sport 125 tij SSV65 Lebo wint Borselse derby Tholense Boys lijdt tweede bekernederlaag Luctor'88 had dubbele cijfers kunnen halen in thuisduel Hans Hack woensdag 25 augustus 2010 Hans Hack zat gisteren nog altijd op de bank bij sv Nieuwdorp. De club heeft nog geen opvolger voor hem gevonden. Hack heeft aangegeven dat hij het coachen niet meer met zijn werk kan combineren. middelburg Nieuwkomer Den nis Weijers scoorde gisteravond liefst vijf keer voor SSV'65, dat ge hakt maakte van Nieuwland: ïr-o. Goes, Nieuwdorp en WHS boek ten ook solide bekerzeges. Poule 11. De Meeuwen-Goes 0-3: Voor rust zorgde Robin de Pagter ervoor dat Goes, dat zondag al met 3-1 won van Zeelandia Middelburg, op o-r kwam. Tien minuten voor tijd kop te Lunven Vermeer de 0-2 binnen en kort daarna legde Michael Ca- benda de eindstand vast. Poule 12. Arnemuiden-Colijnsplaatse Boys 5-1: Tegen de wind in had Ar- nemuiden in de eerste helft moeite om het doel van 'Colijn' te vinden. Alleen Mark van Haneghem slaag de daarin. Na rust ging het aanzien lijker vlotter. Opnieuw Van Haneg hem, Arjen Reijnoudt (2x) en Leon van Belzen verzorgden de Arne- muiden-productie. Bij 2-0 scoorde Youri Visser tegen. Poule 14. Noad'67-Victoria'03 1-4: Noad'67 werd op alle fronten afgetroefd door de tegenstander uit Ouden bosch. Voor de rust zorgde Nick Wusters er met drie doelpunten al voor dat Noad'67 voor een bijna on mogelijke opgave kwam te staan. Koen van Dijke deed bij 0-2 wel iets terug, maar de vierde Victo- ria-goal (Fatih Etlik) besliste het duel. SSV'65-Nieuwland 11-0: Éénrich tingsverkeer in Goes. Zeker toen Nieuwland-speler Tim Jacobs na een halfuur met rood van het veld werd gescoord. Halverwege leidde SSV'65 met 4-0, na de rust kwa men er nog zeven goals bij. Dennis Weijers scoorde vijf keer, Pim Bruins drie keer, Salim Sandee, Ur- vin van Hekelen en René Zwam- born elk één. Poule 15. Kapelle-Nieuwdorp 0-4: De gas ten waren beduidend beter in de combinaties en waren daardoor in staat Kapelle met ruim verschil te verslaan. Voor rust waren Stefan van de Klooster en Janick van As trefzeker, in de tweede helft kwa men de treffers op naam van Rem- co Paauwe (eigen doelpunt) en Ruud Lagrand. Smerdiek-FC Bergen 1-1: In een ge- lijkopgaande wedstrijd vielen de doelpunten laat. Pas een kwartier voor tijd werd er in Bergen op Zoom (de wedstrijd was omge draaid) gescoord door de thuisspe- lende ploeg. Vijf minuten later maakte^Leroy Pors de gelijkmaker voor Smerdiek, dat over de negen tig minuten de net iets betere kan sen had. Serooskerke-Heinkenszand 4-1: Sefooskerke boekte de tweede zege in de bekerstrijd. Na de r-o- winst op Steenbergen werd nu Heinkens- zand verslagen. De thuisclub domi neerde het duel, al kreeg het na een 2-o-voorsprong (doelpunten Ainsley Jansen en Jeroen Geerse) nog even moeilijk. Rens Baas bracht de spanning terug, maar in de slotfase liep Serooskerke weer uit via doelpunten van Jeffrey Pop- pe en opnieuw Jeroen Geerse. Poule 17. WHS-SKNWK 4-1: De wedstrijd werd in Nieuwerkerk - dus bij SKNWK - gespeeld. De velden van WHS in Sint-Annaland zijn in te slechte staat om erop te voetballen. SKNWK leed de tweede nederlaag in de districtsbeker. Routinier Wil- ko