t it fTlensenlinq.nl familieberichten 119 J. Riemens en J. Riemens-de Visser Hermande Jonge en Riet van den Hoven Üysrlü IIÏÏN Wilhelmus Henricus van Bree Wiel Piet maandag 6 september 2010 ffU/fJ 1950 f 2010 In dankbaarheid gedenken onze geliefde ouders, opa en oma dat zij vandaag 60 jaar getrouwd zijn, waarmee wij hen als kinderen en kleinkinderen hartelijk feliciteren. 6 september 2010 Pres. Kennedylaan 3 4334 EE Middelburg Onze ouders en grootouders zijnd.v. 8-9-2010 50 jaar getrouwd U kunt ze hiermee feliciteren op zaterdag 11-9-2010 van 16.00 to 18.00 uur in Restaurant de Kraaghof, Terneuzensestraat 89,4543 RR Zaamslag. 0 Kinderen en kleinkinderen Churchilllaon 1128 4532 JKTerneuzen Het laatste levensblad is gevallen, het was goed samen te zijn. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze pa, schoonpa en opa echtgenoot van Aaltje Krommenhoek '25-08-1928 Weert t 05-09-2010 Terneuzen Sas van Gent: Ali van Bree-Krommenhoek Den Helder: Michel en Els Sas van Gent: Liesbeth en Frans Robin en Jeske Marco en Eefje, Rinke Terneuzen: Willy en Rettie Junita Mischa Timo Familie van Bree Familie Krommenhoek Sas van Gent, 5 september 2010 Vier Ambachtenstraat 15,4551 HA De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 10 september om 11.30 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in her crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een vriendschap van 40 jaar hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame oud-buurman en vriend Gerard Pekaar Ook jou zullen we erg missen. Han en Jenny Murre kind(eren) Door het overlijden van Gerard Pekaar verliezen wij een gerespecteerd lid in onze vereniging. Wij zullen Gerard herinneren als een vriendelijk en meelevend persoon. Zijn kinderen wensen wij alle sterke toe met dit plotseling verlies. Leden en bestuur Postduivenvereniging "de Luchtpost" Yerseke Wij laten nu los, maar hielden vast aan een langer leven. Verdrietig maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Pieter van Sparrentak Koudekerke, 5 februari 1928 Universitair Ziekenhuis Antwerpen, 2 september 2010 Biggekerke: Catrien van Sparrentak- Geschiere Goes: Krijn en Frank Aagtekerke: Anneke en Hans Michel Koudekerke: Léon en Helena Middelburg: Gilles en Karina Fiore Den Bosch: Peter Correspondentieadres: Dorpsstraat 56, 4373 AG Biggekerke Piet is thuis. Gelegenheid tot bezoek is mogelijk op maandag 6 september a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 8 september 2010 om 13.00 uur in de Dorpskerk, Biggekerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Piet houdt van rode rozen A Koudekerke 5 februari 1928 t Antwerpen 2 september 2010 Na een spannende laatste tijd, is tot ons verdriet overleden onze lieve broer, zwager en oom Piet van Sparrentak Dat Catrien en (klein)kinderen de kracht mogen vinden om dit verlies te verwerken. Middelburg: David van Sparrentak Coba van Sparrentak-Aarnoutse Zoutelande: Matty Geschiere-van Sparrentak Jos Geschiere (in herinnering) Koudekerke: Krijn van Sparrentak (in herinnering) Sint Laurens: Joop van Sparrentak Catrien van Sparrentak-Huijbregtse Kloetinge: Adrievan Sparrentak (in herinnering) Koudekerke: Anneke de Kam-van Sparrentak Klaas de Kam Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis dat uit de familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Piet van Sparrentak We wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Meliskerke: Grijpskerke: Arnhem: Meliskerke: Middelburg: Middelburg: Nel Polderman-Geschiere t Chris Polderman Koos Francke-Geschiere t Jaap Francke Corrie Geschiere Ko Geschiere Koos Geschiere-De Visser Rien Ton-Geschiere t Piet Ton Gillis Geschiere Ria Geschiere-Jacobsen Neven en nichten 2 september 2010 Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het over lijden van Piet van Sparrentak we wensen de familie veel sterkte. De buren: Kees en Marjolijn Schreijenberg Wim en Joke van Keulen Sjaak en Petra Minderhoud Riet de Witte/Wim Wattei Biggekerke Je was een rots in de branding En koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven, alleen, .je had de wind niet mee. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame vader en opa Jacob Jan Spierdijk weduwnaar van Corrie Spierdijk-van Halderen A Rotterdam 13 maart 1930 t Middelburg 4 september 2010 Heinkenszand: Yolanda en Bert Menger-Spierdijk Chantal en Harry Deniece en llkin Oude Wetering: Ingeborg Spierdijk Correspondentieadres: Korhoen 5,4451 ET Heinkenszand Onze vader en opa is overgebracht naar het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 9 september om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het Admiraal de RuyterZiekenhuis locatie Vlissingen en het Gasthuis te Middelburg voorde goede en liefdevolle verzorging. Stil ging je heen, weinig werd gesproken maar wei veel gedacht Ie bent nu daar waar je rusten mag. Dankbaar voor het leven dat wij in goede en slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze lieve tante Riek Hendrika Meganck-Dorreman weduwe van Marinus Meganck in de leeftijd van 88 jaar. Namens de familie: Izaak van de Panne Sjaak en Wiliy Dorreman Cor en Klara Dorreman 3 september 2010 Correspondentieadres: Platteweg 17 4322 BD Scharendijke De gedachtenisdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden donderdag 9 september om 13.30 uur in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. Aansluitend zal om ongeveer 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Scharen dijke. Voor de dienst is er gelegenheid lot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21