2 o I familieberichten <1 mensenlinq.nl Maatje Tannetje Jozina van Dijke maandag 6 september 2010 Komt tot Mij, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Matthéüs 11:28 Wij geven kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en omaatje Matty Utrecht, 01-12-1938 t Vlissingen, 03-09-2010 Almere: Andy en Jola Heinsberg, Duitsland: Joop en Heike Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. Van Dijke Balsemienstraat 35 1338 XN Almere De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 7 september om 13.00 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Voorafgaand is er daar de mogelijkheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 12.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang en rijk leven is, op 96-jarige leeftijd, vredig ingeslapen onze lieve moeder, oma en overgrootoma Pieternella Cornelia Quist-Verton sinds 1994 weduwe van Marius Adriaan Quist A 30 oktober 1913 - Haamstede t 4 september 2010 Mieneke en Robert leroen en Mandy Mike Pepijn en Wijbricht Qui n ten Marijn Haamstede, Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: Fazantenlaan 13 9751 ES Haren Woensdag 8 september is er om 14.00 uur een samen komst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij zijn het personeel van Duinoorddankbaar voor de liefdevolle verzorging van moeder. In zijn eigen geliefde huisje en op zijn eigen tijd. Is rustig van ons heengegaan onze lieve pa en opa Frederik Daniël Gijsbert Buijs Frits Sinds 1 februari 2005 weduwnaar van Aartje Onkruyt A Vlissingen f Oost-Souburg 16 maart 1924 3 september 2010 Oost-Souburg: Peter Buijs Zoutelande: Addy enTheoMelis-Buijs Bas en Femmy, Gijs, Max, Nina Correspondentieadres: Oranjeplein 17,4388 AG Oost-Souburg Onze pa en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 8 september van 11.45 uur tot 12.15 uur. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ma de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat Drs. Wim N.T.M.B. Gielen oud-huisarts te Hulst is overleden. Jarenlang was hij de nestor van de waarneemgroep Hulst. Tijdens zijn werkzame leven heeft hij meerdere bestuurs functies vervuld. Wij kenden hem als een betrouwbaar en kundig bestuurder en collega. Als huisarts was hij erg geliefd bij zijn patiënten. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en verdere familie. Namens de (oud-) medewerkers en patiënten van huisartsenpraktijk Pallion: Drs. B.L.H. Schulte voorzitter maatschap Huisartsenpraktijk Pallion Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze dierbare voorzitter, de heer W. Gielen Vöor zijn jarenlange en belangeloze inzet zijn wij hem zeer veel dank verschuldigd. Commissie Internationale Zomerorgelconcerten Hulst De kaars teek bijna eindeloos. Maar is nu stil gedoofd. Een leven lang zorgzaam, gegeven en geloofd. Verdrietig, maar zéér dankbaar voor haar liefde en goede zorg voor ons grote gezin moeten we, na een kort ziekbed. afscheic nemen van mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Ida Ferket-van de Voorde echtgenote van Joseph Ferket Rilland-Ba th, 27-09-1912 Hulst, 03-09-2010 Hulst: J.P.M. Ferket Zuiddorpe: Leo (in herinneringt en Dora Ferket-D'Hert Jo en Cindy Luc, Martine (in herinnering) en Thea Chantal en André Axel: Marie-José (in herinnering) en Antoine Heijens-Ferket Sandra en Bart Jean-Paul en Carla St. jansteen: Gemma, Luciën (in herinnering) Paelinck-Ferket en Erik Dimitri en Barbara Alexander en Maike Dinteloord: Annie en Fons Huijsmans-Ferket Arno en Ethel Mark en Astrid Hulst: Gerard en Ria Ferket-van de Vijver Judith en Erwin Saskia' en Dré Hans en Willeke Kloosterzande: Willy en Marieke Ferket-de Waal Martijn en Tamara Jeroen en Wendy Koen Goes: Robert en Ingrid Ferket-Freijser Robbert Paul en Patricia Caroline en Tibor Hulst: Magda en Karei Bosman-Ferket Ivo en Carolien Ewout en Monique Alle achterkleinkinderen Dank aan alle medewerkers van Curamus voor de fijne en liefdevolle verzorging en verpleging. Hulst, 3 september 2010 Correspondentieadres: Truffinoweg 66,4561 NT Hulst Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 8 september van 19.00 tot 19.30 uur in familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst (bij de Blaauwe Hoeve). De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 9 september om 10.30 uur in de Heilige Willibrordusbasiliek te Hulst. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance, liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22