JUMèuij] N. Huibregtse-Minderhoud ÜyarJailaj] I familieberichten Frans van Dommelen Adje de Nooijer 32 vrijdag 3 september 2010 I11ensenlinq.nl Op 7 september a.s. hoopt 90 jaar te worden. U bent van harte welkom om haar te feliciteren op woensdag 8 september van 15.30 uur tot 17.30 uur in het Jeugdgebouw te Westkapelle. Westkapelle, Krekepad 1 Omringd door allen die hem lief waren, is na een lang durige en met moed gedragen ziekte, van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa, opa, zoon en schoonzoon Frans van Dommelen echtgenoot van Lida Hoogesteger in de leeftijd van 52 jaar. Vlissingen: Lida van Dommelen-Hoogesteger Vlissingen: Kevin en Kelly Shirley Vlissingen: Bryan en Frederique Oost-Souburg: opa Frans van Dommelen Vlissingen: oma Hoogesteger T. van der Broecke Vlissingen, 1 september 2010 Paardenstraat 66 4381 A| Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 7 september om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Achter de tranen van verdriet, schuilt de glimlach van de herinnering. Dank voor je voortdurende stroom van liefde en zorgzaamheid. Na jaren van eenzaamheid leek hij weer op te bloeien.nü zijn wij verslagen door het onverwachte overlijden van mijn lieve vader, schoonvader en'onze opa Engel Lavooij weduwnaar van Elise Johanna Catharina Houben Hansweert, 2 februari 1925 t Harderwijk, 31 augustus 2010 Henry en Yvonne Lavooij Margret en Sjouke Marleen en Erik Marieke en Fons en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mackaystraat 35 8071 KGNunspeet Op zaterdag 4 september 2010 nemen wij om 12.30 uur afscheid van mijn lieve vader, schoonvader en onze opa in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8B te 's-Gravenpolder. Wij stellen het op prijs als u hierbij aanwezig kunt zijn. Hier is ook gelegenheid tot condoleren. Om circa 14.30 uur vergezellen wij pa naar zijn laatste rustplaats gelegen op de Gemeentelijke Begraafplaats aan de Hoofdstraat in zijn geboorteplaats Kruiningen. Wij willen u vragen voor pa een witte roos mee te brengen. Frans, je had een hart van goud. We hoefden het maar te vragen en jij stond altijd voor ons klaar. We zijn verdrietig dat jij deze oneerlijke strijd hebt verloren. We wensen Lida en de kinderen veel sterkte bij dit verlies. Vlissingen Pa van Dommelen Peter en Dianne van Dommelen Utrecht Ed en Karin van Dommelen West - Souburg Tinus en Franca van Dommelen Mariska en Danny V Tilburg llona van Dommelen Oost - Souburg Marcel en Saskia van Dommelen Roxane en Mike Nothing else matters... zijn Feest heeft geduurd van 12-01 -1965 tot 28-08-2010 De herinnering aan een bijzondere man is geboren Gerry leffrey, Ricardo, Boy Afscheid nemen van Adje kan op maandag 6 september van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit samen met ons afscheid te nemen in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 om 13.00 uur. Na afloop willen wij informeel samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Gerry van Beveren, Van Dishoeckstraat 114,4381 VA Vlissingen Onze engel is gevallen. Met verslagenheid en onbeschrijfelijk verdriet geven wij u kennis dat bij een noodlottig ongeval uit ons midden is weggenomen Suzanna Apolonia Steenbakker- Vermeule 12-08-1954 01-09-2010 André Steenbakker Margaret Steenbakker Witte Dam 15 4434 AN Kwadendamme De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 6 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condoleren. Kees, papa, opa is overleden Kees Boon tV Helmond24 september 1943 t Vlissingen, 1 september ZO 10 Vlissingen Heiloo Doom Grove Mirjam Boort-Lerou Gabby en Robert Caroline en Martijn Max en Maria Heiufrikje en Remco Correspondentie adres: Boulevard Bankert 626 43 82 AC Vlissingen Wij nemen afscheid van papa op maandag 6 septemÊer om 13.3 0 uur in de Onze lieve Vrouwe kerk, Singel 106 te Vlissingen. Er is vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Kees, achter in de kerk. De crematie zal na afloop in Êeslóten kring plaatsvinden. Een man die dag en nacht klaar stond voor anderen en die voor ons veel heeft gedaan en betekend moeten we nu missen. Ondanks het verdriet zijn we blij dat onnodig langer lijden hem bespaard is gebleven. Frans van Dommelen We wensen Lida en de kinderen veel -sterkte met dit verlies. Vlissingen: Bas en Tiny Hoogesteger Lewedorp: Onno en Ilse Hoogesteger Niek Frans Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, hij redt het niet Ie streelt zijn wang, je ziet zijn ogen je bent bevangen door verdriet dag grote vriend Renee. Kevin, Ronald Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Engel Lavooij Zijn eigen humor en trots op de familie zullen wij nooit vergeten. Familie Lavooij 31 augustus 2010 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van Frans van Dommelen We wensen Lida en de kinderen veel sterkte toe. bestuur en leden speeltuin vereniging "de oude stad"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34