sport) 41
Lach gaat hand in hand met sport
maandag 6 september 2010
AMATEURVOETBAL
mmm
ïïlfe
ZATERDACVOETBAL
Hoofdklasse B: GVW - Montfoort 3-2, NSC -
Rijsoord 1-1, Zwaluwen - LRC 2-2, ASWH -
Heerjansdam 3-0, Kozakken Boys - XerxesDZB
2-2, RWH - DTS '35 4-2, Kloetinge - Nieuw
Lekkerland 2-0.
ASWH 1 1 0 0 3 3-0
RWH 1 1 0 0 3 4-2
Kloetinge 1 1 0 0 3 2-0
GWV 1 1 0 0 3 3-2
Zwaluwen 10 10 1 2 - 2
Kozakken Boys 10 10 1 2 - 2
LRC 10 10 12-2
XerxesDZB 10 10 1 2- 2
NSC 10 10 11-1
Rijsoord 10 10 1 1 - 1
Montfoort 1 0 0 1 0 2 - 3
DTS'35 1 0 0 1 0 2-4
Nieuw Lekkerland 1 0 0 1 0 0 - 2
Heerjansdam 1 0 0 1 0 0 - 3
Eerste klasse C: Nivo Sparta - Achilles Veen
1-5, Stedoco - Terneuzense Boys 2-0, Bruse
Boys - Schelluinen 4-2, GPC Vlissingen - Roda
Boys/Bommelerwaard 5-2, Alblasserdam - Dau
wendaele 5-0, De Zwerver - Oranje Wit 2-2,
WGZ - Zaamslag 2-1.
Alblasserdam 1 1 0 0 3 5-0
Achilles Veen 11 0 0 3 5-1
GPC Vlissingen 1 1 0 0 3 5-2
Bruse Boys 1 1 0 0 3 4-2
Stedoco 1 1 0 0 3 2-0
WGZ 1 1 0 0 3 2-1
Oranje Wit 10 10 1 2 - 2
De Zwerver 10 10 1 2 - 2
Zaamslag 10 0 1 0 1 - 2
Schelluinen 1 0 0 1 0 2-4
Terneuzense Boys 1 0 0 1 0 0 - 2
Roda Boys 1 0 0 1 0 2 - 5
Nivo Sparta 10 0 1 0 1 - 5
Dauwendaele 1001 0 0- 5
Tweede klasse E: De Noormannen - WC'68
1-3, Oostkapelle - AZW 1-0, SSV'65 - Zwalu-
we 1-0, DFC - Nieuwdorp 5-2, Arnemuiden -
Duiveland 3-0, Dinteloord - Serooskerke 1-2,
Internos - Pelikaan 0-4.
Pelikaan 1 1 0 0 3 4-0
DFC 1 1 0 0 3 5-2
Arnemuiden 1 1 0 0 3 3-0
WC'68 1 1 0 0 3 3-1
Serooskerke 1 1 0 0 3 2-1
Oostkapelle 1 1 0 0 3 1 - 0
SSV'65 1 1 0 0 3 1 -0
Dinteloord 10 0 1 0 1 - 2
AZW 1 0 0 1 0 0- 1
Zwaluwe 1 0 0 1 0 0 - 1
De Noormannen 10 0 1 0 1 - 3
Nieuwdorp 1 0 0 1 0 2 - 5
Duiveland 1 0 0 1 0 0-3
Internos 1 0 0 1 0 0 - 4
Derde klasse A: Spui - DFS 3-3, Kapelle - Co-
lijnsplaatse Boys 3-1, Nieuwland - VCK 1-0,
Heinkenszand - Yerseke 2-5, SKNWK - Veere
0-3, Domburg - De Meeuwen 0-4.
