PZC Cultureel Genieten in Rome 8 dagen Barcelona, Costa Brava en Dali WEBWINKEL Vertrek zaterdag 16 oktober 2010 voor 299,- p.p.* www.pzc.nl/webwinkel Mondial Tours www.pzc.nl/webwinkel 6-daagse vlieg/busreis, vertrek 19 oktober zaterdag 4 september 2010 Tijdens deze 8 daagse reis nemen wij u mee naar een van de bekendste steden van Europa Barcelona en de bijbehorende Costa's. In dit gebied klopt het vurige hart van de Catalaan met hun eigen taal en cultuur, met als trotse hoofdstad Barcelona. We gaan uitgebreid deze stad bekijken zodat u een goed gevoel aan deze stad over houdt, maar ook de kleine en wat grotere kustplaatsen vergeten we niet De Costa Brava wordt beschouwd als het mooiste deel van de Spaanse middellandse zeekust. Ons hotel is ge legen in het plaatsje Pineda da Mar of Santa Susanna deze 2 plaatsen zijn in de loop der jaren aan elkaar gebouwd en vanuit één van onze hotels maken we de schitterende uitstapjes. Dagprogramma: Dag 1 Via de diverse servicelijn rijden we naar midden Frank rijk voor diner en overnachting. Dag 2 Na het ontbijt vervolgen we onze route richting Spanje waar we aan het einde van de middag aankomen bij één van de prachtige hotels. Dag 3 Voor de middag zijn we vrij u kunt heerlijk uitslapen of de plaats gaan verkennen, de keuze is aan u. Na de middag maken we een tour langs de Costa Brava,. Dag 4 Deze dag staat geheel in het teken van de Beroemde stad Barcelona, onder leiding van een deskundige Neder landstalige gids maken we een uitgebreide stadstour. Dag 5 Vandaag hebben we een wat rustige dag op ons pro gramma, via een mooie route rijden we naar het bekende mu seum van Dali, u hebt hier ruim de tijd om dit alles te bekijken. Dag 6 Na het ontbijt gaan we weer op weg naar Barcelona de chauffeur neemt u mee naar het Olympische dorp, verder brengen we een bezoek aan het Spaanse dorp. Dag 7 Na het ontbijt nemen we afscheid van ons hotel en rijden we naar ons overnachtingshotel in midden Frankrijk. Dag 8 Alweer de laatste dag van deze indrukwekkende reis. Bij de prijs inbegrepen: 2 x overnachting midden Frankrijk 5 x overnachting Santa Susanna Pineda. Alle excursies (exclusief entreegelden). Reis op basis van half pension. Toeristenbelasting. Nederlandstalige gids in Barcelona. Meer informatie en boeken Voor boekingen kunt u bellen met Bolderman tel. 0318-580958 of mailen naar: info@bolderman.nl Op deze reis zijn SGR- en ANVR-voorwaarden van toepassing, minimale deelname voor deze reis is 25 personen. Bij te weinig deelname wordt deze reis kosteloos geannuleerd. categorie reizen rondreizen Bezoek deze veelzijdige mediterrane metropool, gebouwd op zeven heuvels, en rijk aan 3000 jaar geschiedenis. U zult ogen en oren te kort komen in deze imposante Italiaanse hoofdstad. Waar Rome ooit de hoofdstad van het grote Romeinse Rijk was, ontmoet u die grote glorie bij o.a. het Forum Romanum en het Colosseum, het wereld beroemdste amfitheater. Daarnaast herbergt Rome vele schatten en heeft zij het unicum van een staat binnen een stad te herbergen; Vaticaanstad de kleinste staat ter wereld, met de Sint Pieter, de musea van het Vaticaan, de Sixtijnse kapel, het St. Pietersplein en de Zwitserse Garde. En wat dacht u van de Trevifontein, de Spaanse trappen, het Pantheon en de Engelenburcht? U kunt zich in Rome niet aan de geschiedenis onttrekken, het sijpelt door alle muren, stroomt over de straten en wortelt zich stevig in de harten van iedere bezoeker. Laat u betoveren door dé hoofdstad van de Europese cultuurgeschiedenis! U wordt tijdens deze reis begeleid door een fantastische gediplomeerde Nederlandse gids en u verblijft in een 4-sterren hotel. Deze prachtige lezersreis is inclusief: Vlucht met een gerenommeerde luchtvaartmaatschappij naar Rome en terug Transfer naar uw hotel en terug 4-sterren hotel op basis van logies en ontbijt diner en avondrondrit op de eerste dag dagvullende stadsbezichtiging excursie Antiek Rome Forum Romanum Catacomben en Engelenburcht (bij boeking vóór 25 septem ber). Inclusief Nederlandstalige gekwalificeerde reisleidster. 6-daagse vlieg/busreis van 19 oktober t/m 24 oktober Lezersprijs* 695,- prijs per persoon, o.b.v. een tweepersoonskamer, toeslag eenpersoonskamer 190,- Opstapplaatsen: Den Bosch, Tilburg, Eindhoven Informatie reserveren U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl. tel. (053) 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.nl Bon LEZERSREIZEN - ROME Ja, stuur mij vrijblijvend het Mondial Informatiepakket en boekings formulier aan: VOORLETTERS NAAM OM OV ADRES POSTCODE PLAATS TELEFOON MOBIEL E-MAIL Stuur deze bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede categorie reizen rondreizen TT Ti vertrek 16 oktober 2010 299, lezersprijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag 1 persoonskamer 105,- p.p. Niet bij de prijs inbegrepen: lunches, entreegelden, verzeke ringsgelden, uitgave van persoonlijke aard en afscheidsdiner.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73