zeeland 119 Leon Verbeek Jon Maas bouwplan 'Hart van Sluis' Tailors Co. Rondleidingen en presentaties in uitvaartcentrum Evangelist Van Ooijen in Sluis Dertien boetes voor negeren inrijverbod Toen, nu en straks in Strijdersgatpolder Jongerencentrum De Pit in teken Punkrock Wijkvereniging houdt jaarlijkse kermis Dag van het Nederlandstalig lied vrijdag 3 september 2010 „No eerder bijna met pek en veren overgoten Zeeuws-Vlaanderen uitge jaagd te zijn, zijn de vele positieve reacties van de inwoners van Sluis over ons nieuwe plan zeer aangenaam." „Zoals we er nu over denken, was het oorspronkelijke plan van De Smeed- toren met 44 appartementen wel heel erg ambitieus. Ook zonder de vele be zwaren waren we er waarschijnlijk helemaal niet mee begonnen." Dorpse gezelligheid in een stedelijke omgeving. Zo wordt 'Het Hart van Sluis' omschreven. Intieme straatjes, een diversiteit aan woningtypes, een centraal plein met niveauverschillen in de bestrating en een speelplek voor de kinderen. tekening Bouwbedrijf de Delta MEEST GELEZEN 1. Vrachtwagen oorzaak ongeval. 2. Poes overleden na aanval hond. 3. Wietkwekerij Axel opgerold. STELLING De stelling: Inzet traumaheli Rotter dam of Brugge maakt niet uit. Zie: www.pzc.nl/zeeuws-vlaanderen STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto HULST - Belangstellenden kunnen zaterdagmiddag n september kij ken achter de schermen bij uit vaartcentrum Dela in Hulst. Tij dens de open dag zijn alle ruimtes van het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg open voor publiek, ook de koelruimten. Er worden rondleidingen gegeven en er zijn presentaties over cosmeti sche verzorging en reconstructies na de dood. Er is speciale aandacht voor lichte balseming, een proces dat in Nederland pas sinds januari dit jaar is toegestaan en waardoor een overledene mooier opgebaard wordt. De open dag is voor ieder een te bezoeken van 11 tot 16 uur. SLUIS - Evangelist lohan van Ooi- jen treedt zondag op als gastspre ker voor de Volle Evangelie Ge meente Sion in Sluis. Hij is een zoon van Joop van Ooijen, die in het nieuws kwam door de tekst 'Je- zus redt' op het dak van zijn boer derij in Giessenburg. Johan nam zelf ook de kwast te hand om de letters te verven. De bijeenkomst vind plaats in De Keure in Sluis en begint om half elf MAATWERK VOOR HEM EN HAAR Dé specialist in maatwerk voor dames en heren. Ontwerp samen met Tailors Co uw eigen pak, jasje, broek, rok, shirt of blouse. Sint Jacobstraat 50 - 4461 BB Goes - www.tailorsandco.nl - goes@tailorsandco.nl - T +31 (0)113 715577 TERNEUZEN Op de voor alle verkeer afgesloten Oude Vaart in Terneuzen heeft de politie gisterochtend flink wat be keuringen uitgedeeld. Het inrijver bod werd door dertien mensen ge negeerd en die kregen prompt een boete. De Oude Vaart was donder dagochtend voor alle verkeer afge sloten vanwege wegwerkzaamhe den. Zowel fietsers als automobilis ten negeerden het met borden aan gegeven inrijverbod, wat gevaarlij ke situaties veroorzaakte bij de kraan en de vrachtwagens die daar aan het werk waren. CADZAND Natuurbeschermingsvereniging 't Duumpje houdt komende maan dag een excursie door de landerij en van de Strijdersgatpolder. Een gids vertelt over de geschiedenis, de huidige situatie (planten, vlin ders en vogels) en over de ontwik kelingsplannen voor de nabije toe komst. Vertrek is om 19 uur op de parkeer plaats van het Erasmusbos aan de Knokkertweg, tussen Cadzand en Zuidzande. Aanmelden via 0117 392028. Deelname is gratis. TERNEUZEN Op de agenda van jongerencen trum de Pit staan komend week end weer een aantal buitenlandse namen. Punk-rock is het thema van zondagavond. Naast twee Ame rikaanse bands, The Briggs en Ma jority Lost, spelen die avond ook de Nederlandse punk-rockband Overgrown en de Belgische Booby trap. De entree is 5 euro. Maandelijks komt dj Fun-Q;Bator naar de Pit. Hij draait zaterdaga vond altijd samen met een gast. Toegangsprijs: 2,50 euro. ZANDSTRAAT In buurtschap Zandstraat is het za terdag kermis. Het is een jaarlijks initiatief van wijkvereniging De Straete. De hele dag zijn er activitei ten. Om 14.00 uur bijvoorbeeld be gint een gaaibolling. De jongens en meisjes van de ba- sischool kunnen deelnemen aan al lerlei spelletjes en voor de hongeri- gen staat er een frietkraam. De jaarlijkse kermis wordt afgeslo ten met een dansavond. De muziek die avond wordt ver zorgd door Dirk van de Voorde. De dansavond begint om 21.00 uur. WACHTEBEKE Op de dag van het Nederlandstalig lied, aanstaande zondag, geven Wil lem Vermandere en Johan Vermin ne een concert in de evenementen tent van domein Puyenbroeck. Van af 13.00 uur zijn de deuren geo pend. Het concert duurt van 14.45 uur tot 18.00 uur. Tickets kosten in de voorverkoop 10 euro. Vermand ere werd bekend door zijn klein- kunstliedjes over dagelijkse zaken. Verminnen geniet bekendheid door onder meer 'Laat me nu toch niet alleen' en 'Mooie dagen'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63