De Meeuwen 1 1^ 0 0 3 4 - 0
Yerseke 1 1 0 0 3 5-2
Veere 1 1 0 0 3 3-0
Kapelle 1 1 0 0 3 3-1
Nieuwland 1 1 0 0 3 1 -0
DFS 10 10 13-3
Spui 10 10 1 3- 3
VCK 1 0 0 1 0 0-1
Colijnsplaatse Boys 10 0 1 0 1 - 3
Heinkenszand 1 0 0 1 0 2 - 5
SKNWK 1 0 0 1 0 0- 3
Domburg 1 0 0 1 0 0- 4
Derde klasse B: FSV - Krabbendijke 2-2, SVG -
Beek Vooruit 1-2, WHS - Seolto 1-1, The Gun
ners - Noad'67 2-0, Smerdiek - Rillandia 3-2.
The Gunners 1 1 0 0 3 2-0
Smerdiek 1 1 0 0 3 3-2
Beek Vooruit 1 1 0 0 3 2-1
FSV 10 10 12-2
Krabbendijke 1010 1 2- 2
Seolto 10 10 1 1 - 1
WHS 10 10 11-1
Klundert 0 0 0 0 0 0- 0
Tholense Boys 0 0 0 0 0 0 - 0
Rillandia 1 0 0 1 0 2- 3
SVG 10 0 10 1-2
Noad'67 1 0 0 1 0 0- 2
Vierde klasse A: Wolfaartsdijk - 's Heer
Arendskerke 0-0, Bevelanders - Borssele 3-1,
Cadzand - Wemeldinge 1-4, Hoedekenskerke -
Waarde 8-4, ZSC'62 - Apollo'69 3-1, SVD -
MZVC 1-4.
Hoedekenskerke 1 1 0 0 3 8-4
Wemeldinge 1 1 0 0 3 4- 1
MZVC -1 1 0 0 ,3 4- 1
Bevelanders 1 1 0 0 3 3-1
ZSC'62 1 1 0 0 3 3-1
s-Heer Arendsk. 10 10 1 0 - 0
Wolfaartsdijk 10 10 1 0 - 0
Apollo'69 1 0 0 1 0 1 - 3
Borssele 10 0 1 0 1- 3
Cadzand 10 0 1 0 1 - 4
SVD 10 0 10 1-4
Waarde 1 0 0 1 0 4- 8
Vierde klasse B: Kruiningen - Chrislandia 1-1,
WIK'57 - Vosmeer 2-9, Mevo - BVV'63 2-2,
Brouwershaven - Zierikzee 1 -6, Kogelvangers -
SC Stavenisse 2-0, SPS - Halsteren 0-0,
DVO'60 - Vrederust 3-2.
Vosmeer 1 1 0 0 3 9-2
Zierikzee 1 1 0 0 3 6-1
Kogelvangers 1 1 0 0 3 2-0
DVO'60 1 1 0 0 3 3-2
Mevo 10 10 1 2- 2
BVV'63
Chrislandia
Kruiningen
SPS
Halsteren
Vrederust
SC Stavenisse
Brouwershaven
WIK'57
10 10 1
1
10 10
10 10 1
10 10 1
10 10
10 0 1
10 0 1
10 0 1
2- 2
1 - 1
1 - 1
0- 0
1 0-
0 2-
0 0-
0 1 -
10 0 1 0 2-
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Vlissingen
WSC - Brabantia 2-4, Longa
melaer - Nulandia gest, EFC
- RKJW/Van Dalsen
Geldrop/Houta Bouw - RCS
Best Vooruit 3-4,
Nuenen 1-1, Ne-
Jeka 1-1, Theole
Inter.
4-2.
