Cargill Parker O JobTrack.nl Stel je eens voon je talenten optimaal benutten! PROCESS DEVELOPMENT ENGINEER TECHNICAL BUYER OPZICHTER EIA-PROJECTWERKZAAMHEDEN MAKZ PLOEGLEIDER MONTEUR W/E in drieploegendienst Netwerkbeheerder Systeembeheerder ENGINEERING YOUR SUCCES. zaterdag 4 september 2010 41 r^deerdjoelenrn prettige werksfeer! Cargill is een internationale producent van voedings-, landbouw- en risicomanagement- producten en -diensten. Met 138.000 werknemers in 67 landen zet het bedrijf zich in voor het succes van zijn klanten, door zijn kennis, ervaring en samenwerking. In Nederland is Cargill op grote schaal actief in de productie en marketing van glucosestroop, zetmeel, cacao, plantaardige oliën, vruchtensappen, mout en geharde vetten. De Cargill Groep in Nederland behoort tot de top twintig van het Nederlandse bedrijfsleven. Bij Cargill in Sas van Gent en Bergen op Zoom zorgen we met 740 medewerkers voor de verwerking van maïs en tarwe tot zetmeel en zetmeelderivaten, zoals glucosestropen. Deze producten vormen de grondstoffen voor levensmiddelen, zoals snoepgoed, frisdranken, zuiveldesserts, koekjes, soepen en sauzen. Daarnaast worden ze verwerkt in nonfood-artikelen, zoals papier, karton en farmaceutische producten. Voor de locatie Sas van Gent zoeken wij nieuwe collega's (m/v) die zich willen ontwikkelen bij een toonaangevend en innovatief bedrijf met een prettige werksfeer. Jouw taak: Je optimaliseert de productiepro cessen teneinde de yield te verhogen, kosten te besparen en productieuitval te verminderen. Daarnaast sta je in voor de ontwikkeling, het testen en implementeren van nieuwe processen. Je beheert de proceskennis en deelt deze met de andere afdelingen en andere Europese vestigingen van Cargill. Jouw sterktes: Je volgde een HTS/u niversi- taire opleiding of gelijkwaardig. Je beschikt over een aantal jaar ervaring op het gebied van procestechniek, energietechniek of aanverwante vakgebieden. Je hebt goede communicatieve vaardigheden en een brede technische kennis. Je hebt een goede kennis van Nederlands en Engels in woord en geschrift. Jouw taak: «Je zorgt ervoor dat de juiste supplies, materialen en services beschikbaar zijn tegen de juiste condities, rekening houdend met de juiste kwaliteit en kwantiteit voor de korte en lange termijn om de operationele kosten te drukken. Je selecteert, onderhandelt met, contracteert en beoordeelt lokale en/of regionale leveranciers. Met Maximo en A-Force zorg je ervoor dat inkooporders tijdig worden verstuurd. Je initi eert en implementeert inkoopsynergieën tussen andere Cargill plants in binnen- en buitenland. Jouw sterktes: Je volgde een MBO en/of NEVI- opleiding en beschikt over enkele jaren ervaring als inkoper. Aantoonbare technische affiniteit en ervaring in een technische omgeving is een pre. Je hebt een goede kennis van Nederlands en Engels in woord en geschrift. Jouw taak: Je inspecteert de ElA-werkzaam- heden gedurende projecten volgens de planning, budgetten, richtlijnen en specificaties. In samen werking met productie en projectmedewerkers plan, controleer en coördineer je de implemen tatie van het project en de werkzaamheden van de contractors. Je ziet toe op een veilige werk/ productieomgeving en lost problemen hands-on op. Jouw sterktes: Je volgde een HTS-opleiding met focus op EIA of gelijkwaardig door ervaring. Je hebt minstens 5 jaar relevante werkervaring, bij voorkeur binnen een mainteriance-omgeving. Je bezit een grondige kennis van complexe operationele, engineering- en maintenancewerk- zaamheden. Je bent communicatief, stress bestendig en hebt een hands-on mentaliteit. Je vindt meer informatie en kunt online solliciteren via onze website: WWW.cargill.nl. Vacaturenummers: SAS00234 voor Process Development Engineer, SAS00232 voor Technical Buyer en SAS00231 voor Opzichter ElA-projectwerkzaamheden. De recruiter voor deze vacatures is Corina Stoffels (e-mail: werken@cargill.com). Produlatj Pharma |,v. is een veterinair pharma- ceatische onderneming, die zich toelegt op de fabricage van diergeneesmiddelen. Functie-inhoud: afwegen van grondstoffen, bereiden van diergeneesmiddelen waaronder injectievloeistoffen, injectiesuspensies, oog- en oordruppels, crèmes en zalven; uitvoeren van in-proces controles; incidenteel uitvullen van diergeneesmiddelen. Functie-eisen: MBO niveau; zelfstandig