281 sport 26 Mechelinck koestert Hoek-jaren PZC TIM MECHELINK Bij Hoek speelde Tim Mechelinck in dienst van anderen. Bij HW'24 moet hij nu de kar trekken. 'Ik wilde alleen naar HW'24. Die club stond altijd achter me.' Logitech www.pzc.nl/webwinkel Universele afstandsbediening LOGITECH HARMONY® 300 vrijdag 3 september 2010 Tim Mechelinck heeft in twee seizoenen 26 competitieduels voor Hoek gespeeld: 19 in zijn eerste jaar, 7 in het tweede. Tim Mechelinck door Jack Begijn HULST - Twee jaar geleden maakte hij de overstap van HW'24 naar Hoek, dat toen nog in de hoofd klasse van het zaterdagvoetbal uit kwam. Dit seizoen is Tim Meche linck weer te bewonderen op het sportpark in Hulst. Een illusie ar mer, maar een mooie ervaring rij ker. „Natuurlijk was ik graag langer ge bleven bij Hoek. Helaas heeft het niet zo mogen zijn. Maar deze er varing pakken ze me niet af Ik had het niet willen missen", kijkt hij terug aan de vooravond van een nieuw seizoen in de derde klasse van het zondagvoetbal. Tim Mechelinck groeide op bij HW'24. Even was er een flirt met Zaamslag, dat getraind werd door Dennis de Nooijer. „Het was wel leuk om eens met een andere club te praten, maar het liep op niks uit. Ik wilde HW'24 niet verla ten." Maar toen Hoek aan de telefoon hing, voelde hij kriebels in de on derbuik. „Want wie wil er nu niet voor Hoek voetballen", zegt Me chelinck. „Hoek kon ik toch niet la ten schieten?" Hij voerde diverse gesprekken met trainer Paul Telus- sa. „Garanties kreeg ik niet. Hoek gaf me alleen de mogelijkheid om daar te voetballen. Ik moest me maar bewijzen." Mechelinck begon als rechtermid denvelder, maar verhuisde door blessures naar de backplaats. „Bij Hoek was dat de beste plek voor me. Je hebt het spel voor je en ik mocht mijn aanvallende kwalitei ten benutten. Ik heb er veel ge leerd. Op de eerste training wist ik niet wat ik zag. Spelers gaan voor elke bal. Elke training is gelijk aan een wedstrijd en heel prestatiege richt. Je klapt er als speler vol in met inzet en karakter. Er werd nooit gas teruggenomen." In zijn eerste seizoen speelde Me chelinck bijna alle wedstrijden. Ook het tweede seizoen begon hij in de basis, maar een conflictje met Telussa brak hem op. „Ik had het gevoel dat Paul mij extra aan pakte. Dat nam ik hem kwalijk. Dom natuurlijk. Ik had karakter moeten tonen en mijn voeten la ten spreken. Ik kwam er naast te staan, ook omdat ik niet goed speelde." In de thuiswedstrijd tegen IJssel- meervogels, net voor de winter stop, kwam hij terug in de basis. „Ik had toen al last van mijn lies, maar wilde dolgraag voetballen. Achteraf niet goed, want het pijn tje groeide uit tot een flinke lies Tim Mechelinck kreeg bij Hoek aanvankelijk te horen dat hij mocht blijven, maar kort lijke verzoek naar een andere club uit te kijken. „Dat kwam hard aan." daarna kreeg hij foto het vriende- Peter Nicolai blessure." De 23-jarige Mechelinck zou in de tweede seizoenhelft zijn oude niveau nooit meer halen. De Hulstenaar kreeg aanvankelijk te horen dat hij mocht blijven bij Hoek. Kort daarna kreeg hij echter het vriendelijke verzoek naar een ande re club uit te kijken. „Dat kwam hard aan", kijkt Mechelinck terug. „Vooral omdat de komst van Gaby Demanet gunstig voor mij was. Onder hem speelde ik veel toen Paul Telussa door ziekte afwezig was. Men zei later dat ik toch te licht bevonden was voor de top klasse. Ik zou veel op de bank zit ten en weinig aan spelen toeko men. Mentaal en fysiek had ik me al voorbereid op het nieuwe sei zoen. Ik wilde er honderd procent voor gaan. Helaas mocht het niet zo zijn." Toch wil hij niet in wrok omkij ken. „De supporters van Hoek heb ben mij enorm gesteund. Ik ben een ervaring rijker, speelde voor veel publiek competitiewedstrij den bij IJsselmeervogels en Spa kenburg en vriendschappelijk te gen FC Utrecht. Daar ben ik Hoek dankbaar voor." Nadat zijn vertrek bij Hoek wereld kundig werd, stond de telefoon in huize Mechelinck roodgloeiend. „Mijn hoofd stond er niet naar. Ik wilde alleen naar HW'24. Die club stond altijd achter me. De mensen waren blij en trots dat ik naar Hoek kon. In die twee jaar waren ze ook altijd vriendelijk en geïnteresseerd. De overgang naar Hulst was wel groot. De mentali teit bij Hoek is anders. Het is er ook veel professioneler. Bij Hoek voetbalde ik in dienst van ande ren. Nu moet ik meehelpen de kar te trekken, moet ik bepalend wor den." Het streven is om op termijn een stabiele tweedeklasser te worden. „Die ambitie ademt heel de club uit. Wanneer we compleet zijn en een paar wedstrijden hebben ge speeld, kunnen we zien hoe ver we staan. HW'24 moet altijd voor een topplaats gaan." m, 1 VI., Uw bestelling wordt verzekerd verzonden door: post categorie Diversen Met deze Logitech Harmony® 300 universele afstandsbediening kunt je 5 ap paraten bedienen. De afstandsbediening werkt met entertainmentapparatuur van meer dan 5.000 merken en 225.000 modellen. Logitech Harmony® 300. Makkelijk te installeren. Eenvoudig in gebruik. Betere controle over dat wat op je tv is aangesloten. De Logitech Harmony® 300 vervangt tot 4 andere afstandsbedieningen. Houd controle over uw apparatuur! Met één druk op de knop "TV kijken" gaan vanzelf uw televisie, settopbox en surroundset aan. Programmeer en personaliseer je afstandsbediening. Klik direct door naar je favoriete zenders of speciale functies, zoals het wisselen van beeldgrootte of video on demand. Met de eenvoudige online setup verbind je je afstandsbediening aan je compu ter en voer je in welke apparatuur je hebt. Dan kun je achterover leunen en de online software zal zorgen voor het lastige gedeelte. Adviesprijs: 29,95 Lezersprijs: 19,95* 'exclusief verzendkosten van"ë4,95 X BON LOGITECH HARMONY 300 Hierbij bestel ikxde 'Logitech Harmony 300 a 19,95* exclusief verzendkosten van 4,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Logitech Harmony 300', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 68