Brabantia
1
1
0
0
3
4-
Geldrop
1
1
0
0
3
4-
Theole
1
1
0
0
3
3-
Best Vooruit
1
1
0
0
3
4-
Longa
1
0
1
0
1
1 -
Jeka
1
0
1
0
1
1 -
Nuenen
1
0
1
0
1
1 -
EFC
1
0
1
0
1
1 -
Nemelaer
0
0
0
0
0
0-
Nulandia
0
0
0
0
0
0-
Vlissingen
1
0
0
1
0
3-
WSC
1
0
0
1
0
2-
RCS
1
0
0
1
0
2-
RKJW
1
0
0
1
0
1 -
B 3-1,
Tweede klasse E: Aardenburg - Terneuzen 2-2
(zaterdag), Dubbeldam - Goes 0-3, Unitas -
Oosterhout 2-2, Unitas'30 - EBOH 0-2, Roosen
daal - TSC 0-0, SC 't Zand - Halsteren 1 -1
Goes 1 1 0 0 3 3-0
EBOH 1 1 0 0 3 2-0
Aardenburg 10 10 1 2 - 2
Terneuzen 1 0 '1 0 1 2 - 2
Unitas 10 10 1 2- 2
Oosterhout 10 10 1 2 - 2
Halsteren 10 10 1 1 - 1
SC't Zand 10 10 1 1- 1
TSC 10 10 10-0
Roosendaal 10 10 1 0 - 0
RKsvRCD 0 0 0 0 0 0- 0
Moerse Boys 0 0 0 0 0 0 - 0
Unitas'30 1 0 0 1 0 0- 2
Dubbeldam 1 0 0 1 0 0 - 3
Derde klasse A: Zeelandia Middelburg - Victo-
ria'03 6-0, SC Gastel - Dosko 2-0, HW'24 - In
ternos 0-1BSC - Axel 1 -1FC Bergen - Steen
bergen 5-2, Alliance - Hoeven 3-2.
Zeelandia Mid. 1 1 0 0 3 6-0
FC Bergen 1 1 0 0 3 5-2
SC Gastel 1 1 0 0 3 2-0
Alliance 1 1 0 0 3 3-2
Internos 1 1 0 0 3 1 -0
Axel 10 10 1 1 - 1
BSC 10 10 11-1
Hoeven 1 0 0 1 0 2- 3
HW'24 1 0 0 1 0 0- 1
Dosko 1 0 0 1 0 0- 2
Steenbergen 1 0 0 1 0 2 - 5
Victoria'03 1 0 0 1 0 0 - 6
MÊsrnammimaissxmimestmMBmBmmKÊmHammÊSMmmmmmmmmiimaMMÊÊËmmËammmMmmrMm
Vierde klasse A: Robur - Oostburg 2-2, Steen
- Clinge 1-1, Jong Ambon - Sluiskil 6-0, Ria W
- Biervliet 3-2, Hontenisse - Patrijzen 2-2, Bres-
kens - Walcheren 1 -1
Jong Ambon 1 1 0 0 3 6 - 0
RIA W 1 1 0 0 3 3-2
Hontenisse 10 10 1 2 - 2
Oostburg 10 10 1 2 - 2
Patrijzen 10 10 1 2 - 2
Robur 10 10 1 2- 2
Clinge 10 10 1 1 - 1
Steen 10 10 1 1 - 1
Walcheren 10 10 1 1 - 1
Breskens 10 10 1 1 - 1
Biervliet 1 0 0 1 0 2 - 3
Sluiskil 1 0 0 1 0 0- 6
Vierde klasse B: Divo - Luctor'88 1-4, Cluzo-
na - Odio 1-1, SC Kruisland - MOC'17 2-0,
HSC'28 - NSV 4-1, BW'63 - De Schutters 1-0,
Grenswachters - Meto 0-2.
Luctor'88 1 1 0 0 3 4-1
HSC'28 1 1 0 0 3 4-1
SC Kruisland 1 1 0 0 3 2-0
Meto 1 1 0 0 3 2-0
BW'63 1 1 0 0 3 1 -0
Cluzona 10 10 1 1 - 1
Odio .10 10 1 1 - 1
De Schutters 1 0 0 1 0 0 - 1
MOC'17 1 0 0 1 0 0- 2
Grenswachters 1 0 0 1 0 0 - 2
NSV 10 0 10 1-4
Divo 10 0 1 0 1 - 4
Vijfde klasse A: Corn Boys - Volharding 2-1,
Groede - Sluis 3-1, Hoofdplaat - Hulsterloo
1-5, Schoondijke - Vogelwaarde 4-0, Graauw -
Koewacht 0-4, Philippine - Terhole 7-1,
SDO'63 - IJzendijke 2-9.
