28 I familieberichten Willemina Theodora Sjoerd Sijnstra en Ria Urban Henk Kik Annie Rutgers - Hollestelle Daniël Johan Kögeler dinsdag 31 augustus 2010 fflensenlinq.nl Stil, verwonderd en heel blij zijn wij dat wij opnieuw uit Gods scheppende en bewarende hand een dochter en zusje mochten ontvangen. Arco en Marina Pieper-Luijk Wij noemen ons zusje Lotte Caroline, Anne, Marije en Piet 29-08-2010 LageMaireweg 14 4307 RS Oosterland Tel: 0111-641015 Kraambezoek is van harte welkom tijdens de kraamdagen of op D.V. zaterdagmiddag 11 september van 15.00 tot 17.00. Marina en Lotte rusten van 13.00 -15.30 en 's avonds na 21.00 uur. V_ 2maart1973 371/2jaar 2 september 2010 Aanstaande donderdag hopen wij ons aluminium huwelijksjubileum te vieren. U bent de hele dag welkom op ons huisadres: Landluststraat 59 te Middelburg, 4337 KB. Later deze maand vieren we dit feest met onze kinderen en kleinkinderen: Kapelle: Els en Jacob Schalk Elise. Corné, Arianne, Geert Nieuwegein: Martha en Alexander Kamminga Robert, Twan.Sem Zwolle: Heieen en Henk Schakelaar Nick, Job Middelburg: Jan Sijnstra Samen danken wij God voor Zijn leiding in ons leven, in blijde en droeve dagen. Langs deze weg wil ik op de eerste plaats bedanken de leidinggevenden en collega's van TNT post voor het afscheidsfeest, dat zij mij en mijn vrouw hebben gegeven. Tevens dank aan de familie, vrienden en bekenden en buren voor de vele attenties, die ik in welke vorm dan ook heb mogen ontvangen. En dan die vrijdag de 13e augustus 2010, de laatste werkdag in "mijn" wijk. De voor mij en mijn vrouw totaal onverwachte, spontane en ludieke actie van de wijkbewoners, welke ons compleet verraste en die mij persoonlijk erg "gepakt" heeft. Het was een onvergetelijke dag, bedankt! Theo en Ingrid Voet-Gijsel v Na een ziekte van enkele maanden hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom. Bruinisse 27-08-2010 Vlissingen J. Kik T. Stada-Kik Metslawier A. Kik t J.N. Kik-Koopmans neven en nichten 'Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand. Verdrietig, maar dankbaar voor wie hij voor ons allen geweest is, delen wij u mede dat in het volste vertrouwen op God, toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Pieter David Goetheer 9-6-1924 29-8-2010 Wolphaartsdijk: E. Goetheer-van Antwerpen Kapelle: David en Hanneke Goetheer-Snoek Arjen Marieke Yara Annemiek en Remco Wolphaartsdijk: Adrie en Arendien Goetheer-Kodde Eline en Jan Sam Pieter Anke Nieuw-Vennep: Jacqueline Goetheer Melanie en Charles Nina, Suze Kevin Robin Goes: Peter Goetheer Spijkenisse: Elly Roodhart-Goetheer Paul Roodhart t Rinus Kroese Ilse en Marcel Ilco Oostkerkestraat 4 4471 BB Wolphaartsdijk Pa is thuis opgebaard, alwaar liever geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uit nodigen, zal worden gehouden op donderdag 2 september om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. De begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'De Brug'. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief hebt ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig berichten wij u dat het leven van onze tante is overgegaan in dierbare herinneringen 7 juli 1916 29 augustus 2010 weduwe van Eli Rutgers Je kunt tranen vergieten, omdat ze er niet meer is, maar je kunt ook glimlachen, omdat ze intens heeft geleefd. Residentie "Stadspark" Anna Paulownaplein 13 4461 RC Goes De crematieplechtigheid zal plaatshebben donderdag 2 september om 13.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentieadres: Bea Peek - Rutgers Reigerstraat 8 1452 XR llpendam "Mijn genade is u genoeg In Christus ontslapen onze lieve, zorgzame vader en opa totdat Hij komt "Middelburg,28maart 1924 fVlissingen,29augustus 2010 M. Kögeler-Schoe t Heerhugowaard: Aart Kögeler Ermelo Anneke Kögeler Middelburg: Carolien en Georgios Theodorakopoulos-Kögeler Irini en Yuri Middelburg: Marijke Kögeler Middelburg: Ria en Adriaan van den Berge-Kögeler Mickaël Jefta Jedidja Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 112 4337 KV Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal donderdag 2 september a.s. om 13.30 uur worden gehouden in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. In eenvoud heb je geleefd. Soms zeer eenzaam geweest. Je was zo moeilijk te bereiken want je gevoelens liet je niet blijken. Veel denken heb je gedaan maar praten, het had geen naam. Blijf bij dit alles niet langer staan. Vergeef me, ik heb mijn best gedaan. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinne ringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Anna Adriana Baumann Anna - 7 februari 1932 27 augustus 2010 Wilma en Henk Miranda Elien en Dennis Mark Rian en Omar Ismail Aïcha Bram en Jacqueline Michelle Bas Gerry en Kees 'Hl Tyco Haeskenshof 10 4328 CE Burgh-Haamstede De samenkomst waarvoor u wordt uitgenodigd zal donderdag 2 september om 14.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Met droefenis hebben wij vernomen van het overlijden van ons lid Maud Geirnaerdt-de Baan Apotheker Ons medeleven gaat uit naar de kinderen en de klein kinderen van Maud. Departement Zeeland der KNMP S.M.H.E.M. van de Rijt, voorzitter Met droefenis hebben wij vernomen van het overlijden van Maud Geirnaerdt-de Baan Oud-apotheker van de Zeeuwse Apotheek Ons medeleven gaat uit naar de kinderen en de klein kinderen van Maud. Personeel Zeeuwse Apotheek S.M.H.E.M. van de Rijt, apotheker Achter iedere traan schuilt een glimlach van herinneringen Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma Machtilda Maria Petronella Heezen - Tilly - echtgenote van Petrus Janse Rhoon, 12 juli 1926 Zierikzee, 27 augustus 2010 P. Janse Paula Bert en |anna Jacco Bonita Cor en Angelique Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Caustraat 2-A 4301 LA Zierikzee Woensdag 1 september zal er om 13.30 uur een afscheids- dienst worden gehouden in het M.F.C., de Huybertstraat 35 te Zierikzee. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshof weg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het M.F.C.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30