281 sport i Yves Nyemb jaagt zijn droom na Universele afstandsbediening LOGITECH HARMONY® 300 GOES In de voorbereiding heeft Yves Nyemb zijn visitekaartje afgegeven in de spits bij Goes. 'Ik wil proberen volgend jaar de stap naar het betaald voetbal te maken.' Prijs- doorbraak! Logitech www.pzc.nl/webwinkel X BON LOGITECH HARMONY 300 vrijdag 3 september 2010 SBSUMWMfflMBSMNBKBMM Yves Nyemb speelde één duel in de hoofdklas se. Op 9 december 2006 viel hij in bij SSV'65 in het duel met GWV (6-O-verlies). Yves Nyemb door Michiel Bouwman GOES -"Het begon allemaal bij Apollo'69. Daarna volgden SSV'65, Kloetinge, Vlissingen, Cercle Brug ge, Terneuzense Boys en Goes. De negentienjarige Yves Nyemb heeft al de nodige kilometers afgelegd op weg naar zijn bestemming. Maar hij is er nog niet: het prof voetbal. reiding liep lekker en we zijn door in de beker." Het waren de wedstrijden waarin Nyemb zijn visitekaartje afgaf „Ik wil proberen om volgend jaar de stap naar het betaald voetbal te maken. Die kans kan klein zijn, maar mijn hoop ligt in het voet bal. Een groot deel van mijn leven gaat daaraan op en ik zal alles doen om het profniveau te halen." Wat als het allemaal niet zo loopt? „Ik ga weer terug naar school om een lasopleiding te volgen. Ik heb marketing en communicatie ge daan in Breda, maar ben daarmee gestopt omdat ik naar België ging. Die lasopleiding is om iets achter de hand te hebben. Als ik naar voetbal kijk, dan heb ik ook de mo tivatie om er mijn beroep van te maken. Vroeger was Ronaldo mijn voorbeeld. Dat sambavoetbal sprak me erg aan." In de voorbereiding op dit seizoen speelde Nyemb vooral op negen. „Omdat ik veel beweeg, heb ik ruimte om mijn acties te maken. Die vrijheid krijg ik ook van de trainer. Hij is verdediger geweest, dus kan me wel wat leren. Hoop ik, haha! Maar, als je tegen Ibrahi- movicgespeeld hebt..." Eerst wacht Sportpark Schenkel- dijk. Daar is het aan Nyemb om zondag weer een stap voorwaarts te zetten. De tegenstander is Dub beldam, waarvan Goes vorig jaar met 0-4 won. „Uit onze competi tie ken ik alleen Terneuzen. Van Dubbeldam weet ik niet veel. Van de jongens hoorde ik dat ze veel trappen, beuken en duwen. Dus: verstand op nul en ervoor gaan." Nyemb is één van de handvol spe lers die deze zomer naar Goes over stapte. „Goes is dichter bij huis (Nyemb woont in 's-Gravenpol- der) en van een beter niveau dan Terneuzense Boys. Iedere speler is technisch en we hebben een goe de trainer", verklaart de aanvaller zijn keuze. Maar het is natuurlijk ook mooi meegenomen dat die trainer, Gèrard de Nooijer, oud-profvoetballer is. En dat aspect weegt zwaar bij Nyemb. In de A-jeugd van Vlissingen werd hij gescout door Cercle Brugge. Hij zette zijn studie stop, waagde de stap naar de Belgische kust, maar keerde al rap terug. „Bij Cercle Brugge was ik te goed voor de beloften. Ik trainde wel mee met het eerste, deed mee in oefenwedstrijden, maar werd te licht bevonden. Dat viel tegen. Ik kon er blijven en het seizoen afma ken, maar ik koos ervoor om naar Terneuzense Boys te gaan. Dat deed ik liever dan in België blij ven. Andere Belgische clubs waren geïnteresseerd, maar ik kende er niemand. Een auto had ik niet en dus zou ik met de trein moeten rei zen. Bovendien wonen mijn vrien den en familie in Zeeland." De spits maakte het seizoen af in Terneuzen, waarna de overstap naar het zondagvoetbal volgde. „We hebben een selectie van 23 man van wie er maar zestien mee kunnen naar de wedstrijd. Ieder een wil daar bijzitten en daardoor ligt het niveau hoog. Ik heb de am bitie om terug te keren naar het profvoetbal. Daarom wil ik iedere wedstrijd presteren. Tot nu toe lukt dat aardig bij Goes. De voorbe- Goes-aanvaller Yves Nyemb opent de competitie zondag met een uitwedstrijd tegen Dubbeldam. „Van de jongens hoorde ik dat ze veel trappen, beuken en duwen. Dus: verstand op nul en ervoor gaan." foto Ronald den Dekker mBt <r> Uw bestelling wordt verzekerd verzonden door: QfiSCO Post categorie Diversen Met deze Logitech Harmony® 300 universele afstandsbediening kunt je 5 ap paraten bedienen. De afstandsbediening werkt met entertainmentapparatuur van meer dan 5.000 merken en 225.000 modellen. Logitech Harmony® 300. Makkelijk te installeren. Eenvoudig in gebruik. Betere controle over dat wat op je tv is aangesloten. De Logitech Harmony® 300 vervangt tot 4 andere afstandsbedieningen. Houd controle over uw apparatuur! Met één druk op de knop "TV kijken" gaan vanzelf uw televisie, settopbox en surroundset aan. Programmeer en personaiiseer je afstandsbediening. Klik direct door naar je favoriete zenders of speciale functies, zoals het wisselen van beeldgrootte of video on demand. Met de eenvoudige online setup verbind je je afstandsbediening aan je compu ter en voer je in welke apparatuur je hebt. Dan kun je achterover leunen en de online software zal zorgen voor het lastige gedeelte. Adviesprijs: 29,95 Lezersprijs: 19,95* •exclusief verzendkosten van C 4,95 Hierbij bestel ikxde 'Logitech Harmony 300 a 19,95* exclusief verzendkosten van 4,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. I NAAM OM OV I POSTCODE I GEBOORTEDATUM i 1 Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING HANDTEKENING 1 Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon In een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Logitech Harmony 300', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de I Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl I treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58