geld zien voor hun spullen. Ze schatten de waarde dan ge woon te hoog in. In samenspraak proberen we dan tot een meer rea listisch openingsbod te komen." Handel Wandel maakt gebruik van de kennis, expertise en soft- ware van Troostwijk voor de vei lingen. Als de loods weer gevuld is, komt iemand van Troostwijk om alle spullen te fotograferen en worden deze online gezet. Vervol gens begint de online veiling, die tussen de zeven en de negen da gen duurt. Halverwege is er een kijkdag in de loods, voor diegenen die toch eerst even willen komen kijken voordat ze een bod uitbren gen. De Waal: „Buiten de officiële kijk- Deze rubriek belicht Zeeuws-Vlaam- se bedrijven die een product maken of service leveren waarmee zij (in ternationale faam hebben verwor ven, maar waarvan lang niet altijd bekend is dat ze in Zeeuws-Vlaande- ren zijn gevestigd. Vandaag: Handel Wandel dag om komen hier altijd wel men sen, vaak mensen uit Hulst en om streken, even kijken om te zien wat we zoal hebben staan. Het aanbieden van de spullen is in principe gratis. Aan de hand van de uiteindelijke verkoopprijs wordt een bemiddelingsfee bere kend, die bestaat uit een bepaald percentage van de opbrengst. Alles wat bovenop het openingsbod komt, steekt de verkoper als extraa tje in zijn zak en dat kan heel lu cratief uitpakken. De Waal: „Het komt geregeld voor dat goederen het dubbele of meer opbrengen dan de vraagprijs. We hebben daar om al veel vaste inbrengers." Verkopen via Handel Wandel heeft veel voordelen tegenover het aanbieden op Marktplaats, vindt De Waal. „Bij Marktplaats moet je altijd maar afwachten of de hoog ste bieder over de brug komt met zijn geld. ]e moet thuis zijn, omdat je mensen over de vloer krijgt. Je hebt, kortom, soms gezeur. Dat heb je bij ons niet. De hoogste bie der is verplicht te kopen en de ver koper krijgt automatisch, per bank, zijn geld." De inbrengers zijn bedrijven en particulieren, voornamelijk afkom stig uit Zeeland en Brabant. Ko pers daarentegen, komen uit alle windstreken. De tweedehandse landbouwmachines bijvoorbeeld, vinden gretig aftrek in Oost-Euro- pese landen. Maar ook worden Zeeuwse spullen gekocht door In diase kopers. Soms komen ze 'ge woon' uit Groningen. De zaken bij Handel 8c Wandel gaan zo goed, dat al gedacht wordt aan uitbrei ding. Ook start het online veiling huis binnenkort met vastgoedvei lingen. De Hulster online veilingloods is een jong bedrijf; opgericht in april 2010. Er zijn drie mensen werkzaam en ze hebben ook stageplekken. Omdat Handel Wandel binnen kort wil uitbreiden, komt er werk gelegenheid bij. Kopers- en verkopersinformatie via www.handelwandel.com mmmmm m -< 2,. ■HBSBKRHIB KNOKKE-HEIST In de gemeente Knokke-Heist komt een proef met 'meetfietsen'. Die zijn uitgerust met apparatuur waarmee gemeten wordt hoe vlak of juist hobbelig de fietspaden in de regio zijn. Met de uitkomsten kunnen de vijftien deelnemende gemeenten in Vlaanderen aan de slag met het verbeteren van de meest ongelijk liggende paden. HULST Vanaf de week van maandag 20 sep tember geeft docente Mariëlle Vleeshouwers cursussen Frans in Den Dullaert in Hulst, zowel voor beginners als gevorderden. Behalve op woensdagavonden wordt soms ook overdag les gegeven. Meer in formatie via 0114-320751. door Harold de Puysseleijr HULST - De Reynaert wandelmars in Hulst vindt zondag 19 septem ber voor de dertigste en allerlaat ste keer plaats. Buurtvereniging Den Dullaert stopt volgens bestuurslid Jacqueli ne Blommaert met de organisatie, omdat het geen specifiek buurteve- nement is. De mars is ooit bedacht als activiteit in het kader van 800 jaar Hulst en staat open voor ieder een. „Bovendien hebben we niet genoeg vrijwilligers meer. De men sen die het nu organiseren, heb ben er een enorme klus aan. De routes moeten uitgezet worden en bepijld. Ook moet er gezocht wor den naar rustplaatsen. Daar moet dan ook van alles geregeld wor den. Op de dag zelf moeten die rustplaatsen bemand worden voor de catering en ga zo maar door. De vrijwilligers die dit al jaren doen, zouden het graag overdragen aan anderen, maar helaas zijn die er niet." Starten is mogelijk tussen 8 en 14 uur vanaf het Rode Kruisgebouw aan de Tabakstraat in Hulst. Deel name kost 1,10 euro. De af te leg gen afstanden zijn 5, 8,13, 20 en 26 kilometer. Meer informatie via Reijnaertmars@gmail.com of 0114- 31.47.24- Meer agendanieuws op de website van deze krant. DONDERDAG 9 SEPTEMBER AXEL Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Kaarten, bil jart, handvaardigheid; 14.00 uur: Bieden; De Halle, 13.30 uur: Kaarten, biljarten; 14.00 uur: Solo dansen; Het Trefpunt, 13.00 uur; Biljarten, dansen; BRESKENS Goedertijt, 13.00 uur: Biljarten; 14.00-uur: Sjoelen; CLINGE Malpertuus, 13.30 uur: Biljarten, gym; HENGSTDIJK Café 't Jagershuis, 14.00 uur: Kaarten; HULST Reynaertcollege aan de Gildenstraat, 19.00 uur: Bewegen voor (ex) hartpatiënten; De Korenmarkt, 10.00 uur: Geheugentrai ning; 14.00 uur: Sjoelen; Blaauwe Hoeve, 9.00 uur: Handwerken; 9.30 uur: Kaartjes maken; 14.00 uur; Zangclub; 19.00 uur: Filmhuis; De Lieve, 9.00 uur: Biljarten, pedicure; 10.00 uur: Gymnastiek; 13.00 uur; Biljar ten, pedicure; 13.30 uur; Handwerken, koersbal;19.00 uur: Line dance, PRH; Hulst Cultureel; Den Dullaert, 13.30 uur: Kaarten; 18.30 uur: Uni hockey; 19.00 uur: Bridge, yoga; 20.00 uur: Volleybal; KLOOSTERZANDE WZC Antonius, 10.30 uur: Viering in de ka pel; 14.00 uur: Zangers van Toen; LAMSWAARDE Café de Lamsoren, 13.30 uur: Schieting voor ouderen; OOSTBURG Den Hoekzak, 13.30 uur: Koersbal; 14.00 uur: Sjoelen; PHILIPPINE De Schotse Hoek, 14.00 uur: Koersbal; SAS VAN GENT De Regenboog, 13.00 uur: Biljarten; SINT JANSTEEN De Warande, 13.00 uur: Biljarten, jeu de boules; SLUISKIL Meulengat, SWO 13.30 uur: Biljarten da mes, koersbal, line dance; TERNEUZEN De Veste, 13.00 uur: Biljarten; 13.30 uur: Handwerken, soos; 16.30 uur: repetitie koor; 18.30 uur: Bridge; WESTDORPE WZC Het Verlaet, 10.15 uur: Bewegen op muziek; 13.30 uur: Sjoelen, handwerken. Een stel fietsen, partij winterhanden, boot 'Sprotje' en nog veel meer geveilde goederen staan klaar om door hun nieuwe eigenaren te worden opgehaald. foto's Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 71