üènkbsiui^irii! 42 familieberichten 'M 0 mensenlinq.nl Ets Germing - Notenboom Janus Koster Leen Sandee Jan Spelier Ria Traas - Luijks zaterdag 4 september 2010 Voor uw belangstelling, aanwezigheid en kaarten na het overlijden van Wim Constant willen wij u hartelijk danken. Familie Hoogstrate-Constant Familie Krijger-Constant Martine Heinkenszand, september 2010 Uw medeleven vin telefoon, een fatnrt of het aanwezig zijn bij dé uitvaart van mijn lieve vrouw, onze moeder heeft ons erg goed gedaan. Het was hartverwarmend. Heel veel danft daarvoor. Hans Esther en John Scharendijke, september 2010 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Johanna den Herder-Hoekman betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie den Herder Goes, september 2010 Wij willen u hartelijk danken voor uw wanne belang stelling en medeleven na het overlijden van onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Piet Kesselaar Het heeft ons heel erg goed gedaan en helpt ons zeker om het gemis aan hem een plaatsje te geven. Corrie Kesselaar Dirk en Mina Kesselaar-van Keulen Jannie de Rijke-Kesselaar laap de Rijke in herinnering Lodewijk en Letty Kesselaar-van de Laar Ria en Gerard de Bat-Kesselaar loop en Willy Kesselaar-Nijsse Neven, nichten, achterneven en -nichten Goes, september 2010 Uw belangstelling in de vorm van een kaart, een telefoontje, of een persoonlijk woord, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader hebben wij zeer gewaardeerd. Voor alle blijkerf van medeleven zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Grijpskerke, september 2010 Nico Kramer Ooit zul jij weer bij ons zijn. Ooit zien wij je weer. Ooit zorgt dat wij in vast vertrouwen tot jou zullen wederkeren. Wij bedanken jullie allemaal voor alle steun en medeleven. Dina Kramer-Lobregt kinderen en kleinkinderen Vlissingen, september 2010 De blijken van medeleven, woorden van troost en waardering, ondervonden na het onverwachts overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jacobus Jacob de Leeuw hebben ons diep getroffen en gesterkt. Hiervoor betuigen wij u onze hartelijke dank. J. de Leeuw-Butler Kinderen en kleinkinderen Y erseke, september 2010 Voor al uw medeleven na het overlijden van onze lieve moederen oma N. Meulmeester-van Dalen zeggen wij u hartelijk dank. Namens kinderen en kleinkinderen Arnemuiden Licht dat niet dooft Liefde die blijft Hartelijk dank voor alle blijken van medeleven die we hebben ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man en maatje, onze lieve pa en opa Dick Minnaard Het heeft ons erg gesteund en ons doen beseffen dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Als iemand zoveel voor je heeft betekend is het gemis heel groot. Nog elke dag ervaren wij het verdriet en de leegte die hij achterliet. Alle woorden van troost, de vele kaarten, de bloemen en telefoontjes maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij de kracht putten om verder te gaan. Het is door de overweldigende belangstelling helaas niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Nelly Minnaard-Dominicus, kinderen en kleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, september 2010 De zeer vele blijken van medeleven welke wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze innig geliefde dochter en mijn lieve zus, onze geliefde klein dochter en nicht Leuntje Maria Suzanna van Oord Suzanne maken het ons onmogelijk u persoonlijk te bedanken. Weest u ervan overtuigd dat uw belangstelling door ons zeer werd gewaardeerd. Hartelijk dank hiervoor, het heeft ons erg goed gedaan. Cees, Annemarie en Eveline van Oord-Wisse Familie van Oord Familie Wisse Werkendamseptember 2010 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Toon Paauwe betuigen wij u onze dank. Fam. Paauwe Kapelle, september 2010 De warmte en het medeleven na het overlijden van heeft ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Uit aller naam: Leen Sandee Nelly Sandee Goes, september 2010 DANKBETUIGING Wegens de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn liefste man, zorgzame (schoon) vader en trotse opa is het voor ons helaas onmogelijk iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken. Hartverwarmend was uw medeleven en ontroerd bedanken wij u voor alle belangstelling en steun. Wij hebben dit zeer gewaardeerd. Tevens willen va'n deze gelegenheid gebruik maken om Dr. Van Reisen, Dr. Slock, uitvaartverzorging Vera Quataert en de medewerkers van de Thuiszorg te bedanken voor hun zorg waar op elk moment een beroep op kon worden gedaan. Jo Spelier-de Jonge "Kinderen, schoondochters en kleinkinderen Sluis, september 2010 Zwaar is het gemis, maar de mooie herinneringen blijven. Het deed ons goed om zoveel belangstelling en medeleven te ontvangen, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Dit heeft ons veel steun en troost gegeven. Hiervoor onze oprechte dank. Namens de familie Wemeldinge, september 2010. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44