kunnen werken; flexibele en nauwkeurige werkinstelling; bereidheid tot het volgen van interne en externe opleidingen; ervaring in een vergelijkbare functie. Kandidaten die ervaring hebben opgedaan in de pharmaceutische, cosmetische of levensmiddelen branche verdienen de voorkeur. bieden u voor deze functie, een afwisselende baan in een prettige werkomgeving met goede arbeids voorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. PM. de Kort, tel: 0162-523000. Bent u geïnteresseerd, ziet u deze functie als een uitdaging en voldoet u aan de gestelde eisen stuur dan uw sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar: Produlab Pharma b.v. Afd. Personeelszaken, Postbus 431, 4940 AK Raamsdonksveer of mailen naar: vacature@produlabpharma.nl www.produlabpharma.nl MAKZ kalkzandsteen bv te Oosterhout Nbr. Kalkzandsteen: het is niet meer weg te denken uit de woning en utiliteitsbouw. Maar liefst 75% van alle woningen in Nederland worden gebouwd uit kalkzandsteen! In 2007 hebben wij onze nieuwe fabriek gebouwd: MAKZ kalkzandsteen b.v. En het gaat goed, we hebben in deze korte tijd al een belangrijke positie in de markt verworven. In deze pioniersfase zijn we naast een constante zorg voor een hoge kwaiteit van onze producten, ook constant op zoek naar verbetering van service naar onze klanten, de bouwmaterialenhandel. Wil jij daaraan meehelpen en medepionier worden? Wij zoeken een: Als ploegleider/monteur in de 3 ploegendienst geef je én leiding aan een productieploeg én verhelp je storingen. Zijn problemen er wat jou betreft om opgelost te worden? Ben je flexibel en zelfstandig? Heb je je MBO diploma op zak en ruime kennis van en ervaring met besturingstechnieken en hydraulische systemen? Wil je verder: Medewerker worden bijeen jonge, ambitieuze onderneming waar je stem telt? Mee helpen onze onderneming vorm te geven? Je maximaal inzetten voor een bedrijf waar de wegen nog niet gebaand zijn? Zie je het al hélemaal voor je? Grijp dan je kans en begin bij het begin: stuur een korte e-mail en je CV naar info@makz-kalkzandsteen.nl Of bel met Rick Comelissen, bedrijfsleider van MAKZ 06- 10863963. Voor info: www.makz-kalkzandsteen.nl Parker Filtration and Separation (PFS) in Etten-Leur is onderdeel van Parker Hannifin Inc., Cleveland Ohio, met een totale omzet van $10 miljard. In Etten-Leur zijn circa 75 medewerkers werkzaam. Het bedrijf is een vooraanstaande producent van systemen voor de vervaardiging van stikstof. De systemen worden toegepast om de veiligheid, het milieu of het leefcomfort te verbeteren. Voorbeelden zijn het voorkomen van explosie- en brandgevaar in de vliegtuigindustrie, olie- en gasindustrie, scheepvaart, musea, computerruimtes, het geconditioneerd verpakken in de levensmiddelenindustrie en het met stikstof vullen van banden in de transportsector. Wij zijn op zoek naar een m/v Als netwerkbeheerder/systeembeheerder binnen PFS heeft u de verantwoordelijk heid voor het functioneren van de IT-systemen. Tot uw werkzaamheden behoren o.a.: Dagelijkse ondersteuning van de eindgebruikers; het onderhouden en monitoren van de systemen en het netwerk; het maken van back-ups en het zorgdragen voor een adequate beveiliging van het bedrijfsnetwerk; participatie in diverse IT-projecten; verantwoordelijk voor de aanschaf van hard- en software; het beheren en bijwerken van documentatie. De netwerkbeheerder/systeembeheerder werkt nauw samen met de inter Division IT services, welke in Newcastle (UK) gevestigd zijn. Functie-eisen Minimaal MBO-diploma richting informatica, netwerkbeheer of een andere IT-opleiding. 3-5 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Kennis MS Office/Windows/Citrix. Ervaring met een ERP-pakket (ervaring met JDEdwards is een pre). In staat tot projectmatig werken. Analytisch vermogen, stressbestendig, flexibel en servicegericht. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in wöord in geschrift. Bent u geïnteresseerd in deze veelzijdige functie? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Schmitz, e-mail: mschmitz@parker.com of telefoon 076-5085310. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u vóór 15 september 2010 sturen naar: Parker Filtration and Separation B.V. T.a.v. mevrouw M.M.E. Schmitz Postbus 258 4870 AG ETTEN-LEUR e-mail: mschmitz@parker.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 95