de Valk, die nog altijd op vakan tie is, werd node gemist. Arvin de Witte was met drie doel punten (o-r voor rust, 0-2 en 1-3 in de tweede helft) de smaakmaker. Tussendoor scoorde Stefan Ver meer tegen. Matthijs Bruynzeel leg de uiteindelijk nog de r-4 in de tou- middelburg - De reserves van Hoek hebben ook hun tweede duel in poule 50 gewonnen. Wolf- aartsdijk ging thuis met 3-1 onder uit. Lewedorpse Boys won de Bor selse derby in poule 51. Poule 50. Wolfaartsdijk-Hoek 2 1-3: Hoek was sterker, maar keek bij de rust tegen een 1-0-achterstand aan door een benutte strafschop van Wilfred van den Dries. Halverwe ge de tweede helft kopte Patrick de Guchteneire voor Hoek uit een hoekschop raak: 1-1. Een afstands schot van Ruben de Haas beteken de de 1-2. Jeroen van den Broeke scoorde op fraaie wijze uit een vrije trap de r-3. Poule 51. Lewedorpse Boys-Borssele 4-0: Een vlotte winst van de thuisclub, dat voor rust het beste van het spel had. Dat werd uitgedrukt in treffers van Marcel Rooze en Jas per Verdonk. Na rust was de wed strijd meer in evenwicht zonder dat Borssele gevaarlijk kon wor den. Lebo was effectiever in de af werking. Eerst scoorde Bart Rent meester 3-0 en de slotseconden schoot Jeffrey Jansen zijn ploeg naar 4-0. Poule 52. Halsteren (za)-Wemeldinge 2-0: Halsteren was zowel voor als na de rust de beste ploeg, hoewel We- meldinge soms tot aardige te genaanvallen kwam. John Lam- bregts schoot Halsteren in de eer ste helft op voorsprong. Na de her vatting was het Bas Verschuren die de score van r-o naar 2-0 ver dubbelde. Poule 54. DZC'09-Waarde 2-1: DZC'09 won verdiend maar verzuimde om ruim afstand van Waarde te nemen. De thuisclub miste niet al leen al in de eerste minuut een strafschop maar liet ook daarna een groot aantal kansen onbenut. Halverwege de eerste helft werd het r-o door Robbert Uyl, maar daarna kwamen de bezoekers ver rassend terug tot r-r. In de tweede helft besliste Jimmy Versluis het duel in het voordeel van de thuisclub. Patrijzen-Philippine 1-0: Patrij zen had in het duel met Philippi ne bijna constant een veldover- wicht, maar goed keeperswerk en gemakzucht stonden een grote ze ge in de weg. William Sallet bracht de thuisclub halverwege de eerste helft op voorsprong, maar zijn voorbeeld vond daarna dus geen navolging. Poule 55. BW'63-Robur 1-2: De Goesena- ren waren beter, maar kwamen door een ongelukkig eigen doel punt van Dennis Katsman op een r-o achterstand. De situatie werd door Robur na rust rechtgezet door Riche An- beek en Quasim Hammoudi, zo dat de winst verdiend mee naar Goes ging. middelburg - Luctor'88 vergat gis teren met dubbele cijfers te win nen van SVD. Het werd in poule 45 'slechts' 7-2. Poule 45. Hoedekenskerke-Kruiningen 4-1: De thuisploeg opende al na 45 se conden de score via Sebastian Lag rand. Kruiningen was daarna niet de mindere, maar het werd toch 2-0 door een treffer van Jermo Stoel. Glody Kunuanina bracht Kruiningen op 2-r. Na de rust was Hoedekenskerke de betere ploeg. Dit werd uitgedrukt door treffers van Lagrand en Stoel. Luctor'88-SVD 7-2: Luctor'88 kwam aardig voor de dag en kreeg veel kansen. „Gezien het aantal mo gelijkheden hadden we wel de dub bele cijfers moeten