7 omroep zeeland www.pzc.nl/zomer Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Tim Hamelink Rianne Kleinveld Marloes Vrolijk Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl woensdag 25 augustus 2010 Lucky Luke schiet sneller dan zijn scha duw, maar of deze jonge strandgast sneller danst dan zijn eigen schaduw? Daarvoor zouden we een filmpje moe ten hebben. Dansen mét je eigen scha duw, heeft de fotograaf (M. Kersten) er dan ook neutraal bijgezet. Heeft u ook een mooie of grappige fo to gemaakt, plaats die dan op onze website www.pzc.nl/foto. Kies daarna voor het album Zomerfoto 2010. Om te voorkomen dat het formaat te klein is om af te drukken in de krant, vragen wij u nadrukkelijk het originele bestand te sturen. - U koos gisteren Tante Jamien van Jos Neve als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag de keuze van Alex Mallems, artistiek leider van het Zeeland Nazomer Festival dat gisteren is begonnen. U kunt uw stem uitbrengen. Ga daarvoor naar www.pzc.nl/zomer. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. Daan Exes „Dit is de grootste hit uit de jongste CD van Daan, de god van de Belgische muziek- scene die vooral live schittert. Slotact ZNF op zaterdag 4 september op het Abdij plein." Gabriel Rios Broad Daylight „Na zijn eerste Nederlandse optreden tij dens ZNF 2004 werd Rios vooral bekend met dit nummer dat Theo van Gogh ge bruikte als soundtrack vam zijn film 06/05." Arno Lesfilles du bord de mer „Een onweerstaanbare cover van een Adamo-hit over meisjes aan zee van Oostendse rocklegende. Het zong het refrein uitbundig speelde tijdens ZNF £0:05."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43