IJzendijke 1 1 0 0 3 9 - 2
Philippine 1 1 0 0 3 7-1
Hulsterloo 1 1 0 0 3 5-1
Koewacht 1 1 0 0 3 4-0
Schoondijke 1 1 0 0 3 4-0
Groede 1 1 0 0 3 3-1
Corn Boys 1 1 0 0 3 2-1
Volharding 10 0 10 1-2
Sluis 10 0 1 0 1 - 3
Hoofdplaat 10 0 1 0 1 - 5
Graauw 1 0 0 1 0 0 - 4
Vogelwaarde 1 0 0 1 0 0 - 4
Terhole 10 0 1 0 1 - 7
SDO'63 1 0 0 1 0 2- 9
Vijfde klasse B: Hansweertse Boys - Renesse
3-0, DZC'09 - Vosmeer 3-2, FC Moerstraten -
Nieuw Borgvliet 2-4, Lewedorpse Boys - Lepel-
straatse Boys 1-3, Kaaise Boys - Kwadendam-
me 4-1, NVS - Zeeland Sport 1-2.
Kaaise Boys 1 1 0 0 3 4-1
Hansweertse Boys 1 1 0 0 3 3-0
Nieuw Borgvliet 1 1 0 0 3 4-2
Lepelstraatse Boys 1 1 0 0 3 3-1
DZC'09 1 1 0 0 3 3-2
Zeeland Sport 1 1 0 0 3 2-1
Vosmeer 1 0 0 1 0 2-3
NVS 10 0 10 1-2
FC Moerstraten 1 0 0 1 0 2-4
Lewedorpse Boys 10 0 1 0 1 - 3
Kwadendamme 10 0 1 0 1 - 4
Renesse 1 0 0 1 0 0 - 3
ZATERDAG RESERVE
Hoofdklasse: ASWH 2 - Rijsoord 2 3-1, WGZ
2 - Pelikaan 2 2-2, Kloetinge 2 - Terneuzense
Boys 2 2-0, Hoek 2 - Kozakken Boys 2 0-0,
Heerjansdam 2 - Nivo Sparta 2 4-1, LRC 2 - De
Zwerver 2 2-2.
Heerjansdam 2 1 1 0 0 3 4-1
ASWH 2 1 1 0 0 3 3 -1
Kloetinge 2 1 1 0 0 3 2-0
WGZ 2 10 10 1 2- 2
De Zwerver 2 10 10 12-2
LRC2 10 10 12-2
Pelikaan 2 10 10 1 2- 2
Hoek 2 10 10 1 0- 0
Kozakken Boys 2 10 10 10-0
Rijsoord 2 10 0 10 1-3
Terneuzense Boys 2 1 0 0 1 0 0 - 2
Nivo Sparta 2 10 0 10 1-4
Eerste klasse: GPC Vlissingen 2 - Oranje Wit
2 1-3, Noad'67 2 - Groote Lindt 2 2-5, Wield-
recht 2 - Rijsoord 3 7-1, De Meeuwen 2 -
Serooskerke 2 3-0, Zaamslag 2 - Hoek 3 0-0,
Heerjansdam 3 - Arnemuiden 2 1-2.
Wieldrecht 2 1 1 0 0 3 7- 1
Groote Lindt 2 1 1 0 0 3 5-2
De Meeuwen 2 1 1 0 0 3 3-0
Oranje Wit 2 1 1 0 0 3 3- 1
Arnemuiden 2 1 1 0 0 3 2-1
Hoek 3 1.0101 0-0
Zaamslag 2 10 10 10-0
Heerjansdam 3 10 0 10 1-2
GPC Vlissingen 2 10 0 1 0 1- 3
Noad'67 2 1 0 0 1 0 2- 5
Serooskerke 2 1 0 0 1 0 0-3
Rijsoord 3 10 0 1 0 1- 7
Tweede klasse: Terneuzense Boys 3 - Kapelle
2 1-1, Apollo'69 2 - Oostkapelle 2 0-1, Veere
2 - Arnemuiden 3 1-1, AZW 2 - Serooskerke
3 3-2, VCK 2 - SSV'65 2 2-2, De Noormannen
2 - Dauwendaele 2 2-4.