halen", zei trai ner Marcel Lourens van Luctor na afloop. Roy van Leeuwen nam drie treffers voor zijn rekening. Ook Ser ge de Blaeij (2x), Martin Rijk en keeper Ron Tempelaars (straf schop) scoorden. Voor SVD waren Ewout de Graaf en Bas de Kraker trefzeker. Poule 47. Arendskerke-Mevo 9-1: De bezoe kers uit Zierikzee kwamen via Niels Muller nog wel op 0-1, maar na de r-i van Henry van Gilst zakte Mevo als een kaartenhuis in elkaar. Bij rust stond het door goals van Van Gilst, Pascal Beeke en Wouter de Kort al 4-1. Na rust was Van Gilst nog twee keer trefzeker, waar na Frank Davidse (2x) en De Kort de eindstand op 9-r bepaalde. Poule 48. ZPR'84-Borssele 7-4: De thuisclub zocht het doel van Borssele via snel le combinaties. Mark van Hanegem opende voor Borssele nog wel de score, maar nog voor de rust zetten de Brabanders via treffers van Umit Kartal en Achrned Dimir de situatie recht. In de tweede helft drukte ZPR het klasseverschil uit in treffers van Fati Barak, Ychelok Ocalan en een zuivere hattrick van Kartal. Voor Borssele kwam via tref fers van Toon van Liere en Stefan Boonman nog terug tot 4-3, terwijl Van Liere uit een strafschop ook nog 5-4 scoorde. Het slotaccoord was voor uitblinker Kartal. Poule 49. Hoedekenskerke-Robur 1-5: Ro bur was op alle fronten te sterk. Dat werd voor de rust al uitgedrukt in vier doelpunten, verdeeld onder Roy Harkens en Dennis Katsman. De tweede helft maakten Thomas Emmink er 0-5 van, waarna Ro nald Zuidwegt met een fraai lob de eer redde voor Hoedekenskerke. middelburg - Na de 2-0-nederlaag tegen SC Gastel heeft Tholense Boys ook het tweede bekerduel in poule 20 verloren. DFS was gistera vond met 3-0 te sterk. Poule 18. Veere-Krabbendijke 3-3: Veere toonde veerkracht. De Walcherse ploeg kwam tot drie keer terug na een achterstand. Robin de Rijke bezorgde Veere een kwartier voor tijd het 3-3-gelijkspel. Diezelfde speler was ook verantwoordelijk voor het eerste doelpunt van de thuisclub. Roy Louwerse was ver antwoordelijk voor de 2-2. Bij Krabbendijke waren Huseyin Do- gan (2x) en Danny Weber de doel puntenmakers. Poule 19. Yerseke-Rillandia 0-2: Bud Asch- man was de man van de wedstrijd in het onderonsje in de gemeente Reimerswaal. De veertiger maakte na rust beide doelpunten voor Ril- landia. De gasten hadden de hele wedstrijd overwicht en drukten dat in de tweede helft uit in doel punten. Voor beide elftallen was het pas het eerste optreden in het distrias- bekertoernooi. Yerseke en Rillan- dia zijn ingedeeld in een poule van drie. Zwaluwe is de derde ploeg. Poule 20. DFS-Tholense Boys 3-0: DFS her stelde zich van de 9-0-nederlaag te gen Dinteloord en Tholense Boys verloor ook het tweede bekerduel. Voor rust, toen Tholense Boys met de wind in de rug speelde, werd er niet gescoord. Na de pauze bleek DFS beter met de omstandigheden om te kunnen gaan. Tot drie keer toe was Pieter de Munnik de aangever bij de goals van DFS. Eerst scoorde Jeroen Grefkens twee keer en daar na trof Wouter van de Berge nog doel. Pieter de Munnik snelt door de verdediging van Tholense Boys. Hij was gisteravond bij alle drie DFS-goals de aan gever. foto Izaak Verkeste

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 79