Netwerken doe je met de Ondernemer! netwerkreis Lapland Rantasipi Hotel Pohjanhove de ndernemer EGYPTE, JORDANIË en ISRAËL cruise De ondernemer bestaat 10 jaar en biedt u deze exclusieve netwerkreizen aan! 16 t/m 19 december 2010 JubÜeum ^'•\oorde Voor meer informatie en boekingen kijk op www.groepsreisopmaat.nl/deondernemer Reserveren kan tot en met 25 september en alleen met vermelding van k.v.k.-nummer voor de lezers van deze krant! Compleet verzorgde 10-daagse reis met diverse vertrekdata Vaar komende winter of voorjaar mee op deze unieke cruise naar Egypte, Jordanië en Israël! U maakt kennis met deze bijzondere landen die allen een zeer rijke geschiedenis hebben. Aan boord zal het u werkelijk aan niets ontbreken, het comfortabele MS Costa Allegra is van alle gemakken voorzien. U boekt deze 10-daagse reis, inclusief vliegreis, transfers, verblijf in hut naar keuze, alle maaltijden aan boord én 2 hotelnachten in Sharm el Sheikh met ontbijt, al vanaf slechts 869 p.p.! Maar als u, als lezer van deze krant, gebruik maakt van de actiecode WEG40006 krijgt u ook nog eens 50 korting bij 2 personen. Wacht niet langer en cruise mee! KRAS. s|S woensdag 25 augustus 2010 Een 5-daagse vliegreis met verblijf in het 4-sterren Rantasipi Hotel Pohjanhove, op basis van volpension. Tijdens uw verblijf ontvangt u een winteruitrusting Bij aankomst in hotel is er na het inchecken een gezamenlijk welkomstdiner. Op de T dag is er een sneeuwscootersafari met ijsvissen. 's Middags brengt u een bezoek aan een Huskyfarm met hondensledetocht. 's Avonds is er wederom een gezamenlijk diner. Op de 3e dag gaat u per sneeuwscooter naar de magische poolcirkel en be zoekt u daarna een rendierenfarm waar u ook kunt leren slederijden, 's Avonds is er een netwerkdiner met een spreker. Tevens worden er deze avond een advertentiepagina en reischeque verloot. Op dag 4 brengt u een bezoek aan Santa Claus Village en sluiten we de dag af met een diner. Op de 5" dag vertrekken we weer richting huis. Tijdens het verblijf kunt onbeperkt gebruik maken van de sauna's van het hotel. Tevens ontvangt u advertentieruimte ter waarde van 50% van uw netwerkreis- som per persoon. Hoogtepunten van deze reis Dag 1: vliegreis van Amsterdam naar Sharm el Sheikh. Transfer naar een goed hotel in Sharm el Sheikh. Dag 2: transfer naar de haven van Sharm el Sheikh, inscheping vanaf 15.00 uur. Dag 3: u heeft de hele dag in Sharm el Sheikh, de stad die bekend staat om de goede duik- en snorkelmogelijkhe den. U kunt tevens deelnemen aan woestijnsafari's, kameeltochten en andere boeiende excursies. Dag 4: de laatste dag in Sharm el Sheikh. Om 18.00 uur vertrekken we naar Adabiyah (Egypte). Dag 5: Adabiyah ligt in de Egyptische Suez Kanaal regio. Ontdek vanuit Adabiyah de ware metropool Cairo of de eeuwenoude piramides aan de rand van stad. Om 18.00 uur varen we naar Safaga (Egypte). Dag 6: de havenstad Safaga is vooral bekend wegens zijn zandstranden en duinen. U kunt hiervandaan ook Luxor bezoe ken. Om 22.00 uur varen we naar Aqaba (Jordanië). Dag 7: vandaag kunt u naar Petra, deze mystiek roze-rode rotsstad werd onlangs tot één van de 7 wereldwonderen uitgeroepen. Dag 8: tot de avond heeft u ter vrije beste ding in Eilat (Israël), de stad van palm bomen, Negev woestijn en de Rode Zee. Dag 9: ontscheping na het ontbijt en transfer naar uw hotel. U heeft de hele dag ter vrije besteding. Dag 10: transfer naar de luchthaven, waarna u terug vliegt naar Amsterdam. Zeecruise per Costa Allegra*** Dit klassieke drie-sterren schip beschikt o.a. over diverse restaurants, bars, casino, theater, winkeltjes, zwem baden, bubbelbaden, spa, beautysalon en vele sportfaciliteiten. VERTREKDATA LR 32.386 Zondag 28/11, 5/12, 12/12 en vrijwel iedere zondag in januari, februari en maart. 10 dagen normaal v.a. €-869 nü v.a. 844 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Sharm el Sheikh v.v., transfers, 7 overnachtingen aan boord van het Costa Allegra*** incl. ontbijt, lunch en diner, 2 hotelnachten incl. ontbijt, luchthavenbelastingen, het beschreven vaar- programma en havengelden. Exclusief: niet genoemde maaltijden, even tuele kosten voor visa, fooien, excursie- en entreegelden, reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: res.kosten 17,50 per boeking (verplicht), bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR32386 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40006 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekings- proces. Of bel: 0900-9697 15cpm) o.v.v. reis- nummer LR 32.386 en actiecode WEG40006 waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42