Dauwendaele 2 1 1 0 0 3 4-2
AZW 2 1 1 0 0 3 3-2
Oostkapelle 2 1 1 0 0 3 1 -0
VCK2 10 10 1 2- 2
SSV'65 2 1 0 1 0 1 2- 2
Arnemuiden 3 10 10 11-1
Kapelle 2 10 10 11-1
Terneuzense Boys 3 10 10 1 1 - 1
Veere 2 10 10 11-1
Serooskerke 3 1 0 0 1 0 2-3
Apollo'69 2 1 0 0 1 0 0- 1
De Noormannen 2 1 0 0 1 0 2-4
Tweede klasse: WGZ 3 - Pelikaan 3 2-2, Din
teloord 2 - Bruse Boys 2 2-2, The Gunners 2 -
Klundert 2 3-3, WHS 2 - De Alblas 2 2-3, Baro
nie 2 - Zwaluwe 2 1-4.
Zwaluwe 2
1
1
0
0
3
4-
1
De Alblas 2
1
1
0
0
3
3-
2
The Gunners 2
1
0
1
0
1
3-
3
Klundert 2
1
0
1
0
1
3-
3
Bruse Boys 2
1
0
1
0
1
2-
2
WGZ 3
1
0
1
0
1
2-
2
Pelikaan 3
1
0
1
0
1
2-
2
Rillandia 2
0
0
0
0
0
0-
0
Drechtstreek 2
0
0
0
0
0
0-
0
WHS 2
1
0
0
1
0
2-
3
Baronie 2
1
0
0
1
0
1 -
4
Dinteloord 2
1
0
1
0
-4
2-
2
NIEUWDORP - Zestien clubs uit Zeeland, Noord-Brabant,
Zuid-Holland en België streden zaterdag op het G-voet-
baltoernooi van de Borsele Sloepoort Cup-organisatie.
De lach ging in Nieuwdorp hand in hand met de sport.
Want hoewel de winnaars uit de vier finalepoules (Ar
duin, Dauwendaele, Vlaardingen Vooruit en Valkens-
waard) hun geluk niet op konden, verlieten ook de ove
rige teams het sportpark met opgeheven hoofd. Op de
foto speelt SSV'65 (blauwe shirts) in een pouleduel met
Bosuilen. foto Willem Mieras
ZONDAG RESERVE
Hoofdklasse: OJC Rosmalen 2 - WSC 2 3-0,
Rood Wit V 2 - Dongen 2 0-2, RCS 2 - Longa 2
3-0, Desk 2 - Jeka 2 1-1, UNA 2 - Madese Boys
2 6-0, EFC 2 - Reusel Sport 2 2-0.
UNA 2 1 1 0 0 3 6-0
OJC Rosmalen 2 1 1 0 0 3 3-0
RCS2 110 0 3 3-0
Dongen 2 1 1 0 0 3 2-0
EFC 2 1 1 0 0 3 2-0
Desk 2 10 10 11-1
Jeka 2 10 10 11-1
Reusel Sport 2 1 0 0 1 0 0-2
Rood Wit V 2 1 0 0 1 0 0- 2
Longa 2 1 0 0 1 0 0-3
WSC 2 1 0 0 1 0 0- 3
Madese Boys 2 1 0 0 1 0 0-6
Tweede klasse: Vlissingen 2 - SC Gastel 2 afg,
Zeelandia Middelburg 2 - Unitas'30 2 7-2,
Rood Wit W. 2 - Dosko 2 0-11, BSC 2 -
MOC'17 2 1-0, Goes 2 - Walcheren 2 7-1,
Beek Vooruit 2 - Steenbergen 2 4-0.
