CU. Colofon tewjiïi'dn H1enseniinq.nl Marjan de Jong - van de Vijver Marjan de Jong - van de Vijver Cornelis Adriaan Koppejan de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden amiiieberichten dinsdag 31 augustus 2010 29 Waar je ook bent, ik zou het niet weten, niet in afstand of tijd te meten. Maar ik heb je bij me, diep in mij. Daarom ben je zo dichtbij. Toon Hermans Een mooie krachtige vrouw, het voorbeeld in ons leven, is op 27 augustus 2010 thuis te midden van haar gezin overleden. Margaretha Jacomina Deze prachtige bloem werd veel te vroeg geplukt in de leeftijd van 48 jaar. Grote liefde van Sander de Jong Allerliefste mama en fijne schoonmoeder van Marleen en Bart Katja en Jacco Jamie Een betere vrouw en moeder hadden wij ons niet kunnen wensen, we zullen haar erg missen. Fam. De Jong Mgr. van Kesselstraat 19 5251 AW Vlijmen Marjan is tot woensdag thuis en willen wij in eigen kring samen met haar doorbrengen. Daarna brengen wij haar naar de rouwkamer van Crematorium Maaslanden, Abt van Engelenlaan 1 in Nieuwkuijk-Vlij men. U kunt daar nog even bij haar zijn, donderdag voorafgaand aan de bijeenkomst van 10.45 tot 11.15 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 2 september om 11.30 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Onze toekomst heeft een mooi verleden Iedereen die zich bij Marjan en ons betrokken voelt, is van harte welkom om bij het afscheid aanwezig te zijn. Ik heb een steen verLegd in een rivier op aarde Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, zus, schoonzus en onze tante Middelburg, Lenie en Daan t van de Vijver-Koole Diana t Breskens, Marga en Wim van den Broecke-van de Vijver Anne en Harmen Tom en Jacolien Lieve Marjan We zullen je missen en nooit vergeten. We wensen Sander en de kinderen veel sterkte toe. Ron Christel Michael en Kevin Bedroefd, maar intens dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Kees in de leeftijd van 85 jaar. A. Koppejan-Roelse John en Yvonne Patrick Pascal Justin Mattie en Jack Chantal en Leonard Alexander en Marcha, Chloê Stefan Thea en Ronny Renato Angelo 30 augustus 2010 Zandweg 24, 4389 TK Ritthem Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 3 september van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal aansluitend om 13.15 uur in de aula van het uitvaartcentrum worden gehouden. Daarna zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats te Ritthem, waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij willen het personeel van Zorgstroom bedanken voor alle steun en liefdevolle zorg Heden overleed toch nog onverwachts onze geliefde broer, zwager en oom C.A. Koppejan Veere: C. de Pagter-Koppejan S. de Pagter Grijpskerke: J. Willemse-Koppejan A. Willemse (in herinnering) Neven en nichten Veere, 30 augustus 2010 Ie handen hebben voor ons gewerkt. Ie hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa Nicolaas Bijl Nico weduwnaar van Helena Cornelissen Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Heieen Bijl Pippi SP Nick en Ellen Bijl-Groosman Thijs Nelly en Adri Schoolmeester-Bijl Angela Benny Terneuzen, 30 augustus 2010 Bellamystraat 131.4536 A| Terneuzen U kunt afscheid nemen van Nico in het uitvaartcentrum, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op woensdag 1 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 2 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "TerSchorre"revalidatie-afdeling eerste verdieping, voor de liefdevolle verzorging. REQUIEM uitvaartverzorging Ruim 25 jaar een begrip in Zeeland. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl info@scu.nu www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon I 088 -013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur eri op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31