de ontwikkelaar zeeland 119 uit de Vlissingse binnenstad 'Overleg pinautomaat gaat goede kant op' Jacobstoren speelt in op Film by the Sea Nieuwe N-Bevelanders krijgen boerenontbijt Zeelandbrug vrijdag een half uur gesloten Gratis tai chi lessen bij Rep Lentze woensdag 8 september 2010 w „In Vlissingen zijn de laatste jaren zoveel hotelkamers weggevallen, dat wij denken een gat op te vullen." Vanaf 10 september geopend op onze nieuwe Lokatie Kerkstraat 10 en Achter de Kerk 15 stonden er al decennialang verpauperd bij, tot ME Vastgoed ze kocht van Marsaki en de gemeente Vlissingen. Die laatste gaf het vastgoedbedrijf een subsidie, die restauratie en exploitatie mogelijk maakt. foto's Lex de Meester door Luc Oggel lULTI /LOER Multi Vloer® is de professionele aanbieder van parket- en laminaatvloeren. Wij kopen in met zo'n 50 collega's van Parkefgroep Nederland. Alle vloeren worden door onze eigen ervaren parketteurs geïnstalleerd. TMC Goes Marconistraat 13 (0113) 22 41 03 www.tmcwoonwinkels.nl GOES - Onderhandelingen over een nieuwe pinautomaat op de Grote Markt in Goes hebben een 'goede kans van slagen'. Dat zegt districtsdirecteur particulieren Ar no van Horssen van Fortis/ABN Amro. De Goese markt is, tot ergernis van velen, al enige tijd verstoken van geldautomaten. Tussen ban ken, ondernemers en gemeente zijn gesprekken gaande om een op lossing voor die onwenselijke situa tie te vinden. Vergunningen, con tractuele verplichtingen en wel- standseisen maken het er echter niet makkelijker op, zegt Van Hors sen, die het dossier 'topprioriteit' geeft. „We zijn nu in onderhande ling met één ondernemer, als dat lukt hebben we straks een geldau tomaat op een superlocatie." Van Horssen wil de locatie nog niet noemen en kan ook geen ter mijn aangeven. „Er is een goede kans van slagen, maar we willen te gelijkertijd niet op één paard wed den. Een losstaande kiosk is ook nog een mogelijkheid, maar dat is eveneens een tijdrovend traject. Als je bij KPN vandaag een aan vraag doet om datalijnen te trek ken, gaan ze over 16 weken graven. Die termijn hanteren ze." /isvve/H, Smf Jacobsstraal 11 438:1 EK Vlissingen 0118-411492 VLISSINGEN Deze maand klinkt er vanaf de Vlis singse Sint Jacobstoren in verband met filmfestival Film by the Sea, muziek die afkomstig is uit bio scoopfilms. Beiaardier Jos Vogel heeft bekende filmsongs bewerkt voor de speelautomaat van de beiaard. Te horen zijn onder meer 'Where do I begin' (uit Love Story) en 'How deep is your love' (uit Satur day Night Fever). COLIJNSPLAAT De nieuwe inwoners van Noord-be veland van de afgelopen tijd wor den zaterdag 11 september ont haald op een boerenontbijt bij de Rusthoeve in Colijnsplaat Daar bereiden de gemeente, de Zui delijke Land- en Tuinbouw Organi satie en het Noord-Bevelandse vere nigingsleven de mensen een wel- komsmaal. Burgemeester Henny van Kooten opent het ontbijt om omstreeks 9.00 uur. ZIERIKZEE De Zeelandbrug is vrijdagochtend tussen 9.30 en 10.00 uur gesloten voor het wegverkeer. De provincie verricht dan onder houd aan het wegdek tussen het be weegbare brugdeel en de afrit naar Zierikzee. Normaal gebeurt dat 's nachts, maar door het slechte weer van de afgelopen tijd is het werk uitge steld. Tijdens de afsluiting mogen alleen auto's van brandweer en am bulancedienst passeren. MIDDELBURG Het Chinees Gezondheidscentrum Rep 8c Lentze geeft morgen om 19.00 uur een gratis introductieles Tai Chi 8c Qigong en om 20.15 uur Taiji Bailong Ball (Tai Chi Racket). De lessen vinden plaats in de gym zaal van Het Springtij, aan de Gre- velingenstraat in de Stromenwijk in Middelburg. Het zijn voorproef jes voor een nieuw seizoen. Q www.cgczeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21