Dosko 2 1 1 0 0 3 11 -0
Goes 2 1 1 0 0 3 7- 1
Zeelandia Mid. 2 1 1 0 0 3 7-2
Beek Vooruit 2 1 1 0 0 3 4-0
BSC 2 1 1 0 0 3 1 -0
Vlissingen 2 000000-0
SC Gastel 2 0 0 0 0 0 0- 0
MOC'17 2 1 0 0 1 0 0- 1
Steenbergen 2 1 0 0 1 0 0-4
Unitas'30 2 1 0 0 1 0 2- 7
Walcheren 2 10 0 10 1-7
Rood Wit W. 2 1 0 0 1 0 0- 11
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: RWH 2 - Smerdiek 2-4, RCL
2 - Jodan Boys 0-2, Odysseus '91 - SSS 1-7,
Oostkapelle - Ter Leede 2 3-2, CSW - Wartbur-
gia 2 2-1, DTS '35 - WIJ 7-0.
DTS'35 1 1 0 0 3 7 -0
SSS 1 1 0 0 3 7-1
Smerdiek 1 1 0 0 3 4-2
Jodan Boys 1 1 0 0 3 2-0
Oostkapelle 1 1 0 0 3 3-2
CSW 1 1 0 0 3 2- 1
Ter Leede 2 1 0 0 1 0 2- 3
Wartburgia 2 10 0 10 1-2
RWH 2 1 0 0 1 0 2- 4
RCL2 10 0 10 0-2
Odysseus '91 10 0 10 1-7
WIJ 1 0 0 1 0 0-7
JEUGDVOETBAL
A-junioren. Vierde divisie C: Nieuwerkerk -
VELO 0-3, SHO - Papendrecht 3-2, RKAW - In
ternos 2-4, SWSMC - Madese Boys 0-3, DHC
- Kloetinge 6-0, Sparta (AV) - HBS 2-2.
DHC 110 0 3 6-0
VELO 1 1 0 0 3 3 - 0
Madese Boys 1 1 0 0 3 3-0
Internos 1 1 0 0 3 4-2
SHO 110 0 3 3-2
Sparta (AV) 10 10 1 2- 2
HBS 10 10 12-2
Papendrecht 1 0 0 1 0 2 - 3
RKAW 1 0 0 1 0 2- 4
Nieuwerkerk 1 0 0 1 0 0 - 3
SWSMC 1 0 0 1 0 0- 3
Kloetinge 1 0 0 1 0 0 - 6
B-junioren. Derde divisie D: Cortgene/JVOZ -
Kloetinge 5-0, PSV 2 - Desk 11-0, Jeka - WSC
3-1, Internos - Noad 0-1, Haarsteeg - GJS 0-3,
RKWO - EBOH 4-1.
PSV B2 1 1 0 0 3 11 -0
Cortgene/JVOZ 1 1 0 0 3 5-0
RKWO 1 1 0 0 3 4-1
GJS 1 1 0 0 3 3 -0
Jeka 1 1 0 0 3 3-1
Noad 1 1 0 0 3 1 - 0
SC't Zand 0 0 0 0 0 0- 0
Internos 1 0 0 1 0 0 - 1
WSC 10 0 1 0 1 - 3
EBOH 10 0 1 0 1 - 4
Haarsteeg 1 0 0 1 0 0 - 3
Kloetinge 1 0 0 1 0 0- 5
Desk 1 0 0 1 0 0- 11
D-pupillen. Eerste divisie B: Cortgene/JVOZ -
RBC Roosendaal 1-4, PSV - Willem ll/RKC 1-0,
VW/Helmond Sport 2 - Roda JC 3-3, MW -
TOP 3-1, FC Den Bosch - WV/Helmond Sport
0-3, Fortuna Sittard - NAC 4-5.
RBC Roosendaal 1 1 0 0 3 4-1
WV/Helm. Sport 1 1 0 0 3 3-0
MW 1 1 0 0 3 3-1
NAC 110 0 3 5-4
PSV 1 1 0 0 3 1 -0
Roda JC 10 10 1 3- 3
WV/Helm. Sport 2 10 10 1 3- 3
Fortuna Sittard 1 0 0 1 0 4 - 5
Willem ll/RKC 1 0 0 1 0 0- 1
TOP 10 0 10 1-3
Cortgene/JVOZ 10 0 1 0 1 - 4
FC Den Bosch 1 0 0 1 0 0 - 3