Colofon Jubileum Maatje Overweel-Den Engelsman üyïïrtedaf] Piet Huibregtse Gommerina Burgel-Brouwer ifi 'aiiiliieberiehten 28 donderdag 9 september 2010 fllensenLlnq.nL Op zondag 12 september hoop ik, 90 jaar te worden. Wilt U mij daarvoor de hand drukken kan dit op zaterdag 18 septemberyan 16.00 uur tot 17.30 uur in De Kwikstaart, Nagelenburgsingel 2 te Oost Souburg Nagelenburgsingel 61 4388 KG Oost Souburg Een zeer gedreven persoon Een goede sportvriend hebben wij verloren. Hij was de oprichter van de maandagavond "Wandelgroep Westkapelle". Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. De wandelgroep. Ah het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt ah een bevrijden. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 1958 weduwe van Adriaan Burgel c Goes, 4 februari 1915 t Heinkenszand, 6 september 2010 C.W. de Regt-Burgel t Heinkenszand: 's Heerenhoek: Ellewoutsdijk: Heinkenszand: Heinkenszand: Nieuwdorp: Borssele: Heinkenszand: W.A. van Belzen-van Burgel J. van Belzen Jos en Ingrid Marian en Jack Margriet en Mare J.J.J. Burgel J.M. Lopez das Neves Hilbert en Marjo Monique en Richard Fabio en achterkleinkinderen Correspondentieadres: W.A. van Belzen-Burgel, Hurgronjestraat 26, 4451 AL Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 10 september van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum, Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van Koreander 17 voor de liefdevolle verzorging. Overleden mijn lief, onze vader, schoonvader en opa Wim Huigen A Rotterdam 9 maart 1951 t Vlissingen 7 september 2010 Marijke Wattel Marjolein Huigen en Michel Loontjes Delano, Mika, Juliette Robert Johnsonstraat 11 4337 W[ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 13 september van 11.45 - 12.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op één van haar reizen naar Italië is bij haar zuster in Gaeta overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en zuster Moranda Eugenie Hortense Rietema-Rosato weduwe van Simon Petrus Rietema A 9 oktober 1924 t 3 september 2010 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid van het eerste uur Bram Janse Bram was mede-oprichter van onze vereniging. Hij is zijn hele leven betrokken gebleven bij "zijn Meeuwen" en was elke zaterdag op het veld te vinden om zijn club aan te moedigen. Bram laat een lege plek achter in onze vereniging. Wij wensen de familie sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van v. v. de Meeuwen Luxemburg: Angelien Carlino-Rietema Claudio Carlino Rome: Lucrezia Carlino Vitré (Fr.): Berto Rietema Riet Rietema-Melse Utrecht: Raphael Rietema Luik (B.): Eliana Rosato Gaeta (It.): Nelly Nota-Rosato Correspondentieadres: Gedempte Zuiderdiep 152 9711 HN Groningen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 11 september om 15.00 uur in de aula van het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Janny Duvekot-van Belzen Wij willen Hanneke en Hans veel sterkte toe wensen in deze moeilijke tijd. Nel de Ridder-van Belzen |o van Belzen Blaas en Ria de Ridder Ian en Josina van Belzen Jan en Gerda de Ridder en kinderen Wij geven u kennis van het overlijden van onze schoonzus Mies Roovers-Vervoordeldonk Piet (t) en Dien (t) Roovers-de Witte Jan en Thea Roovers-Smals Berry (t) en El Roovers-Zeegers Thommy en Miep Roovers-de Preter Annie en Jan (t) Janssen-Roovers Jos (t) en Lia (t) Roovers-Spelier Frans en Maike Roovers-Peters Mieke en Anton Smals-Roovers en neven en nichten Op 86-jarige leeftijd is overleden onze zus en tante Adriana Sturm Middelburg: C. Vos-Sturm W. Vos t Oost-Souburg: G. Sturm M. Sturm neven en nichten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Ad van Zweden weduwnaar van Cornelia Kuzee Wij wensen Wim, Ronnie en Arian heel veel sterkte toe Familie Kuzee 9-9-2004 Mattijs bruine ogen prachtige lieve lach kuiltje in zijn wang Mattijs 9-9-2010 We missen je nog iedere dag. Carin, Peter, Jeroen, Suzanne 09-09-2008 09-09-2010 Aard- Jan Quaak huilen om niets om alles gewoon omdat jij er niet meer bent gewoon omdat alles nu zo anders is We koesteren de mooie herinneringen. Adrie en Janny Quaak-Sinke Sluïttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail ptcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ookzichtbaaropwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30